Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2017 :( Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS
Plachtařské mistrovství ČR 2016 - PreEGC2017 PmČR 2016 - Oficiální stránky mistrovství Aeroklub Moravská Třebová Plachtařské mistrovství ČR 2016 - PreEGC2017
Přihlášení soutěžícího (Login)

Tablo

Klubová třída

J2   Jurovic Martin   (1992)
AK Bratislava

Martin Jurovic
Centrair C-101A,B Pegas   OM-1725

Kombi15 třída

MK   Zettier Marko   (1945)
AK LV Aachen

Marko Zettier
Discus 2a 15m (voda)   D-5982
KB   Beníšek Karel   (1976)
AK Toužim

Karel Beníšek
Ventus ct 15m+W (voda)   OK-7279
7F   Zima Radek   (1978)
AK Hodkovice

Radek Zima
Ventus b 15m WL 500kg (voda)   OK-4610
SK   Koutný Petr   (1971)
AK Křižanov

Petr Koutný
LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda)   OK-1818
EU   Cink Miloslav   (1987)
AK Plzeň-Letkov

Miloslav Cink
LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda)   OK-8977
AU   Loužecký Pavel   (1957)
AK Přibyslav

Pavel  Loužecký
LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda)   OK-9105
FX   Nováková Dana   (1965)
AK Mladá Boleslav

Dana Nováková
LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda)   OK-0818
JH   Mach Miloš   (1965)
AK Nové Zámky

Miloš Mach
Discus 2T 15m (voda)   OM-1402
JB   Novák Karel   (1993)
AK Mladá Boleslav

Karel Novák
LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda)   OK-7007
GX   Trešlová Hana   (1991)
AK Raná

Hana Trešlová
Discus 2a 15m (voda)   OK-7000

Kombinovaná třída

7L   Sommer Norbert   (1956)
AK LSG Breitscheid

Norbert Sommer
Ventus 2cxt 18m 600kg (voda)   D-KXLL
EG   Borůvka Jan   (1984)
AK Jičín

Jan Borůvka
Ventus c 17,6m (voda)   OK-8008
QZ   Treslova Jana   (1963)
AK Raná

Jana Treslova
ASG 29 18m 600kg (voda)   OK-2899
DX   Grula Daneš   (1961)
AK Brno-Medlánky

Daneš Grula
ASG 29 18m 600kg (voda)   OK-2032
UČ   Kantor Jan   (1983)
AK Praha Letňany

Jan  Kantor
Ventus c 17,6m (voda)   OK-1984
NX   Hřivna Martin   (1978)
AK Zbraslavice

Martin Hřivna
ASG 29E 18m 600kg (voda)   OK-9922
JS   Steiger Jiří   (1969)
AK Olomouc

Jiří Steiger
Ventus 2cxt 18m 600kg (voda)   OK-5999
EX   Rendla Tomáš   (1973)
AK Zbraslavice

Tomáš Rendla
EB-29 28.3 m 850 kg (voda)   OK-1221
QX   Mraček Roman   (1980)
AK DadAir

Roman Mraček
ASG 29E 18m 600kg (voda)   OK-2992
AJ   Tichý Petr   (1973)
AK Zbraslavice

Petr Tichý
ASG 29E 18m 600kg (voda)   OK-2929
66   Stárek Petr   (1974)
AK Zbraslavice

Petr Stárek
HPH 304SJ 18m 573kg (voda)   OK-0999
RX   Krejčiřík Petr   (1960)
AK Hranice

Petr Krejčiřík
ASW-22 BL,BLE 26,58m BLE 27m 810 kg (voda)   OK-2227

Vlekař třída

© AK Moravská Třebová
Plachtařské mistrovství České republiky