Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže EGC light PPV Tcup PMRG RP JWGC HOP PMCR 13.5 PPJ   Archiv SK CPS
Vstup pro soutěžící       AZ CUP 2009 2010 2011 2012 2013 2014    
AZ CUP - První závod sezóny

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Gedeon Martin1989   C1 XC Std. Cirrus OK-7707

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Popovský David 1976Rakovník   C1 76 OK-2607
2 Macík Miroslav1983Rakovník   C1 OG Std. Cirrus OK-5678
3 Váňa Martin1979Mladá Boleslav   C1 23 ASW-15 OK-7398
4 Konečný Jan1972Rakovník   C1 CL LS 1d OK-2717
5 Urban Martin1971Frýdlant nad Ostravicí   M R3 LS 3 15m OK-7722
6 Michálek Roman1974Toužim   C1 LS G-102 Astir cs OK-9752
7 Mlejnek Jiří1984Mladá Boleslav   C1 M ASW-15B OK-1591
8 Jiránek Petr 1963Toužim   C1 PJ G-102 Astir cs D-7385
9 Londa David1973Mladá Boleslav   C1 AH ASW-15B OK-1891
10 Horák Jan1971Zbraslavice   C1 TX ASW-15B OK-3758
11 Šindelář Ondřej1979Mladá Boleslav   C1 OI ASW-19B OK-7984
12 Švrček Pavel1972Frýdlant nad Ostravicí   M AK OK-1979
13 Jedlička Jaromír1972Praha-Letňany   C1 L5 VSO-10 OK-5606
14 Houžvička Oldřich1975Frýdlant nad Ostravicí   M FP LS 4 OK-4175
15 Rejzl Miloš1962Klatovy   55 VSO-10 OK-7524
16 Zablatzký Jiří1978Hranice   M HC Std. Cirrus OK-2966
17 Hofman Petr1984Praha-Letňany   C1 MA ASW-15B OK-8646
18 Řeřicha Pavel1967Moravská Třebová   M AE ASW-19B OK-5283
19 Schmidt Matouš1981Praha-Letňany   C1 IMI Std. Cirrus OK-0484
20 Holoubek Aleš1966Jičín   C1 T ASW-15B D-2712
21 Skala Martin1985Vrchlabí   C1 ES Discus b OK-5757
22 Hájková Anna »1989Mladá Boleslav   C1 BB Std. Cirrus OK-4901
23 Harašta Ivan1965Toužim   C1 HI ASW-15B OK-1777
24 Frič Martin1967Raná u Loun   C1 FR ASW-19 OK-3761
25 Souček Martin1978Mladá Boleslav   C1 MS OK-1981
26 Obručník Jan1991Kralupy nad Vltavou   C1 EF LS 1f OK-3136
27 Hlaváček Jakub1991Plzeň-Letkov   C1 LA ASW-15B OK-1272
28 Švancara Marek1976GAC Benešov   C1 GT Std. Cirrus OK-1122
29 Pajer Jiří1977Zbraslavice   C1 KX ASW-19B OK-0019
30 Vašatová Linda1990Mladá Boleslav   C1 56 ASW-19B D-7956
31 Jung Tomáš1950Zbraslavice   O2 ASW-19B OK-5712
32 Jung Rudolf1954Zbraslavice   I4 VSO-10 OK-3516
33 Stárek Petr1974Zbraslavice   C1 JJ ASW-15 OK-1985
34 Karlík Vojtěch1982Kunovice   M 201 H-201b Std. Libelle (voda) OK-7189
35 Sobek Lubor1979Frýdlant nad Ostravicí   M TXI LS 3 15m OK-3898
36 Kratochvíl Michal1984Slaný   C1 OMG Std. Cirrus OK-0696
37 Hodan Jiří1959Zbraslavice   C1 RB G-103 Twin Astir dvoji OK-5707
38 Dráb Michal1969Plzeň-Letkov   C1 S3 LS 1d OK-3301
39 Lešinger Michal1966Moravská Třebová   M LL ASW-19B OK-9988
40 Koudela Jiří1974Vyškov   M J9 VSO-10 OK-4526
41 Svoboda Václav1970Plzeň-Letkov   C1 W1 Std. Cirrus OK-0737
42 Kluger Ondřej1990Letecký Klub Břeclav   C1 KK OK-0200
43 Balcárek Zdeněk1967Kroměříž   M ZL Std. Cirrus OK-1177
44 Kmošek Jakub1978Zbraslavice   C1 ST Std. Cirrus OK-0428
45 Pubec Jan1979Plzeň-Bory   C1 LM Std. Cirrus OK-2954
46 Šafář Petr1978Ústí nad Orlicí   C2 X ASW-15B OK-3306
47 Tobolka Radek1977Jičín   C1 FS Std. Cirrus OK-3265
48 Ertl Karel »1939Letecký klub Břeclav   M KE TST-10M Atlas OK-A888
49 Šrám Vratislav 1966Broumov   C1 KG OK-7300
50 Hauptmann Radim1963Jičín   C2 SC Std. Cirrus OK-3267
51 Motyka Lumír1955Frýdlant nad Ostravicí   M EM LS 1f OK-3729
52 Suchánek Tomáš1964GAC Benešov   C1 A17 ASW-15 OK-7477
53 Sehnal Vojtěch1994Kolín   C1 VI G-102 Astir Jeans OK-3322
54 Přikryl Tomáš1973Vyškov   M JR DG-100,101G OK-2620
55 Krofta Radim1984Rakovník   C1 HV LS 1d F-CEHV
56 Hlaváček Jan1965Rakovník   C1 Std. Cirrus OK-5775
57 Fousek Jiri1990Raná   C1 LW Std. Cirrus OK-9779
58 Gedeon Martin1989Plzeň-Letkov   C1 XC Std. Cirrus OK-7707
59 Plocek Lukáš1990Mladá Boleslav   C1 CSA Std. Cirrus OK-6667
60 Hulmák Miloslav 1963Hosín   C1 HH ASW-15B OK-5331

