Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2017 :( Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS
Plachtařské mistrovství ČR 2016 - PreEGC2017 PmČR 2016 - Oficiální stránky mistrovství Aeroklub Moravská Třebová Plachtařské mistrovství ČR 2016 - PreEGC2017
Přihlášení soutěžícího (Login)

Startovní listina

Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub State Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Mach David1994Hronov   CZE 1W Cirrus VTC OK-0739
2 Koťan Jan1982Praha Letňany   CZE WT ASW-19B OK-0310
3 Teichmannová Klára1993Hronov   CZE LY Std. Cirrus OK-9458
4 van Deest-Behnke Dennis1985LSV Schneverdingen   DEU Y6 H-201b Std. Libelle D-0845
5 Peitz Fabian1990LSV Schneverdingen   DEU FH H-201b Std. Libelle D-1797
6 Pavlík Jan1987Křižanov   CZE ICQ Std. Cirrus OK-3740
7 Dvořák Ondřej1987Raná   CZE FW Std. Cirrus D-2992
8 Horák Jan1971Zbraslavice   CZE TX ASW-15B OK-3758
9 Axelsson Gunnar1980Boraas SFK   SWE XII Std. Cirrus OK-6394
10 Lofgren Niklas1985Karlstad   SWE A1 Std. Cirrus SE-UXA
11 Louda Jan1986Hodkovice   CZE CX Std. Cirrus OK-7077
12 Svoboda Eduard1957Raná   CZE HL ASW-15B OK-2186
13 Lešinger Michal1966Moravská Třebová   CZE LL ASW-19B OK-9988
14 Filandr František1956Most   CZE FF Std. Cirrus OK-9195
15 Moravcová Bára1994Zbraslavice   CZE JJ ASW-15B OK-1985
16 Jiránek Pavel1993Toužim   CZE IYD Std. Cirrus OK-4444
17 Štěpánek Petr1989Moravská Třebová   CZE AE ASW-19B OK-5283
18 Štěpánek Martin1987Moravská Třebová   CZE LE ASW-15B OK-3300
19 Bordovský Ondřej1983 Krnov   CZE BW Std. Cirrus OK-4902
20 Balcárek Zdeněk1967Kroměříž   CZE ZL Std. Cirrus OK-1177
21 Motl Lubomír1959Kyjov   CZE G2 LS 1f OK-3131
22 Hlaváček Jakub19.4Plzeň-Letkov   CZE AL Std. Cirrus OK-7241
23 Borůvka Zdeněk1986Jičín   CZE BJ Std. Cirrus OK-0109
24 Jurovic Martin1992Bratislava   SVK J2 Centrair C-101A,B Pegas OM-1725
25 Piskáček Martin1991Beroun   CZE 75 Std. Cirrus D-0975
26 Lonský Petr1965Toužim   CZE CL LS 1d OK-2717
27 Horáčková Pavlína1965Šumperk   CZE SU SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-3901
28 Obručník Jan1991Kralupy nad Vltavou   CZE EF LS 1f OK-3136
29 Havet Antoine1994French team   FRA C12 Std. Cirrus F-CKIF
30 Cousseau Christophe1979Pole France FAF   FRA H1 H-206 Hornet F-CPOL
31 Bernard Eric1958Bordeaux   FRA C11 Std. Cirrus F-CEFF
32 Audier Amelie1990AVCASA   FRA EA Std. Cirrus F-CEFB
33 Marel Václav1974Jaroměř   CZE IF Std. Cirrus OK-0455
34 Frinta Tomáš1970Hodkovice   CZE CF ASW-19B OK-7980
35 Novák Ivan1962Mladá Boleslav   CZE DI Std. Cirrus OK-2053
36 Viskot Jan1995Břeclav   CZE AY G-102 Astir cs OK-6622
37 Bostik Josef1963GAC Benešov   USA I Std. Cirrus OK-2802
38 Pánek Petr1975Dvůr Králové nad Labem   CZE YU Std. Cirrus OK-7755
39 Vlček Richard1993Kunovice   CZE WO Std. Cirrus OK-0426
40 Suchánek Tomáš1964GAC Benešov   CZE ST Std. Cirrus OK-7070
41 Strnádek Leoš1983Hodkovice   CZE AFK ASW-19B OK-4532
42 Pechanec Marek1970Holešov   CZE SJ Std. Cirrus OK-8181
43 Hnáta Viktor1986Holíč   SVK V1 Std. Cirrus OK-3706
44 Mihalcea Octavian1988Romanian Airclub   ROU YD SZD-48 Jantar Std. 2(3) YR-1108
45 Tanana Andrei-Ionut1987Romanian Airclub   ROU YC SZD-48 Jantar Std. 2(3) YR-1109
46 Straka Marek1976Trenčín   SVK AI ASW-19 OM-0423

