Přihlášení piloti
# |
Jméno |
Nar. |
Aeroklub |
Region |
Startovní č. |
Typ |
Imatrikulace |
1 |
Harašta Ivan | 1965 | Toužim |
C1 |
DD |
|
OK-2345 |
2 |
Šponer Jan | 1988 | Medlánky |
M |
MI |
Std. Cirrus |
OK-6555 |
3 |
Petruška Ondřej | 1990 | Medlánky |
M |
24 |
VT116 Orlik II |
OK-4307 |
4 |
Hartinger Jozef » | 1987 | Medlánky |
M |
35 |
M35 |
OK-2901 |
5 |
Piskáček Martin | 1991 | Beroun |
C1 |
75 |
Std. Cirrus |
D-0975 |
6 |
Trešlová Hana | 1991 | Raná |
C2 |
CI |
Std. Cirrus |
OK-8888 |
7 |
Jurák Pavel | 1986 | Kunovice |
M |
65 |
VSO-10 |
OK-8507 |
8 |
Magnusek Tomáš | 1988 | Frýdlant nad Ostravicí |
M |
22 |
Std. Cirrus |
OK-8918 |
9 |
Talanda Tomáš | 1988 | Křižanov |
M |
LU |
HPH 304C Wasp |
OK-4114 |
10 |
Hlaváček Jakub | 1991 | Krnov |
M |
J7 |
VSO-10 |
OK-4522 |
11 |
Obručník Jan | 1991 | Kladno |
C1 |
49 |
|
OK-5080 |
12 |
Hlůšek Pepa | 1993 | Kunovice |
M |
94 |
VSO-10 |
OK-9617 |
13 |
Hypš Libor | 1988 | Chrudim |
C2 |
FF |
Std. Cirrus |
OK-5777 |
14 |
Plocek Lukáš | 1990 | Kladno |
C1 |
2 |
VSO-10 |
OK-5626 |
15 |
Ondrušek Tomáš | 1994 | Plzeň-Letkov |
C1 |
XC |
Std. Cirrus |
OK-7707 |
16 |
Šostarič Adam | 1991 | Chrudim |
C2 |
F1 |
VSO-10 |
OK-1518 |
17 |
Plch Matěj | 1987 | Plzeň-Letkov |
C1 |
VL |
|
OK-4300 |
18 |
Kardosová Kateřina | 1988 | Kunovice |
M |
OK |
Std. Cirrus |
OK-7501 |
19 |
Štěpánková Daniela | 1988 | Hosín |
C1 |
AZ |
|
OK-0416 |
20 |
Jan Louda | 1986 | Hodkovice |
C2 |
Jim Beam |
|
OK-7007 |
21 |
Papežíková Petra | 1989 | Holešov |
M |
FP |
LS 4 (voda) |
OK-4175 |
22 |
Trybenekr Pavel | 1990 | Hořice |
C1 |
89 |
VSO-10 |
OM-9616 |
23 |
Králík Jan » | 1991 | Skuteč |
C2 |
|
|
|
24 |
Žiška Zbyněk | 1991 | Křižanov |
M |
R7 |
|
OK-1432 |
25 |
Císař David | 1987 | Brno |
M |
|
|
|
26 |
Malinský Tomáš | 1988 | Křižanov |
M |
A1 |
ASW-19 |
OK-1600 |
27 |
Fišer Miloslav | 1974 | Strakonice |
|
WO |
|
OK-1948 |
28 |
Charouz Matěj | 1993 | Hodkovice |
C2 |
WTF |
ASW-19 |
OK-2233 |
29 |
Kratochvíl Michal | 1906 | Slaný |
C1 |
OMG |
Std. Cirrus |
OK-0696 |
30 |
Lhotecká Jana | 1980 | Hosín |
C1 |
UB |
Std. Cirrus |
OK-0376 |
31 |
Nahodilová Barbora | 1989 | Hosín |
C1 |
56 |
ASW-19 |
D-7956 |
32 |
Krejčiřík Radek | 1991 | Hranice |
M |
W8 |
|
OK-0808 |
33 |
Uhlík Matěj | 1994 | Plzeň-Letkov |
C1 |
CX |
Std. Cirrus |
OK-7077 |
34 |
Baran Jakub » | 1984 | Frýdlant nad Ostravicí |
M |
B6 |
VSO-10 |
OK-8540 |
35 |
Humaj Jan | 1982 | Prievidza |
|
41 |
VSO-10 |
OM-6519 |
36 |
Pělucha Jiří » | 1984 | Friedland an der Ostrawitza |
M |
AK |
|
D-1979 |
37 |
Nemčko Martin | 1993 | Prievidza |
|
H4 |
VSO-10 |
OM-2501 |
38 |
Jurovic Martin | 1992 | Bratislava |
|
I |
Std. Cirrus |
OE-5205 |
39 |
Lanzendorf Roman | 1964 | |
C1 |
AW |
Ventus b 16,6m |
D-0459 |
40 |
Benedikt Hugo » | 1990 | Senica |
|
17 |
VSO-10 |
OM-6511 |
41 |
Barták Petr | 1984 | |
C1 |
SR |
Std. Cirrus |
D-2957 |
42 |
Józsa Ladislav | 1981 | Medlánky |
M |
MI |
Std. Cirrus |
OK-6555 |
Startovní listina - Klubová třída
Startovní listina - Kombinovaná třída
Vlekaři
Nominace: |
Řádná |
Volná |
Náhradník |
Cizinec |
|
© PPJ team za podpory PK
Projekt podpory juniorů SK