Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2017 :( Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS

26.7. - 8.8. 2015
Aeroklub Hodkovice
LKHD
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení piloti - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Vožeh Jan »1995Rakovník   C1 OG Std. Cirrus OK-5678
2 Koťan Jan »1982Letňany   C1 WT ASW-19 OK-0310
3 Vašatová Linda »1990Mladá Boleslav   C1 AH ASW-19B OK-6602
4 Borůvka Zdeněk »1986Jičín   C2 BJ Std. Cirrus OK-0109
5 Fík Michael »1972Strakonice   C1 AV Std. Cirrus OK 3712
6 Lonský Petr »1965Toužim   C1 LS G-102 Astir cs OK-9752
7 Filandr František »1956Most   C2 FF Std. Cirrus OK-9195
8 Šmaha Jan »1958Česká Lípa   C2 CW ASW-15B OK-8641
9 Moravcová Bára »1994Zbraslavice   C1 WL2 ASW-15 OK-1607
10 Jiránek Pavel »1993Toužim   C1 IYD Std. Cirrus OK-4444
11 Polický Karel »1950Kolín   C1 94 VSO-10 OK-9615
12 Strnádek Leoš »1983Hodkovice   C2 XP ASW-19B OK-2494
13 Svoboda Eduard »1957Raná   C1 HL ASW-15B OK-2186
14 Koukal Lukáš »1991Kladno   C1 T1 ASW-15B OK-9281
15 Koštejn Vojtěch »1974Hodkovice   C2 AC Std. Cirrus OK-6493
16 Hlůšek Pepa »1993Kunovice   M WO Std. Cirrus OK-0426
17 Líska Pavel »1965Roudnice nad Labem   C2 H2 VSO-10 OK-3526
18 Sikorský Jurij »1975Hodkovice   C2 XF Std. Cirrus OK-2287
19 Krupička Michal »1975Most   C2 K Std. Cirrus OK-3005
20 Čapek Lukáš »1992Letňany   C1 LC 303 Mosquito OK-7776
21 Horák Jan »1971Zbraslavice   C1 TX ASW-15B OK-3758
22 Hotový Petr »1958Česká Lípa   C2 NO ASW-19B OK-1958
23 Charouz Matěj »1993Hodkovice   C1 WTF ASW-19B OK-2233
24 Motl Lubomír »1959Kyjov   M G2 LS 1f OK-3131
25 Kříž Martin »1968Přibyslav   C2 BE ASW-15B OK-8656
26 Frinta Tomáš »1970Hodkovice   C2 CF ASW-19B OK-7980
27 Viskot Jan »1995Břeclav   M AY G-102 Astir cs OK-6622
28 Ryba Daniel »1994Dvůr Králové nad Labem   C1 VE Cirrus VTC OK-2911
29 Novák Karel »1993Mladá Boleslav   C1 DI Std. Cirrus OK-2053

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Souček Martin »1978Mladá Boleslav   C1 MS OK-1981
2 Trybenekr Pavel »1990Hořice   C2 JB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-7007
3 Poslušný Stanislav »1919GAC Benešov   C1 EG Ventus c 17,6m (voda) OK-8008
4 Kusbach Jiří »1959Holešov   M B KKB 18 (voda) OK-8418
5 Koutný Petr »1971Křižanov   M SK LS 8b,t,18 18m (voda) OK-1818
6 Mokošová Olga »1970Jihlava   M MM LS 6c 18m+W (voda) OK-3123
7 Fryček Petr »1960Most   C2 F Nimbus 3 (25,5m,700kg)(voda) OK-1788
8 Burda Ivo »1962Zbraslavice   C1 IB Ventus 2cxm 18m 565kg (voda) OK-1020
9 Hrbatsch Jan »1912Hodkovice   C1 777 OK-9841
10 Zima Radek »1978Hodkovice   C2 7F Ventus b 16,6m (voda) OK-4610
11 Dupal Ondřej »1966GAC Benešov   C1 GO ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2729
12 Suchánek Tomáš »1964GAC Benešov   C1 UP Ventus c 17,6m (voda) OK-7877

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© Aeroklub Hodkovice
Plachtařské mistrovsví regionů