Přihlášení piloti
Startovní listina - PMČR_D DUO Klubová třída
# |
Jméno |
Nar. |
Aeroklub |
Region |
Startovní č. |
Typ |
Imatrikulace |
1 |
Ondra Teichman Petr Böhm » | 1984 | Dvůr Králové nad Labem |
C1 |
Nebude |
L-23 Super Blaník dvoji |
OK-1440 |
2 |
Ládr Ivan | 1940 | Dvůr Králové nad Labem |
C1 |
ET |
L-13 Blaník dvoji |
OK-2810 |
3 |
Příhoda Vladimír | 1953 | Kralupy nad Vltavou |
C1 |
X |
L-23 Super Blaník 18,2m dvoji |
OK-4212 |
4 |
Šindelář Jan | 1946 | SAK Kunovice |
M |
K |
L-23 Super Blaník 18,2m dvoji |
OK 9200 |
5 |
L.Berger J. Šimon | 1970 | Kralupy nad Vltavou |
C1 |
L1 |
L-23 Super Blaník 18,2m dvoji |
OK-4214 |
6 |
Ferbar Rudolf | 1969 | Moravská Třebová |
M |
MR |
L-23 Super Blaník dvoji |
OK-3116 |
7 |
Szakal Jaroslav | 1955 | Jaroměř |
C2 |
N |
L-23 Super Blaník dvoji |
OK-0211 |
Startovní listina - PMČR_D DUO Kombinovaná třída
# |
Jméno |
Nar. |
Aeroklub |
Region |
Startovní č. |
Typ |
Imatrikulace |
1 |
Korneć Marek » | 1957 | KSS Jeżów Sudecki |
|
|
SZD-55 Promyk |
SP-8013 |
2 |
Derda Pavel | 1952 | Dvůr Králové nad Labem |
C1 |
5 |
G-103 Twin Astir dvoji |
OK - 8001 |
3 |
Polický Karel » | 1950 | Kolín |
C1 |
E7 |
ASK-21 dvoji |
OK 2121 |
4 |
Markl Martin | 1960 | Kolin |
C1 |
W4 |
G-103 Twin Astir dvoji |
OK-8002 |
5 |
Svejkovský Pavel | 1968 | lkce |
C1 |
TA |
G-103 Twin Astir dvoji |
3766 |
6 |
Tanglmajer Slavomír Matucha Alojz | 1966 | Chomutov |
C1 |
11 |
G-103 Twin Astir dvoji |
OK-1112 |
7 |
Kunc Luboš | 1956 | Dvůr Králové nad Labem |
C1 |
DG |
|
OK-0110 |
Startovní listina - Safari Cup
# |
Jméno |
Nar. |
Aeroklub |
Region |
Startovní č. |
Typ |
Imatrikulace |
1 |
Hynek Lukáš | 1979 | Dvůr Králové nad Labem |
C1 |
1W |
Cirrus VTC (voda) |
D-0739 |
2 |
Borůvka Zdeněk | 1954 | Jičín |
C2 |
ZB |
LS 8b,t,18 18m (voda) |
OK 4505 |
3 |
Bendkowski Ryszard | 1949 | KSS Jeżów Sudecki |
|
Filip |
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
D-4085 |
4 |
Horáček Fiľakovská Radmila Josef | 1963 | Dvůr Králové nad Labem |
C1 |
2W |
Cirrus VTC (voda) |
D-8774 |
5 |
Zajíc Petr » | 1962 | Liberec |
C1 |
R9 |
LS 3 15m |
OK-2255 |
6 |
Pusz Mateusz | 19Gd | Aeroklub Gdanski |
|
SIGMA |
SZD-48 Jantar Std. 2(3) (voda) |
SP-3231 |
7 |
Hybner Petr | 1951 | Liberec |
C1 |
IH |
HPH 304CZ 17,4m |
OK-7304 |
8 |
Seitl Marek | 1995 | Dvůr Králové nad Labem |
