Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2021: FCC  AZ Cup  Fatraglide  JPJ  PMCR & pre jWGC 2022  Sariscup  FL2021 & AGP   Safari  TCup  PMRG  PMCRj  GGP  :-(   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Plachtařské mistrovství dvousedadlových kluzáků a Safari pohár
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Houštěk Petr 1949Jaroměř   C1 FT G-103 Twin Astir dvoji OK - 4861

Startovní listina - PMČR_D DUO Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Ondra Teichman Petr Böhm »1984Dvůr Králové nad Labem   C1 Nebude L-23 Super Blaník dvoji OK-1440
2 Ládr Ivan 1940Dvůr Králové nad Labem   C1 ET L-13 Blaník dvoji OK-2810
3 Příhoda Vladimír1953Kralupy nad Vltavou   C1 X L-23 Super Blaník 18,2m dvoji OK-4212
4 Šindelář Jan1946SAK Kunovice   M K L-23 Super Blaník 18,2m dvoji OK 9200
5 L.Berger J. Šimon1970Kralupy nad Vltavou   C1 L1 L-23 Super Blaník 18,2m dvoji OK-4214
6 Ferbar Rudolf1969Moravská Třebová   M MR L-23 Super Blaník dvoji OK-3116
7 Szakal Jaroslav1955Jaroměř   C2 N L-23 Super Blaník dvoji OK-0211

Startovní listina - PMČR_D DUO Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Korneć Marek »1957KSS Jeżów Sudecki   SZD-55 Promyk SP-8013
2 Derda Pavel1952Dvůr Králové nad Labem   C1 5 G-103 Twin Astir dvoji OK - 8001
3 Polický Karel »1950Kolín   C1 E7 ASK-21 dvoji OK 2121
4 Markl Martin1960Kolin   C1 W4 G-103 Twin Astir dvoji OK-8002
5 Svejkovský Pavel1968lkce   C1 TA G-103 Twin Astir dvoji 3766
6 Tanglmajer Slavomír Matucha Alojz1966Chomutov   C1 11 G-103 Twin Astir dvoji OK-1112
7 Kunc Luboš1956Dvůr Králové nad Labem   C1 DG OK-0110

Startovní listina - Safari Cup

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Hynek Lukáš1979Dvůr Králové nad Labem   C1 1W Cirrus VTC (voda) D-0739
2 Borůvka Zdeněk1954Jičín   C2 ZB LS 8b,t,18 18m (voda) OK 4505
3 Bendkowski Ryszard1949KSS Jeżów Sudecki   Filip SZD-48 Jantar Std. 2(3) D-4085
4 Horáček Fiľakovská Radmila Josef1963Dvůr Králové nad Labem   C1 2W Cirrus VTC (voda) D-8774
5 Zajíc Petr »1962Liberec   C1 R9 LS 3 15m OK-2255
6 Pusz Mateusz19GdAeroklub Gdanski   SIGMA SZD-48 Jantar Std. 2(3) (voda) SP-3231
7 Hybner Petr1951Liberec   C1 IH HPH 304CZ 17,4m OK-7304
8 Seitl Marek1995Dvůr Králové nad Labem   C1 VE Cirrus VTC OK-2911
9 Cicvárek Martin1966Liberec   C1 AC OK-1304
10 Böhm Zdeněk1963Kolín   C1 VI G-102 Astir Jeans OK-3322
11 WOŁOSOWICZ LESZEK1968LUBELSKI   CU SP-3705
12 Sluka Wolfgang1942Liberec   C1 KA Std. Cirrus 3254
13 Mikołajczyk Jerzy1949AZM Płock   MS SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP-3686
14 Svoboda Pavel1938Praha-Letňany   JD Discus b OK-5326
15 Ryba Daniel1994Dvůr Králové nad Labem   C1 VTC Cirrus VTC OK-2910
16 Hampl Vladimír1970Dvůr Králové nad Labem   C1 77 G-102 Astir cs77 OK-6677
17 Aleksander Jedrosz1957Jelenia Gora   AJ SZD-23 Foka 4A SP 3702
18 Dvořák Milan »1965Liberec   C1 78 VSO-10 OK-9608
19 Mazur Franciszek1964   TT PIK-20B (15m) (voda) OH-485
20 Wegrzyn Wladislaw1919Nowy Targ   W PW-5 D-2177
21 Ertl Karel1939Letecký klub Břeclav   M KE TST-10M Atlas OK-A888
22 Eichler Miloš1964Dvůr Králové nad Labem   C1 G7 Cirrus VTC D - 4751
23 Hybner Jan 1977Liberec   C1 LB HPH 304CZ 15m OK-2000
24 Deršák Jan1969Kralupy nad Vltavou   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) Ok 9304
25 Šindelář František1954Kralupy nad Vltavou   C1 III ASW-20CL 16,59m OK-6625
26 Doubek Petr1974Kralupy nad Vltavou   C1 Y5 ASW-20(A)+F 15m OK 1100
27 Žižkovský Nikola1980Kralupy nad Vltavou   C1 NZ G-104 Speed Astir IIb (voda) OK-7337
28 Tejnora David1982Kolín   C1 93 VSO-10 OK-9615
29 Zatyková Jarmila1959Kralupy nad Vltavou   C1 IZZ G-102 Astir cs OK 7430
30 Pienkowski KrzysztovAeroklub Krakowski   SZD-36 Cobra 15
31 Hotový Petr1958Česká Lípa   C1 CW ASW-15B OK 8641
32 Šíma Jaroslav1972Chomutov   C1 V 2 G-104 Speed Astir IIb (voda) OK-4758
33 Jerkiewicz Natalia1987Aeroklub Jeleniogórski   SZD-30 Pirat SP-2610
34 Rospondek Robert19Kr   SZD-48 Jantar Std. 2(3)

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© Aeroklub Dvůr Králové nad Labem
Plachtařské mistrovství dvousedadlových kluzáků a Safari pohár