Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: EGC: non-flaps/ flaps PMCRj RP Tcup PPV JWGC PMRG HOP GGP PPJ Archiv |CPS
Plachtařské mistrovství ČR 2016 - PreEGC2017 PmČR 2016 - Oficiální stránky mistrovství Aeroklub Moravská Třebová Plachtařské mistrovství ČR 2016 - PreEGC2017
Přihlášení soutěžícího (Login)

Soutěžní monitor

Legenda Na startu Odstartoval Nedolétl Doma Pole Dnes nestartuje


Klubová třída

Mach David 1W
Koťan Jan WT
Teichmannová Klára LY
van Deest-Behnke Dennis Y6
Peitz Fabian FH
Pavlík Jan ICQ
Dvořák Ondřej FW
Horák Jan TX
Axelsson Gunnar XII
Lofgren Niklas A1
Louda Jan CX
Svoboda Eduard HL
Lešinger Michal LL
Filandr František FF
Moravcová Bára JJ
Jiránek Pavel IYD
Štěpánek Petr AE
Štěpánek Martin LE
Bordovský Ondřej BW
Balcárek Zdeněk ZL
Motl Lubomír G2
Hlaváček Jakub AL
Borůvka Zdeněk BJ
Jurovic Martin J2
Piskáček Martin 75
Lonský Petr CL
Horáčková Pavlína SU
Obručník Jan EF
Havet Antoine C12
Cousseau Christophe H1
Bernard Eric C11
Audier Amelie EA
Marel Václav IF
Frinta Tomáš CF
Novák Ivan DI
Viskot Jan AY
Bostik Josef I
Pánek Petr YU
Vlček Richard WO
Suchánek Tomáš ST
Strnádek Leoš AFK
Pechanec Marek SJ
Hnáta Viktor V1
Mihalcea Octavian YD
Tanana Andrei-Ionut YC
Straka Marek AI

Kombi15 třída

Belz Andreas AB
Zettier Marko MK
Kusbach Jiří B
Beníšek Karel KB
Vepřeková Jana W8
Kučírek Radek YA
Zima Radek 7F
Koutný Petr SK
Cink Miloslav EU
Loužecký Pavel AU
Grangeray Aude EQ
Guillaume Girard CFM1
Nováková Dana FX
Mach Miloš JH
Novák Karel JB
Trešlová Hana GX
Čapek Lukáš LC
Bartoník Oldřich N1
Pop Alex YAI

Kombinovaná třída

Sommer Norbert 7L
Borůvka Jan EG
Treslova Jana QZ
Grula Daneš DX
Kantor Jan
Štěpánek Jiří MT
Viehmann Thomas HLB
Hřivna Martin NX
Steiger Jiří JS
Rendla Tomáš EX
Kuthanová Lenka EY
Mraček Roman QX
Maruyama Takeshi RI
Hotový Petr MH
Napoleon Eric FP
Netušilová Alena JX
Delobel Lucas FC
Ducarouge Anne FB
Bednarczuk Zdzislaw ZB
Tichý Petr AJ
Stárek Petr 66
Krejčiřík Petr RX
Mareš Karel YF
© AK Moravská Třebová
Plachtařské mistrovství České republiky