Fórum
Počasí
Soutěže 2024:
FCC
PP
Fatraglide
JPJ
AZ Cup
PMCR
PMRg/PMCRj
FL
Safari
TCup
PPV
RP
RD
HOP
GGP
Archiv
SK
Kalendář
|
CPS
Přihlášení piloti
# | Jméno | Nar. | Aeroklub | Region | Startovní č. | Typ | Imatrikulace |
1 | Hauptmann Radim | 1963 | LKJC | C1 | SC | Std. Cirrus | OK 3267 |
2 | Lonský Petr | 1965 | Toužim | C1 | LS | G-102 Astir cs | OK-9752 |
3 | Bachraty Boris | 1974 | Břeclav | M | 25 | SZD-42 Jantar B (voda) | SP-2586 |
Startovní listina - Klubová třída
# | Jméno | Nar. | Aeroklub | Region | Startovní č. | Typ | Imatrikulace |
1 | Láznička Pavel » | 1955 | Letňany | C1 | LH | Discus 2b 15m | OK-0372 |
2 | Žižkovský Nikola » | 1980 | Kralupy nad Vltavou | C1 | NZ | G-104 Speed Astir IIb | OK-7337 |
3 | Hrabě Miloš » | 1979 | Letňany | C1 | L8 | Std. Cirrus | OK-0926 |
4 | Hofman Petr » | 1984 | Letňany | C1 | MA | ASW-15B | OK-8646 |
5 | Hájková Anna » | 1989 | Mladá Boleslav | C1 | BW | Std. Cirrus | OK-4902 |
6 | Papežík Lubomír » | 1951 | Holešov | M | FP | LS 4 | OK-4175 |
7 | Holcman Jiří » | 1976 | Hosín | C1 | BO | ASW-19 | OK-7557 |
8 | Koťan Jan » | 1982 | Letňany | C1 | WT | ASW-19 | OK-0310 |
9 | Janda Jiří » | 1966 | Letňany | C1 | ZT | Std. Cirrus | OK-9443 |
10 | Tejnora David » | 1982 | Kolín | C1 | VS | SZD-48 Jantar Std. 2(3) | OK-5259 |
11 | Kuželka Ivan » | 1945 | Havlíčkův Brod | C2 | 44 | VT116 Orlik II | OK-6444 |
12 | Zahrádka Jan » | 1981 | Hodkovice | C1 | UB | Std. Cirrus | OK-0376 |
13 | Pauer Jaromír » | 1974 | Strakonice | C1 | JP | OK-5599 | |
14 | Svoboda Milan » | 1980 | Chotěboř | C2 | VT | VT116 Orlik II | OK-6446 |
15 | Černes Michael » | 1997 | Letňany | C1 | M4 | VSO-10 | OK-4511 |
16 | Lukeš Roman » | 1979 | Přibyslav | C2 | 3 | VSO-10 | OK-5628 |
17 | Kolman Josef » | 1983 | Letňany | C1 | 77 | Std. Cirrus | OK-5147 |
18 | Malinský Marek » | 1985 | Chrudim | C2 | EX | Std. Cirrus | OK-5847 |
19 | Bláha Ondřej » | 1976 | Letňany | C1 | L2 | VSO-10 | OK-5600 |
20 | Dočkal Jiří » | 1982 | Havlíčkův Brod | C2 | 53 | VSO-10 | OK-7520 |
21 | Ptačovský Tomáš » | 1981 | Letňany | C1 | GA | Std. Cirrus | OK-1075 |
22 | Petrů Vaclav » | 1974 | Letňany | C1 | A | TST-10 Atlas | OK-A206 |
23 | Stach Karel » | 1963 | Letňany | C1 | G8 | VSO-10 | OK-3520 |
24 | Půr Radoslav » | 1973 | Hosín | C1 | EZ | DG-100,101G | OK-3734 |
25 | Urner Martin » | 1974 | Letňany | C1 | JJ | ASW-15B | OK-1985 |
26 | Švorc Jindřich » | 1978 | Letňany | C1 | IMI | Std. Cirrus | OK-0484 |
27 | Vavřín Jan » | 1987 | Vysoké Mýto | C2 | IG | ASW-15B | D-0456 |
28 | Křivánek Zdeněk » | 1967 | Kolín | C2 | VI | G-102 Astir Jeans | OK-3322 |
29 | Šlemr Jiří » | 1979 | Vysoké Mýto | C2 | 65 | Discus b | OK-0365 |