Kombi15 třída

# Jméno Nar. Aeroklub State Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Belz Andreas1980Flg. Dettingen Teck   DEU AB Discus 2a 15m (voda) D-1180
2 Zettier Marko1975LV Aachen   DEU MK Discus 2a 15m (voda) D-5982
3 Kusbach Jiří1959Holešov   CZE B KKB-15E FES (voda) OK-8418
4 Beníšek Karel1976Toužim   CZE KB Ventus ct 15m+W (voda) OK-7279
5 Vepřeková Jana1961Dvůr Králové nad Labem   CZE W8 LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-0808
6 Kučírek Radek 1973Havlíčkův Brod   CZE YA Ventus 2b 15m (voda) OK-6301
7 Zima Radek1978Hodkovice   CZE 7F Ventus b 15m WL 500kg (voda) OK-4610
8 Koutný Petr1971Křižanov   CZE SK LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-1818
9 Cink Miloslav1987Plzeň-Letkov   CZE EU LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-8977
10 Loužecký Pavel 1957Přibyslav   CZE AU LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-9105
11 Grangeray Aude1984Château Arnoux-St Auban   FRA EQ Ventus 2a 15m F-CGLJ
12 Guillaume Girard1974CVVE Bailleau   FRA CFM1 Discus 2a 15m F-CFDX
13 Nováková Dana1965Mladá Boleslav   CZE FX LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-0818
14 Mach Miloš1965Nové Zámky   SVK JH Discus 2T 15m (voda) OM-1402
15 Novák Karel1993Mladá Boleslav   CZE JB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-7007
16 Trešlová Hana1991Raná   CZE GX Discus 2a 15m (voda) OK-7000
17 Čapek Lukáš 1992Praha Letňany   CZE LC 303 Mosquito (voda) OK-7776
18 Bartoník Oldřich1961Holešov   CZE N1 KKB 15 (voda) OK-2004
19 Pop Alex1987Romanian Airclub   ROU YAI Discus 2a 15m (voda) YR-1030

Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub State Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Sommer Norbert1956LSG Breitscheid   DEU 7L Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) D-KXLL
2 Borůvka Jan1984Jičín   CZE EG Ventus c 17,6m (voda) OK-8008
3 Treslova Jana1963Raná   CZE QZ ASG 29 18m 600kg (voda) OK-2899
4 Grula Daneš1961Brno-Medlánky   CZE DX ASG 29 18m 600kg (voda) OK-2032
5 Kantor Jan 1983Praha Letňany   CZE Ventus c 17,6m (voda) OK-1984
6 Štěpánek Jiří1956Moravská Třebová   CZE MT Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-6306
7 Viehmann Thomas1961Luftsportverein Henschel Flugzeug Werke   DEU HLB Arcus T D-KHLB
8 Hřivna Martin1978Zbraslavice   CZE NX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-9922
9 Steiger Jiří1969Olomouc   CZE JS Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) OK-5999
10 Rendla Tomáš1973Zbraslavice   CZE EX EB-29 28.3 m 850 kg (voda) OK-1221
11 Kuthanová Lenka1960LK Břeclav   CZE EY Arcus M OK-1881
12 Mraček Roman1980DadAir   CZE QX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2992
13 Maruyama Takeshi1971Japan Soaring Club   JPN RI ASG 29E 18m 600kg (voda) D-KRIB
14 Hotový Petr1958Česká Lípa   CZE MH HpH 304M Shark 18m OK-4515
15 Napoleon Eric1962Fédération Française de Vol à Voile   FRA FP Arcus S F-CIFF
16 Netušilová Alena1970Zbraslavice   CZE JX JS-1C,CTJ 21m (voda) D-KPJX
17 Delobel Lucas1993Pôle France   FRA FC JS-1C 18m EVO ZS-GEO
18 Ducarouge Anne1977Nogaro   FRA FB ASG 29 18m 600kg F-CIFB
19 Bednarczuk Zdzislaw1960Bielsko Biala   POL ZB ASG 29E 18m 600kg (voda) SP-3818
20 Tichý Petr1973Zbraslavice   CZE AJ ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2929
21 Stárek Petr1974Zbraslavice   CZE 66 HPH 304SJ 18m 573kg (voda) OK-0999
22 Krejčiřík Petr1960Hranice   CZE RX ASW-22 BL,BLE 26,58m BLE 27m 810 kg (voda) OK-2227
23 Mareš Karel 1974Jihlava   CZE YF LAK 17 AT 18m OK-2210

Vlekař třída

# Jméno Nar. Aeroklub State Startovní č. Typ Imatrikulace
1 AK Moravská Třebová   Z226 M OK-MFK
2 LAC Moravská Třebová   MAULE M-7 OK-JAA
3 FlyCom   Z526 F OK-GIN
4 Bajtoš Michal   XZ-37 OM-UJG
5 Vincenci Jiří   Z226 MS OK-MPO
6 Vincenci Jiří   Z226 SL OK-MQI
7 Stach Karel   SKYLANE OK-SUO-85
8 AK Zbraslavice   PA-25 OK-EYX
9 Letecká škola Vrchlabí   MAULE M-7 OK-LSV



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Moravská Třebová
Plachtařské mistrovství České republiky