Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže Pribina FCC AZ Cup JPJ EGC heavy WSGP GGP FL&AGP PMCRj Safari EGC light PPV Tcup PMRG RP JWGC HOP PMCR 13.5 PPJ   Archiv | CPS
GRADIENT & CLUB grand prix 2013
Prihlášení uživatele

Přihlášení - Gradient GP

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení - Club GP

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení - Pohár Metoděje Vlacha

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Gradient GP

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Jiří ŠlemrŠlemr Jiří1979Vysoké Mýto   C2 34 VSO-10 OK-7502
2 Libor BednaříkBednařík Libor1972Kunovice   M 65 VSO-10 OK-8507
3 Pavel JurákJurák Pavel1986Kunovice   M 94 VSO-10 OK-9617
4 Miloš RejzlRejzl Miloš1962PAK klatovy   C1 55 VSO-10 ok 7524
5 Jan  ZdvořákZdvořák Jan 1980Roudnice nad Labem   C2 6 VSO-10 OK-5634
6 Marek NovýNový Marek1973Roudnice n.L.   C2 H2 VSO-10 OK-3526
7 Tomas CharvatCharvat Tomas1981Vysoke Myto   C3 VSO-10 OK-0514
8 Karel MarešMareš Karel1974Jihlava   M 62 VSO-10 OK-8502

Startovní listina - Club GP

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Josef BártaBárta Josef1977Vysoké Mýto   C2 XZ ASW-19 OK-4489
2 Hruška Jan »1988Tábor   C1 J3 Std. Cirrus OK-1983
3 Jan JindraJindra Jan »1981Roudnice nad Labem   C2 FD Std. Cirrus OK-4740
4 Tomáš MaňásekMaňásek Tomáš1980Kunovice   M OK Std. Cirrus OK-7501
5 Radek ChmelaChmela Radek1984Holešov   M 201 H-201b Std. Libelle (voda) OK-7189
6 Lukáš PlocekPlocek Lukáš1990Mladá Boleslav   C1 CSA Std. Cirrus OK-6667
7 Linda VašatováVašatová Linda1990Mladá Boleslav   C1 AH ASW-19B OK-6602
8 Buben Zdeněk1978LKLB   I ASW-15B OK-1908
9 Martin BalíkBalík Martin1982Kralupy nad Vltavou   C1 EF LS 1f OK-3136
10 David TejnoraTejnora David1982Kolín   C1 VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-5259

Startovní listina - Pohár Metoděje Vlacha

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Petra  DiepoldováDiepoldová Petra 1978Vysoké Mýto   C2 TX ASW-15B OK-3758
2 Barbora NahodilováNahodilová Barbora1989Hosín   C1 56 ASW-19 D-7956
3 Michal ŠíchŠích Michal1979Mladá Boleslav   SP ASW-15B OK 7986
4 Dana ŠtěpánkováŠtěpánková Dana »1988Plzeň - Letkov   C1 Y ASW-15B OK-6880
5 Zdeněk BorůvkaBorůvka Zdeněk1954Jičín   C2 ZB OK 4505
6 Martin CicvárekCicvárek Martin1966LKLB   C1 AC OK-1304
7 Vojtěch HájekHájek Vojtěch1987Mladá Boleslav   C1 BW Std. Cirrus OK-4902
8 Michal KoďousekKoďousek Michal1977Jaroměř   C1 RI LS 3 15m OK-2357
9 Jan HrbacHrbac Jan1989   BL G-103 Twin III W dvoji OK-9688
10 Josef RýdlRýdl Josef »1940Mladá Boleslav   C1 DD OK-2345
11 Jan ŠmahaŠmaha Jan »1958Česká Lípa   C2 CW ASW-15B OK-8641
12 Martin SoučekSouček Martin1978Mladá Boleslav   06 OK-1981
13 Martin VáňaVáňa Martin1979Mladá Boleslav   C1 23 ASW-15 OK-7398

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Misík MilanMladá Boleslav   C1 Z-226 OK-MGX
2 Vodička Petr19ksMladá Boleslav   C1 Z-526 OK-CXF
3 Kuba Antonín1946Mladá Boleslav   C1 HK-36 OK-3613
4 Svárovský Tomáš1916Mladá Boleslav   C1 WT-9 OK-NUU 86
5 Borůvka Jan1956Jičín   C1 WT-9 OK-NUU 42
6 Bordovsky 1960Wlnov   M WT-9 OK-RUA28



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© GRADIENT & CLUB grand prix 2013 - Aeroklub Mladá Boleslav