26.7. - 8.8. 2015
Aeroklub Hodkovice
LKHD
Přihlášení piloti - Klubová třída
# | Jméno | Nar. | Aeroklub | Region | Startovní č. | Typ | Imatrikulace |
Přihlášení piloti - Kombinovaná třída
# | Jméno | Nar. | Aeroklub | Region | Startovní č. | Typ | Imatrikulace |
Startovní listina - Klubová třída
# | Jméno | Nar. | Aeroklub | Region | Startovní č. | Typ | Imatrikulace |
1 | Vožeh Jan » | 1995 | Rakovník | C1 | OG | Std. Cirrus | OK-5678 |
2 | Koťan Jan » | 1982 | Letňany | C1 | WT | ASW-19 | OK-0310 |
3 | Vašatová Linda » | 1990 | Mladá Boleslav | C1 | AH | ASW-19B | OK-6602 |
4 | Borůvka Zdeněk » | 1986 | Jičín | C2 | BJ | Std. Cirrus | OK-0109 |
5 | Fík Michael » | 1972 | Strakonice | C1 | AV | Std. Cirrus | OK 3712 |
6 | Lonský Petr » | 1965 | Toužim | C1 | LS | G-102 Astir cs | OK-9752 |
7 | Filandr František » | 1956 | Most | C2 | FF | Std. Cirrus | OK-9195 |
8 | Šmaha Jan » | 1958 | Česká Lípa | C2 | CW | ASW-15B | OK-8641 |
9 | Moravcová Bára » | 1994 | Zbraslavice | C1 | WL2 | ASW-15 | OK-1607 |
10 | Jiránek Pavel » | 1993 | Toužim | C1 | IYD | Std. Cirrus | OK-4444 |
11 | Polický Karel » | 1950 | Kolín | C1 | 94 | VSO-10 | OK-9615 |
12 | Strnádek Leoš » | 1983 | Hodkovice | C2 | XP | ASW-19B | OK-2494 |
13 | Svoboda Eduard » | 1957 | Raná | C1 | HL | ASW-15B | OK-2186 |
14 | Koukal Lukáš » | 1991 | Kladno | C1 | T1 | ASW-15B | OK-9281 |
15 | Koštejn Vojtěch » | 1974 | Hodkovice | C2 | AC | Std. Cirrus | OK-6493 |
16 | Hlůšek Pepa » | 1993 | Kunovice | M | WO | Std. Cirrus | OK-0426 |
17 | Líska Pavel » | 1965 | Roudnice nad Labem | C2 | H2 | VSO-10 | OK-3526 |
18 | Sikorský Jurij » | 1975 | Hodkovice | C2 | XF | Std. Cirrus | OK-2287 |
19 | Krupička Michal » | 1975 | Most | C2 | K | Std. Cirrus | OK-3005 |
20 | Čapek Lukáš » | 1992 | Letňany | C1 | LC | 303 Mosquito | OK-7776 |
21 | Horák Jan » | 1971 | Zbraslavice | C1 | TX | ASW-15B | OK-3758 |
22 | Hotový Petr » | 1958 | Česká Lípa | C2 | NO | ASW-19B | OK-1958 |
23 | Charouz Matěj » | 1993 | Hodkovice | C1 | WTF | ASW-19B | OK-2233 |
24 | Motl Lubomír » | 1959 | Kyjov | M | G2 | LS 1f | OK-3131 |
25 | Kříž Martin » | 1968 | Přibyslav | C2 | BE | ASW-15B | OK-8656 |
26 | Frinta Tomáš » | 1970 | Hodkovice | C2 | CF | ASW-19B | OK-7980 |
27 | Viskot Jan » | 1995 | Břeclav | M | AY | G-102 Astir cs | OK-6622 |
28 | Ryba Daniel » | 1994 | Dvůr Králové nad Labem | C1 | VE | Cirrus VTC | OK-2911 |
29 | Novák Karel » | 1993 | Mladá Boleslav | C1 | DI | Std. Cirrus | OK-2053 |
Startovní listina - Kombinovaná třída
# | Jméno | Nar. | Aeroklub | Region | Startovní č. | Typ | Imatrikulace |
1 | Souček Martin » | 1978 | Mladá Boleslav | C1 | MS | OK-1981 | |
2 | Trybenekr Pavel » | 1990 | Hořice | C2 | JB | LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) | OK-7007 |
3 | Poslušný Stanislav » | 1919 | GAC Benešov | C1 | EG | Ventus c 17,6m (voda) | OK-8008 |
4 | Kusbach Jiří » | 1959 | Holešov | M | B | KKB 18 (voda) | OK-8418 |
5 | Koutný Petr » | 1971 | Křižanov | M | SK | LS 8b,t,18 18m (voda) | OK-1818 |
6 | Mokošová Olga » | 1970 | Jihlava | M | MM | LS 6c 18m+W (voda) | OK-3123 |
7 | Fryček Petr » | 1960 | Most | C2 | F | Nimbus 3 (25,5m,700kg)(voda) | OK-1788 |
8 | Burda Ivo » | 1962 | Zbraslavice | C1 | IB | Ventus 2cxm 18m 565kg (voda) | OK-1020 |
9 | Hrbatsch Jan » | 1912 | Hodkovice | C1 | 777 | OK-9841 | |
10 | Zima Radek » | 1978 | Hodkovice | C2 | 7F | Ventus b 16,6m (voda) | OK-4610 |
11 | Dupal Ondřej » | 1966 | GAC Benešov | C1 | GO | ASG 29E 18m 600kg (voda) | OK-2729 |
12 | Suchánek Tomáš » | 1964 | GAC Benešov | C1 | UP | Ventus c 17,6m (voda) | OK-7877 |
Vlekaři
# | Jméno | Nar. | Aeroklub | Region | Startovní č. | Typ | Imatrikulace |
Nominace: | Řádná | Volná | Náhradník | Cizinec |
© Aeroklub Hodkovice
Plachtařské mistrovsví regionů
Plachtařské mistrovsví regionů