C1 |
VE |
Cirrus VTC |
OK-2911 |
9 |
Cicvárek Martin | 1966 | Liberec |
C1 |
AC |
|
OK-1304 |
10 |
Böhm Zdeněk | 1963 | Kolín |
C1 |
VI |
G-102 Astir Jeans |
OK-3322 |
11 |
WOŁOSOWICZ LESZEK | 1968 | LUBELSKI |
|
CU |
|
SP-3705 |
12 |
Sluka Wolfgang | 1942 | Liberec |
C1 |
KA |
Std. Cirrus |
3254 |
13 |
Mikołajczyk Jerzy | 1949 | AZM Płock |
|
MS |
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
SP-3686 |
14 |
Svoboda Pavel | 1938 | Praha-Letňany |
|
JD |
Discus b |
OK-5326 |
15 |
Ryba Daniel | 1994 | Dvůr Králové nad Labem |
C1 |
VTC |
Cirrus VTC |
OK-2910 |
16 |
Hampl Vladimír | 1970 | Dvůr Králové nad Labem |
C1 |
77 |
G-102 Astir cs77 |
OK-6677 |
17 |
Aleksander Jedrosz | 1957 | Jelenia Gora |
|
AJ |
SZD-23 Foka 4A |
SP 3702 |
18 |
Dvořák Milan » | 1965 | Liberec |
C1 |
78 |
VSO-10 |
OK-9608 |
19 |
Mazur Franciszek | 1964 | |
|
TT |
PIK-20B (15m) (voda) |
OH-485 |
20 |
Wegrzyn Wladislaw | 1919 | Nowy Targ |
|
W |
PW-5 |
D-2177 |
21 |
Ertl Karel | 1939 | Letecký klub Břeclav |
M |
KE |
TST-10M Atlas |
OK-A888 |
22 |
Eichler Miloš | 1964 | Dvůr Králové nad Labem |
C1 |
G7 |
Cirrus VTC |
D - 4751 |
23 |
Hybner Jan | 1977 | Liberec |
C1 |
LB |
HPH 304CZ 15m |
OK-2000 |
24 |
Deršák Jan | 1969 | Kralupy nad Vltavou |
C1 |
DJ |
HPH 304CZ 17,4m (voda) |
Ok 9304 |
25 |
Šindelář František | 1954 | Kralupy nad Vltavou |
C1 |
III |
ASW-20CL 16,59m |
OK-6625 |
26 |
Doubek Petr | 1974 | Kralupy nad Vltavou |
C1 |
Y5 |
ASW-20(A)+F 15m |
OK 1100 |
27 |
Žižkovský Nikola | 1980 | Kralupy nad Vltavou |
C1 |
NZ |
G-104 Speed Astir IIb (voda) |
OK-7337 |
28 |
Tejnora David | 1982 | Kolín |
C1 |
93 |
VSO-10 |
OK-9615 |
29 |
Zatyková Jarmila | 1959 | Kralupy nad Vltavou |
C1 |
IZZ |
G-102 Astir cs |
OK 7430 |
30 |
Pienkowski Krzysztov | | Aeroklub Krakowski |
|
|
SZD-36 Cobra 15 |
|
31 |
Hotový Petr | 1958 | Česká Lípa |
C1 |
CW |
ASW-15B |
OK 8641 |
32 |
Šíma Jaroslav | 1972 | Chomutov |
C1 |
V 2 |
G-104 Speed Astir IIb (voda) |
OK-4758 |
33 |
Jerkiewicz Natalia | 1987 | Aeroklub Jeleniogórski |
|
|
SZD-30 Pirat |
SP-2610 |
34 |
Rospondek Robert | 19Kr | |
|
|
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
|
Vlekaři
Nominace: |
Řádná |
Volná |
Náhradník |
Cizinec |
|
© Aeroklub Dvůr Králové nad Labem
Plachtařské mistrovství dvousedadlových kluzáků a Safari pohár