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Beníšek Karel1976Toužim   C1 KB Ventus ct 17,6m (voda) OK-7279
2 Schenk Zdeněk1972Hranice   M SNK LS 6c 18m+W (voda) OK-3123
3 Hoť Jaroslav1965Toužim   C1 II Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-2783
4 Malík Tomáš1972Praha-Letňany   C1 JT Ventus 2cxm 18m 565kg OK-1972
5 Deršák Jan1969Kralupy nad Vltavou   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK-9304
6 Netušilová Alena1970Zbraslavice   C1 AJ ASG 29 18m 600kg (voda) OK-2929
7 Procházka Jiří1970Toužim   C1 DG OK-1001
8 Koutný Petr1971Křižanov   M SIK LS 8b,t,18 18m (voda) OK-1818
9 Bárta/Bordovský Josef/Jan1983Krnov   M DD OK-2345
10 Malček Petr1965Praha-Letňany   C1 F5 LS 6c 18m+W (voda) OK-0606
11 Koňařík Roman1976Holešov   RK Ventus cm 17,6m OK-2230
12 Sehnal Václav »1962Kolín   VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) (voda) OK-5259
13 Jensen Richard1965Zbraslavice   C1 WL Ventus c 17,6m (voda) OK-2112
14 Zapletal David1970Mladá Boleslav   C1 PUP Ventus c 17,6m (voda) OK-3086
15 Myška František1968Most   C1 SK Ventus bt 16,6m OK-0369
16 Kučírek Radek1973Havlíčkův Brod   C1 YA OK-6301
17 Doupal Lubomír1975Krnov   M LD Ventus c 17,6m OK-6666
18 Bartoník Oldřich1961Holešov   M N1 KKB 18 (voda) OK-2004
19 Jan Kantor, Jana Kantorová 1983Praha-Letňany   C1 BBB OK-2341
20 Vnouček Martin1972Vlašim   MX OK-1811
21 Lanzendorf Roman1964Plzeň-Letkov   C1 AS Ventus ct 17,6m (voda) OK-0456
22 Tomaňa Jaroslav1975Zbraslavice   C1 W8 LS 8b,t,18 18m (voda) OK-0808
23 Hrivna Martin 1978Zbraslavice   C1 NX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-9922
24 Rendla Tomas1973Zbraslavice   C1 ZX ASG 29 18m 600kg (voda) OK-2299

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Aeroklub Zbraslavice   Z 226MS OK-IFJ
2 Aeroklub Zbraslavice   Z 326M OK-OTE
3 Aeroklub Vlašim   Z 226MS OK-MFO
4 Aeroklub Tábor   Z 226MS OK-CTB
5 Aeroklub Soběslav   Z 226MS OK-MQH
6 Aeroklub Kolín   Z 226MS OK-MFQ
7 privátní Čmelda   Z 37A OK-FJO
8 Aeroklub Vrchlabí   Z 226MS OK-KMJ
9 Aeroklub Chrudim   Z 226 MS OK-MQE
10 Aeroklub Zbraslavice   Piper Pawnee OK-EYX



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© Aeroklub Zbraslavice
AZ CUP - První závod sezóny