Plachtařské mistrovství České republiky
Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS

Naši sponzoři

[x] skrýt

Plachtařské mistrovství České republiky
Prihlášení soutěžícího

Startovní listina

Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Trybenekr Pavel1990Hořice   C2 PF LS 4 OK-5751
2 Štěpánek Petr1989Moravská Třebová   M AE ASW-19B OK-5283
3 Louda Jan1986Mladá Boleslav   C1 AH ASW-19B OK-6602
4 Lešinger Michal1966Moravská Třebová   M LL ASW-19B OK-9988
5 Teichmannová Klára1993Hronov   C2 LY Std. Cirrus OK-9458
6 Horáčková Pavlína1965Šumperk   M SU SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-3901
7 Řeřicha Pavel1967Moravská Třebová   M NO ASW-19B OK-1958
8 Strnádek Leoš1983Hodkovice   C2 XZ ASW-19B OK-4532
9 Filandr František1956Most   C2 FF Std. Cirrus OK-9195
10 Balcárek Zdeněk1967Kroměříž   M ZL Std. Cirrus OK-1177
11 Koťan Jan1982Praha Letňany   C1 WT ASW-19 OK-0310
12 Moravcová Bára1994Zbraslavice   C1 CF ASW-19B OK-7980
13 Pánek Petr1977Dvůr Králové nad Labem   C2 YU Std. Cirrus OK-7755
14 Pískatý Slavomír1984Kunovice   M PIF Std. Cirrus OK-1193
15 Pískatá Petra1989TSVM   M 84 Std. Cirrus OK-0784
16 Tomaňa Jaroslav1975Zbraslavice   C1 SN Std. Cirrus OK-2703
17 Brodský Pavel1992Hořice   C2 MS ASW-19B OK-4474
18 Fousek Jiří1990Raná   C2 LW Std. Cirrus OK-9779
19 Motyka Lumír1955Frýdlant nad Ostravicí   M EM LS 1f OK-2739
20 Harašta Ivan1965Toužim   C1 HI ASW-15B OK-1777
21 Borůvka Zdeněk1986Jičín   C2 BJ Std. Cirrus OK-0109
22 Novák Ivan1962Mladá Boleslav   C1 DI Std. Cirrus OK-2053
23 Motl Lubomír1959Kyjov   M G2 LS 1f OK-3131
24 Vavřín Jan1987Vysoké Mýto   C2 IG ASW-15B D-0456
25 Novotný Antonín1972Luhačovice   M SP Std. Cirrus OK-2999
26 Novák Karel1993Mladá Boleslav   C1 CX Std. Cirrus OK-7077
27 Hájková Anna1989Mladá Boleslav   C1 BW Std. Cirrus OK-4902
28 Pechanec Marek1970Luhačovice   M SJ Std. Cirrus OK-8181
29 Mach David1994Hronov   C2 1W Cirrus VTC OK-0739

Kombi15 třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Zima Radek1978Hodkovice   C2 7F Ventus b 15m WL 500kg (voda) OK-4610
2 Štěpánek Jiří1956Moravská Třebová   M JIM DuoDiscus XL,XLT (voda) OK-1969
3 Krejčiřík Radek1991Hranice   M AX Ventus 2a 15m (voda) OK-0007
4 Koutný Petr1971Křižanov   M SK LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-1818
5 Cink Miloslav1987Plzeň-Letkov   C1 JB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-7007
6 Bordovský Ondřej1983Krnov   M FW Ventus a 15m WL 525kg (voda) D-5335
7 Trešlová Hana1991Raná   C2 EU LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-8977
8 Kusbach Jiří1959Luhačovice   M B KKB-15E FES OK-8418
9 Viskot Jan1995Břeclav   M GX Discus 2a 15m (voda) OK-7000
10 Vepřeková Jana1961Dvůr Králové nad Labem   C2 W8 LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-0808
11 Pavlík Jan1987Křižanov   M JW LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-3370
12 Borůvka Jan1984Jičín   C2 EG Ventus c 15m+W (voda) OK-8008
13 Piskaty SLavomir1958Kunovice   M KAL Discus b +W(voda) OK-5318
14 Nováková Dana1965Mladá Boleslav   C1 AU LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-9105
15 Loužecký Pavel 1957Přibyslav   C2 FX LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-0818
16 Čapek Lukáš1992Letňany   C1 LC 303 Mosquito (voda) OK-7776
17 Mareš Karel1974Slaný   C1 YF LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-3318

Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Steiger Jiří1969Olomouc   M JS Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) OK-5999
2 Černá Eva1964Příbram   C1 EK Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) OM-4444
3 Buchanan John1945Kingaroy Soaring Club - Australia   BB JS-3, TJ 18m (voda) VH-GBB
4 Spilka Vladimír1940Hranice   M AY Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-8602
5 Kuthanová Lenka1960Tábor   C1 LX JS-1C EVO,CTJ EVO 18m (voda) ZS-GKX
6 Suchánek Tomáš1964GAC Benešov   C1 QZ ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2977
7 Maruyama Takeshi1971Japan Soaring Club - Japan   2C ASG 29E 18m 600kg (voda) D-KUBA
8 Mraček Roman1980Plzeň-Letkov   C1 QX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2992
9 Krejčiřík Petr1960Hranice   M ZF JS-1C EVO,CTJ EVO 18m (voda) YU-4466
10 Hotový Petr1958Česká Lípa   C2 IGC JS-1A,B,C,BTJ,CTJ 18m (voda) YU-4477
11 Grula Daneš1961Brno-Medlánky   M DX ASG 29 18m 600kg (voda) OK-2032
12 Dupal Ondřej1966GAC Benešov   C1 GO ASG 29 18m 600kg (voda) OK-2729
13 Bednarczuk Zdzislaw1960Bielsko-Biala - Poland   P JS-1C,CTJ 21m (voda) SP-9999
14 Pekař Martin1973Šumperk   M ES HpH 304e Shark 18m 573kg (voda) OK-4304

Vlekař třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Jirmus Stanislav1977Tábor   Z-142 OK-MNE
2 Minich Ondřej1977Tábor   DR-400 OK-ATO
3 Jirmus Tomáš1977Tábor   Z-226MS OK-MFO
4 Adámek Dalibor1977Tábor   Z-142 OK-MNG
5 Vrkoč Miloš 1977Tábor   Z-226MS OK-CTB
6 Vadasz Radim1977Soběslav   Z-226MS OK-MQH
7 Masař Michal1977Tábor   Z-226MS OK-LME
8 Zemánek Tomáš1977Tábor   Maule OK-JAA
9 Steigerova Iveta1977Olomouc   Z-526F OK-GIN



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Tábor
Plachtařské mistrovství České republiky