Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže Pribina FCC AZ Cup JPJ EGC heavy WSGP GGP FL&AGP PMCRj Safari EGC light PPV Tcup PMRG RP JWGC HOP PMCR 13.5 PPJ   Archiv | CPS
Prihlášení soutěžícího
Plachtařský Pohár Vysočiny

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Hauptmann Radim1963LKJC   C1 SC Std. Cirrus OK 3267
2 Lonský Petr1965Toužim   C1 LS G-102 Astir cs OK-9752
3 Bachraty Boris1974Břeclav   M 25 SZD-42 Jantar B (voda) SP-2586

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Láznička Pavel »1955Letňany   C1 LH Discus 2b 15m OK-0372
2 Žižkovský Nikola »1980Kralupy nad Vltavou   C1 NZ G-104 Speed Astir IIb OK-7337
3 Hrabě Miloš »1979Letňany   C1 L8 Std. Cirrus OK-0926
4 Hofman Petr »1984Letňany   C1 MA ASW-15B OK-8646
5 Hájková Anna »1989Mladá Boleslav   C1 BW Std. Cirrus OK-4902
6 Papežík Lubomír »1951Holešov   M FP LS 4 OK-4175
7 Holcman Jiří »1976Hosín   C1 BO ASW-19 OK-7557
8 Koťan Jan »1982Letňany   C1 WT ASW-19 OK-0310
9 Janda Jiří »1966Letňany   C1 ZT Std. Cirrus OK-9443
10 Tejnora David »1982Kolín   C1 VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-5259
11 Kuželka Ivan »1945Havlíčkův Brod   C2 44 VT116 Orlik II OK-6444
12 Zahrádka Jan »1981Hodkovice   C1 UB Std. Cirrus OK-0376
13 Pauer Jaromír »1974Strakonice   C1 JP OK-5599
14 Svoboda Milan »1980Chotěboř   C2 VT VT116 Orlik II OK-6446
15 Černes Michael »1997Letňany   C1 M4 VSO-10 OK-4511
16 Lukeš Roman »1979Přibyslav   C2 3 VSO-10 OK-5628
17 Kolman Josef »1983Letňany   C1 77 Std. Cirrus OK-5147
18 Malinský Marek »1985Chrudim   C2 EX Std. Cirrus OK-5847
19 Bláha Ondřej »1976Letňany   C1 L2 VSO-10 OK-5600
20 Dočkal Jiří »1982Havlíčkův Brod   C2 53 VSO-10 OK-7520
21 Ptačovský Tomáš »1981Letňany   C1 GA Std. Cirrus OK-1075
22 Petrů Vaclav »1974Letňany   C1 A TST-10 Atlas OK-A206
23 Stach Karel »1963Letňany   C1 G8 VSO-10 OK-3520
24 Půr Radoslav »1973Hosín   C1 EZ DG-100,101G OK-3734
25 Urner Martin »1974Letňany   C1 JJ ASW-15B OK-1985
26 Švorc Jindřich »1978Letňany   C1 IMI Std. Cirrus OK-0484
27 Vavřín Jan »1987Vysoké Mýto   C2 IG ASW-15B D-0456
28 Křivánek Zdeněk »1967Kolín   C2 VI G-102 Astir Jeans OK-3322
29 Šlemr Jiří »1979Vysoké Mýto   C2 65 Discus b OK-0365
30 Buryan Michal »1977Zábřeh   M Y9 ASW-24A,B+W s TN8 D-9499
31 Florian Jaroslav »1977Medlánky   M BOC OK-7221
32 Holoubek Aleš »1966Jičín   C1 T ASW-15B D-2712
33 Hauptmann Radim »1963Jičín   C1 SC Std. Cirrus OK-3267
34 Čapek Lukáš »1992Letňany   C1 LC 303 Mosquito OK-7776

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Bordovský Ondřej »1983Krnov   M SeX Ventus c 17,6m (voda) OK-1837
2 Vinař Marek »1976Letňany   C1 EL LS 6b 15m (voda) OK-8899
3 Kantor Jan »1983Letňany   C1 UC Ventus c 17,6m (voda) OK-1984
4 Kučírek Radek »1973Havlíčkův Brod   C2 EK Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) OM-4444
5 Zapletal David »1970Mladá Boleslav   C1 PUP Ventus c 17,6m (voda) OK-3086
6 Holík Martin »1959Letňany   C1 F5 LS 6c 18m+W (voda) OK-0606
7 Niko / Bobok »1988Prievidza   DUO OM-9119
8 Hřebec Petr »1972Točná   C1 TB Ventus b 16,6m (voda) OK-4609
9 Darnady David »1987Nitra   NIT OM-8800
10 Mach Miloš »1965Trnava   JH Discus 2T 18m (voda) OM-1402
11 Borůvka Zdeněk »1954Jičín   C2 ZB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-4505
12 Šíma / Fořtová »1980GAC Benešov   C1 SD DG-800LA 18m+W (voda) D-KBSD
13 Charvát Tomáš »1981Vysoké Mýto   C2 777 OK-9841
14 Šimon Jan »1970Kralupy nad Vltavou   C1 HS Nimbus 3 22,9m 750kg (voda) OK-3531
15 Čebiš Patrik »1972Kralupy nad Vltavou   C1 3W ASW-27B+W (vysoké) (voda) OK-9178
16 Deršák Jan »1969Kralupy nad Vltavou   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK-9304

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Paclík Ondřej »1986Havlíčkův Brod   C2 Cessna FR172 OK-KHB
2 Rensa Pavel »1983Havlíčkův Brod  
3 Trnka Adam »1990Letňany   Z 226 OK-LLK
4 Kovář Libor »1973Letňany   Z226 OK-MQM
5 Bradáč Radim »1995vlekař Letňany, vlečná AK Vlašim   Z226 OK-MFO
6 Müller Tomáš »1954vlekař Letňany, vlečná AirLony   Skylane OK-TUO-89
7 Schmidt Matouš »1981vlekař Letňany, vlečná AK Točná   L 60 OK-LKG
8 Bordovský Tonda »1951Krnov   Dynamic OK-RUA 28
9 Vlekař AK Točná »1900Točná   Z526 OK-ERE



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Letňany a AK Havlíčkův Brod
Plachtařský Pohár Vysočiny