Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: WWGC Pribina FCC AZ Cup JPJ PMČR Safari FL2020&AGP TCup PMRg Sariscup PMCRj Fatraglide GGP   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Sponzori Conel orange & green SOR Ústí nad Orlicí Pardubický Kraj Schempp-Hirth s.r.o. 16. PMČR dvojsedadlových kluzáků 2010

Startovní listina - DUO Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Start. č. Typ Imatrikulace
1 Ježek Miroslav (pilot)1973Žamberk   C2 T OK-9720
¬ Jordán Radim1976Žamberk T
¬ Zavadil Michal1977Žamberk T
2 Říha David (pilot)1983Vlašim   C1 PM OK-2816
¬ Pícha René1970Vlašim HV
3 Hybner Jan (pilot)1977Liberec   C2 6 OK-3806
¬ Hybner Petr1951Liberec 6
4 Sluka Wolfgang (pilot)1942Liberec   C2 5 OK-3822
¬ Hlavatý Marek1974Liberec 5
5 Orlita Vratislav (pilot)1946Kunovice   M 2 OK-0235
¬ Gabrhel Josef1934Kunovice 2
6 Křepinský Žitomír (pilot)1987Chrudim   C2 WW OK-5711
¬ Pohl Jan1982Chrudim WW
7 Šíma Jaroslav (pilot)1972Chomutov   C1 V1 OK-9703
¬ Klicman Jan1969Chomutov V1
8 Szakal Jaroslav (pilot)1955Jaroměř   C2 N OK-0211
¬ Vrátný Ladislav1959Jaroměř N
9 Markl Martin (pilot)1960Kolín   C1 FL OK-4805
¬ Lacina Miroslav1966Kolín 6
10 Baran Vladimír (pilot)1949Frýdlant nad Ostravicí   M AF OK-9846
¬ Hejret Jan1976Jaroměř AF
11 Houštěk Petr (pilot)1949Jaroměř   C1 SG-1 OK-2710
¬ Houštěk Petr1979Jaroměř SG-1
12 Shrbený Tomáš (pilot)1968Točná   C1 X1 OK-0205
¬ Bartoš Ondřej1975Točná X1
13 Bačina Josef (pilot)1976Vysoké Mýto   C2 IQ OK-0225
¬ Pirochta Petr1973Vysoké Mýto IQ
¬ Charvát Tomáš1981Vysoké Mýto IQ
14 Andrašovský Josef (pilot)1954Jaroměř   C2 JA OK-0908
¬ Červená Gabriela1966Jaroměř JA
¬ Kříženecký Petr1978Jaroměř JA
15 Krtička Jiří (pilot)1965Jaroměř   C2 L OK-6805
¬ Munzar Radek1976Jaroměř L
16 Novák Kamil (pilot)1970Jaroměř   C2 HI OK-2809
¬ Pavlík Martin1981Jaroměř HI
¬ Kučerová Veronika1978Jaroměř HI
17 Kramosil Vladimír (pilot)1937Most   C2 H OK-8824
¬ Janeček Antonín1973Most H
18 Jung Ondřej (pilot)1976Zbraslavice   C1 I OK-0220
¬ Jung Tomáš »1950Zbraslavice I
19 Šindelář Jan (pilot)1946Kunovice   M VI OK-1856
¬ Cmajdálka Alois1963Kunovice VI

Startovní listina - DUO Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Start. č. Typ Imatrikulace
1 Vodička Petr (pilot)1965Jaroměř   C2 FT D-4861
¬ Hartman Pavel1963Jaroměř
¬ Chaloupková Veronika1987Jaroměř
2 Jakl Georg (pilot)1973FG Nabern   GJ D-4849
¬ Jakl Timo1995FG Nabern GJ
3 Bastl Jiří (pilot)1944Turnov   C1 MP D-KBPT
¬ Brůna Antonín 1945GAC Benešov MP
4 Bednařík Libor (pilot)1972Kunovice   M 103 OK-8320
¬ Daříček Dalibor1993Kunovice 103
¬ Pecl Richard1977Kunovice 103
5 Kunc Luboš (pilot)1985Vrchlabí   C2 DG OK-0110
¬ Tomana Pavel1944SHVL DG
¬ Kerum Jacek1942Příbram DG
¬ Vach Jaroslav1944Letecký klub Břeclav DG
6 Derda Pavel (pilot) »1952Dvůr Králové n/L   W4 OK-8002
¬ Pařík Petr1947 W4
¬ Havrda Jaroslav1950 W4

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Start. č. Typ Imatrikulace
1 Aeroklub Mor.Třebová (pilot)1945Mor. Třebová   M Z-226 M OK-MFK
2 Aeroklub Točná (pilot)1945Točná   C1 Z-526 OK-ERE
3 Aeroklub Žamberk (pilot)1946Žamberk   C2 Z-226 MS OK-MPB
4 Aeroklub Ústí nad Orlicí (pilot)1955Ústí nad Orlicí   C2 L-60S OK-NNG
5 Aeroklub Ústí nad Orlicí (pilot)1945Ústí nad Orlicí   C2 Z 226 MS OK-MGV
6 Aeroklub Jaroměř (pilot)1954Jaroměř   C2 Z-226 MS OK-KNI
7 SHVL s.r.o. (pilot)1945Choceň   C2 L-60 OK-LKN



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© Aeroklub Ústí nad Orlicí
16. PMČR dvojsedadlových kluzáků 2010