Přihlášky - Klubová třída
Přihlášky - Kombinovaná třída
Přihlášky - Pohár Josefa Sodomky
Startovní listina - Klubová třída
# |
Jméno |
Nar. |
Aeroklub |
Region |
Startovní č. |
Typ |
Imatrikulace |
1 |
Piskáček Martin | 1991 | Beroun |
|
75 |
Std. Cirrus |
D-0975 |
2 |
Císař David | 1987 | Brno |
|
22 |
Std. Cirrus |
OK-8918 |
3 |
Šponer Jan | 1988 | Brno Medlánky |
|
MI |
Std. Cirrus |
OK-6555 |
4 |
Hypš Libor | 1988 | Chrudim |
|
FF |
Std. Cirrus |
OK-5777 |
5 |
Charouz Matěj » | 1993 | Hodkovice |
|
WTF |
ASW 19 |
OK-2233 |
6 |
Papežíková Petra | 1989 | Holešov |
|
84 |
Std. Cirrus |
OK-0784 |
7 |
Trybenekr Pavel » | 1990 | Hořice |
|
XZ |
ASW 19 |
OK-4489 |
8 |
Deml Jaroslav | 1986 | Hořice |
|
JM |
ASW 15 |
OK-0507 |
9 |
Teichmannová Klára | 1993 | Hronov |
|
LY |
Std. Cirrus |
OK-9458 |
10 |
Borůvka Zdeněk | 1986 | Jičín |
|
BJ |
Std. Cirrus |
OK-0109 |
11 |
Gedeon Martin » | 1989 | Kladno |
|
CF |
ASW 19 |
OK-7980 |
12 |
Podolák Tomáš | 1986 | Kralupy |
|
SZ |
Std. Jantar |
OK-6200 |
13 |
Žiška Zbyněk | 1991 | Křižanov |
|
R7 |
LS 1 f |
OK-1432 |
14 |
Marek David | 1991 | Křižanov |
|
A1 |
ASW 19 |
OK-1600 |
15 |
Hájek Vojtěch » | 1987 | Mladá Boleslav |
|
AH |
ASW 19 |
OK-6602 |
16 |
Ratz Jan | 1987 | Plasy |
|
|
DG 100 |
|
17 |
Dvořák Ondřej | 1987 | Raná |
|
1F |
LS 1 f |
OK-9439 |
18 |
Trešlová Hana | 1991 | Raná |
|
CI |
Std. Cirrus |
OK-8888 |
19 |
Zahálka Martin | 1987 | Staňkov |
|
IM |
DG 100 |
OK-3818 |
20 |
Vavřín Jan | 1987 | Vysoké Mýto |
|
IG |
ASW 15 |
D-0456 |
21 |
Kunášek Václav | 1987 | Zbraslavice |
|
P2 |
Std. Cirrus |
OK-0503 |
22 |
Nahodilová Barbora » | 1989 | Hosín |
|
9 |
VSO-10 |
OK-6503 |
23 |
Štěpánková Daniela » | 1988 | Hosín |
|
Y |
ASW 15 |
OK-6880 |
24 |
Brodský Pavel | 1992 | Hořice |
|
G6 |
VSO-10 |
OK-2516 |
25 |
Deršák Honza | 1992 | Kralupy |
|
DZ |
Std. Cirrus |
OK-2666 |
26 |
Hlaváček Jakub | 1991 | Krnov |
|
J7 |
VSO-10 |
OK-4522 |
27 |
Hlůšek Pepa | 1993 | Kunovice |
|
H6 |
VSO-10 |
OK-3502 |
28 |
Kardosová Kateřina | 1988 | Kunovice |
|
OK |
Std. Cirrus |
OK-7501 |
29 |
Vlček Richard | 1993 | Kunovice |
|
94 |
VSO-10 |
OK-9617 |
30 |
Talanda Tomáš | 1988 | Křižanov |
|
LU |
Glasflugel 304C |
OK-4114 |
31 |
Malinský Tomáš | 1988 | Křižanov |
|
17 |
ASW 15 |
OK-3304 |
32 |
Novák Karel | 1993 | Mladá Boleslav |
|
DI |
Std. Cirrus |
OK-2053 |
33 |
Hájková Anna | 1989 | Mladá Boleslav |
|
M |
ASW 15 |
OK-1591 |
34 |
Petrovický Vojtěch | 1986 | Mladá Boleslav |
|
SP |
ASW 15 |
OK-7986 |
35 |
Ondrušek Tomáš | 1994 | Plzeň Letkov |
|
LA |
ASW 15 |
OK-1272 |
36 |
Uhlík Matěj | 1994 | Plzeň Letkov |
|
OMG |
Std. Cirrus |
OK-0696 |
37 |
Vyskočil Ondřej | 1991 | Plzeň Letkov |
|
BO |
ASW 19 |
OK-7557 |
38 |
Pinková Petra | 1988 | Plzeň Letkov |
|
ZT |
Std. Cirrus |
OK-9443 |
39 |
Fousek Jiri | 1990 | Raná |
|
LW |
Std. Cirrus |
OK-9779 |
40 |
Vadász Radim » | 1989 | Soběslav |
|
74 |
VSO-10 |
OK-9602 |
41 |
Hruška Jan » | 1988 | Tábor |
|
J3 |
Std. Cirrus |
OK-1983 |
Startovní listina - Kombinovaná třída
Startovní listina - Pohár Josefa Sodomky
# |
Jméno |
Nar. |
Aeroklub |
Region |
Startovní č. |
Typ |
Imatrikulace |
1 |
Bordovsky Ondra | 1949 | Krnov |
|
BB |
Std. Cirrus |
OK-4901 |
2 |
Stoklasa Roman | 1984 | Brno Medlánky |
|
|
Std. Cirrus |
|
3 |
Šafář Petr | 1978 | Ústí nad Orlicí |
|
X |
ASW 15 |
OK-3306 |
4 |
Šlemr Jiří | 1979 | Vysoké Mýto |
|
AM |
ASW 15 |
D-2076 |
5 |
Charvat Tomas | 1981 | Vysoké Mýto |
|
34 |
VSO-10 |
OK-7502 |
6 |
Vavřín Ota | 1947 | Vysoké Mýto |
|
65 |
Discus |
OK-0365 |
Vlekaři
# |
Jméno |
Nar. |
Aeroklub |
Region |
Startovní č. |
Typ |
Imatrikulace |
1 |
Vopařil Josef | 1912 | AečR |
|
L-60S |
|
OK-LKH |
2 |
Pilot AKCR | 1912 | Chrudim |
|
Z-226MS |
|
OK-MQE |
3 |
Pilot AKHO | 1912 | Holešov |
|
Z-726K |
|
OK-DRC |
4 |
Dorazil Ivo | 1912 | Medlánky-Kotvrdovice |
|
Maule |
|
OK-AGA |
5 |
Javůrek Václav | 1912 | ÚCL |
|
Z-37 |
|
OK-YKD |
6 |
Pilot AKUO | 1912 | Ústí nad Orlicí |
|
Z-226MS |
|
OK-MGV |
7 |
Pilot AKVM | 1912 | Vysoké Mýto |
|
Z-226MS |
|
OK-KNN |
Nominace: |
Řádná |
Volná |
Náhradník |
Cizinec |
|
© AK Vysoké Mýto
Plachtařské mistrovství ČR juniorů