30 | Buryan Michal » | 1977 | Zábřeh | M | Y9 | ASW-24A,B+W s TN8 | D-9499 |
31 | Florian Jaroslav » | 1977 | Medlánky | M | BOC | OK-7221 | |
32 | Holoubek Aleš » | 1966 | Jičín | C1 | T | ASW-15B | D-2712 |
33 | Hauptmann Radim » | 1963 | Jičín | C1 | SC | Std. Cirrus | OK-3267 |
34 | Čapek Lukáš » | 1992 | Letňany | C1 | LC | 303 Mosquito | OK-7776 |
Startovní listina - Kombinovaná třída
# | Jméno | Nar. | Aeroklub | Region | Startovní č. | Typ | Imatrikulace |
1 | Bordovský Ondřej » | 1983 | Krnov | M | SeX | Ventus c 17,6m (voda) | OK-1837 |
2 | Vinař Marek » | 1976 | Letňany | C1 | EL | LS 6b 15m (voda) | OK-8899 |
3 | Kantor Jan » | 1983 | Letňany | C1 | UC | Ventus c 17,6m (voda) | OK-1984 |
4 | Kučírek Radek » | 1973 | Havlíčkův Brod | C2 | EK | Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) | OM-4444 |
5 | Zapletal David » | 1970 | Mladá Boleslav | C1 | PUP | Ventus c 17,6m (voda) | OK-3086 |
6 | Holík Martin » | 1959 | Letňany | C1 | F5 | LS 6c 18m+W (voda) | OK-0606 |
7 | Niko / Bobok » | 1988 | Prievidza | DUO | OM-9119 | ||
8 | Hřebec Petr » | 1972 | Točná | C1 | TB | Ventus b 16,6m (voda) | OK-4609 |
9 | Darnady David » | 1987 | Nitra | NIT | OM-8800 | ||
10 | Mach Miloš » | 1965 | Trnava | JH | Discus 2T 18m (voda) | OM-1402 | |
11 | Borůvka Zdeněk » | 1954 | Jičín | C2 | ZB | LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) | OK-4505 |
12 | Šíma / Fořtová » | 1980 | GAC Benešov | C1 | SD | DG-800LA 18m+W (voda) | D-KBSD |
13 | Charvát Tomáš » | 1981 | Vysoké Mýto | C2 | 777 | OK-9841 | |
14 | Šimon Jan » | 1970 | Kralupy nad Vltavou | C1 | HS | Nimbus 3 22,9m 750kg (voda) | OK-3531 |
15 | Čebiš Patrik » | 1972 | Kralupy nad Vltavou | C1 | 3W | ASW-27B+W (vysoké) (voda) | OK-9178 |
16 | Deršák Jan » | 1969 | Kralupy nad Vltavou | C1 | DJ | HPH 304CZ 17,4m (voda) | OK-9304 |
Vlekaři
# | Jméno | Nar. | Aeroklub | Region | Startovní č. | Typ | Imatrikulace |
1 | Paclík Ondřej » | 1986 | Havlíčkův Brod | C2 | Cessna FR172 | OK-KHB | |
2 | Rensa Pavel » | 1983 | Havlíčkův Brod | ||||
3 | Trnka Adam » | 1990 | Letňany | Z 226 | OK-LLK | ||
4 | Kovář Libor » | 1973 | Letňany | Z226 | OK-MQM | ||
5 | Bradáč Radim » | 1995 | vlekař Letňany, vlečná AK Vlašim | Z226 | OK-MFO | ||
6 | Müller Tomáš » | 1954 | vlekař Letňany, vlečná AirLony | Skylane | OK-TUO-89 | ||
7 | Schmidt Matouš » | 1981 | vlekař Letňany, vlečná AK Točná | L 60 | OK-LKG | ||
8 | Bordovský Tonda » | 1951 | Krnov | Dynamic | OK-RUA 28 | ||
9 | Vlekař AK Točná » | 1900 | Točná | Z526 | OK-ERE |
Nominace: | Řádná | Volná | Náhradník | Cizinec |
© AK Letňany a AK Havlíčkův Brod
Plachtařský Pohár Vysočiny
Plachtařský Pohár Vysočiny