Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: WWGC Pribina FCC AZ Cup JPJ Fatraglide Sariscup PMČR Safari FL2020&AGP TCup PMRg PMCRj GGP   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS

Přihlášky - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Klovaničová Monika »1993Kunovice Pyčo   53 Grunau Baby D-1453

Přihlášky - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášky - Pohár Josefa Sodomky

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Zahálka Martin1987Staňkov   IM DG 100 OK-3818
2 Ratz Jan1987Plasy   DG 100
3 Kunášek Václav1987Zbraslavice   P2 Std. Cirrus OK-0503
4 Gedeon Martin »1989Kladno   CF ASW 19 OK-7980
5 Borůvka Zdeněk1986Jičín   BJ Std. Cirrus OK-0109
6 Hypš Libor1988Chrudim   FF Std. Cirrus OK-5777
7 Marek David1991Křižanov   A1 ASW 19 OK-1600
8 Trešlová Hana1991Raná   CI Std. Cirrus OK-8888
9 Teichmannová Klára1993Hronov   LY Std. Cirrus OK-9458
10 Žiška Zbyněk1991Křižanov   R7 LS 1 f OK-1432
11 Císař David1987Brno   22 Std. Cirrus OK-8918
12 Podolák Tomáš1986Kralupy   SZ Std. Jantar OK-6200
13 Šponer Jan1988Brno Medlánky   MI Std. Cirrus OK-6555
14 Papežíková Petra1989Holešov   84 Std. Cirrus OK-0784
15 Vavřín Jan1987Vysoké Mýto   IG ASW 15 D-0456
16 Deml Jaroslav1986Hořice   JM ASW 15 OK-0507
17 Trybenekr Pavel »1990Hořice   XZ ASW 19 OK-4489
18 Hájek Vojtěch »1987Mladá Boleslav   AH ASW 19 OK-6602
19 Charouz Matěj »1993Hodkovice   WTF ASW 19 OK-2233
20 Dvořák Ondřej1987Raná   1F LS 1 f OK-9439
21 Piskáček Martin1991Beroun   75 Std. Cirrus D-0975
22 Pinková Petra1988Plzeň Letkov   ZT Std. Cirrus OK-9443
23 Brodský Pavel1992Hořice   G6 VSO-10 OK-2516
24 Vyskočil Ondřej1991Plzeň Letkov   BO ASW 19 OK-7557
25 Uhlík Matěj1994Plzeň Letkov   OMG Std. Cirrus OK-0696
26 Ondrušek Tomáš1994Plzeň Letkov   LA ASW 15 OK-1272
27 Hlaváček Jakub1991Krnov   J7 VSO-10 OK-4522
28 Petrovický Vojtěch1986Mladá Boleslav   SP ASW 15 OK-7986
29 Hájková Anna 1989Mladá Boleslav   M ASW 15 OK-1591
30 Fousek Jiri1990Raná   LW Std. Cirrus OK-9779
31 Novák Karel1993Mladá Boleslav   DI Std. Cirrus OK-2053
32 Vlček Richard1993Kunovice   94 VSO-10 OK-9617
33 Deršák Honza1992Kralupy   DZ Std. Cirrus OK-2666
34 Malinský Tomáš1988Křižanov   17 ASW 15 OK-3304
35 Talanda Tomáš1988Křižanov   LU Glasflugel 304C OK-4114
36 Kardosová Kateřina1988Kunovice   OK Std. Cirrus OK-7501
37 Hlůšek Pepa1993Kunovice   H6 VSO-10 OK-3502
38 Štěpánková Daniela »1988Hosín   Y ASW 15 OK-6880
39 Nahodilová Barbora »1989Hosín   9 VSO-10 OK-6503
40 Vadász Radim »1989Soběslav   74 VSO-10 OK-9602
41 Hruška Jan »1988Tábor   J3 Std. Cirrus OK-1983

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Pohár Josefa Sodomky

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Bordovsky Ondra1949Krnov   BB Std. Cirrus OK-4901
2 Šafář Petr 1978Ústí nad Orlicí   X ASW 15 OK-3306
3 Charvat Tomas1981Vysoké Mýto   34 VSO-10 OK-7502
4 Stoklasa Roman1984Brno Medlánky   Std. Cirrus
5 Šlemr Jiří1979Vysoké Mýto   AM ASW 15 D-2076
6 Vavřín Ota1947Vysoké Mýto   65 Discus OK-0365

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Vopařil Josef1912AečR   L-60S OK-LKH
2 Dorazil Ivo1912Medlánky-Kotvrdovice   Maule OK-AGA
3 Javůrek Václav1912ÚCL   Z-37 OK-YKD
4 Pilot AKHO1912Holešov   Z-726K OK-DRC
5 Pilot AKCR1912Chrudim   Z-226MS OK-MQE
6 Pilot AKUO1912Ústí nad Orlicí   Z-226MS OK-MGV
7 Pilot AKVM1912Vysoké Mýto   Z-226MS OK-KNN


Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Vysoké Mýto
Plachtařské mistrovství ČR juniorů