Plachtařské mistrovství regionů
27.7. - 8.8. 2014
Aeroklub Tábor
LKTA
Přihlášení piloti - Klubová třída
# | Jméno | Nar. | Aeroklub | Region | Startovní č. | Typ | Imatrikulace |
Přihlášení piloti - Kombinovaná třída
# | Jméno | Nar. | Aeroklub | Region | Startovní č. | Typ | Imatrikulace |
Startovní listina - Klubová třída
# | Jméno | Nar. | Aeroklub | Region | Startovní č. | Typ | Imatrikulace |
1 | Pajer Jiří » | 1977 | Zbraslavice | C1 | KX | ASW-19B | OK-0019 |
2 | Jan Hruška » | 1988 | Tábor | C1 | J3 | Std. Cirrus | OK-1983 |
3 | Dvořák Ondřej » | 1987 | Raná | C1 | 75 | Std. Cirrus | D-0975 |
4 | Vašatová Linda » | 1990 | Mladá Boleslav | C1 | AH | ASW-19B | OK-6602 |
5 | Balík Martin » | 1982 | Kralupy nad Vltavou | C1 | EF | LS 1f | OK-3136 |
6 | Knotek Karel » | 1961 | Soběslav | C1 | SO | ASW-19 | OK-4481 |
7 | Fík Michael » | 1972 | Strakonice | C1 | AV | Std. Cirrus | OK-3712 |
8 | Čapek Lukáš » | 1992 | Letňany | C1 | LC | 303 Mosquito | OK-7776 |
9 | Borůvka Zdeněk » | 1986 | Jičín | C2 | BJ | Std. Cirrus | OK-0109 |
10 | Moravcová Bára » | 1994 | Zbraslavice | C1 | WL2 | ASW-15 | OK-1607 |
11 | Šmaha Jan » | 1958 | Česká Lípa | C2 | CW | ASW-15B | OK-8641 |
12 | Frinta Tomáš » | 1970 | C2 | CF | ASW-19 | OK-7980 | |
13 | Líska Pavel » | 1965 | Roudnice nad Labem | C2 | 92 | VSO-10 | OK-9614 |
14 | Deršák Jan » | 1992 | Kralupy nad Vltavou | C1 | JD | Discus b | OK-5326 |
15 | Hotový Petr » | 1958 | Česká Lípa | C2 | NO | ASW-19 | OK-1958 |
16 | Pánek Petr » | 1975 | Dvůr Králové n. Labem | C2 | UY | Std. Cirrus | OK-5577 |
17 | Horáčková Pavlína » | 1965 | Šumperk | M | SU | SZD-48 Jantar Std. 2(3) | OK-3901 |
18 | Trešlová Hana » | 1991 | Raná | C2 | CI | Std. Cirrus | OK-8888 |
19 | Mokošová Olga » | 1970 | Jihlava | M | IYD | Std. Cirrus | OK-4444 |
20 | Štěpánek Petr » | 1989 | Moravská Třebová | M | AE | ASW-19B | OK-5283 |
21 | Štěpánek Martin » | 1987 | Moravská Třebová | M | ZP | ASW-15B | OK-1911 |
22 | Štěpánek Jiří » | 1956 | Moravská Třebová | M | LE | ASW-15B | OK-3300 |
23 | Horák Jan » | 1971 | Zbraslavice | C1 | TX | ASW-15B | OK-3758 |
24 | Novák Karel » | 1993 | C1 | DI | Std. Cirrus | OK-2053 | |
25 | Charouz Matěj » | 1993 | Hodkovice | C2 | WTF | ASW-19 | OK-2233 |
26 | Zelený Lubor » | 1957 | Přibyslav | C2 | BM | ASW-15B | OK-2335 |
27 | Kříž Martin » | 1968 | Přibyslav | C2 | BE | ASW-15B | OK-8656 |
Startovní listina - Kombinovaná třída
# | Jméno | Nar. | Aeroklub | Region | Startovní č. | Typ | Imatrikulace |
1 | Burda Ivo » | 1962 | Zbraslavice | C1 | IB | Ventus 2cxm 18m 565kg (voda) | OK-1020 |
2 | Kluger Ondřej » | 1990 | LK Břeclav | M | KK | OK-0200 | |
3 | Fryček Petr » | 1960 | Most | C2 | F | Nimbus 3 (25,5m,700kg)(voda) | OK-1788 |
4 | Dupal Ondřej » | 1966 | GAC Benešov | C1 | GD | OK-1207 | |
5 | Zima Radek » | 1978 | Hodkovice | C1 | 7F | Ventus b 16,6m (voda) | OK-4610 |
6 | Piskacek Martin » | 1991 | Beroun | C1 | ZEU | LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) | OK-8977 |
7 | Vnouček Martin » | 1972 | Vlašim | C1 | NX | ASG 29E 18m 600kg (voda) | OK-9922 |
8 | Steiger Jiří » | 1969 | Olomouc | M | JS | Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) | OK-5999 |
9 | Kuthanová Lenka » | 1960 | LK Břeclav | M | PX | Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) | OK-0770 |
10 | Kutálek Antonín » | 1943 | Zábřeh | M | GL | Mini-Nimbus c | OK-3368 |
11 | Buryan Jaroslav » | 1953 | Zábřeh | M | NS | ASW-20(A)+F 15m+W (voda) | OK-3154 |
12 | Mareš Karel » | 1974 | Jihlava | M | JIM | OK-1969 |
Vlekaři
# | Jméno | Nar. | Aeroklub | Region | Startovní č. | Typ | Imatrikulace |
1 | Aeroklub Tábor » | 1977 | C1 | Z-226MS | OK-CTB | ||
2 | Aeroklub Tábor » | 1977 | C1 | Z-142 | OK-MNG | ||
3 | Aeroklub Soběslav » | 1977 | C1 | Z-226MS | OK-MQH | ||
4 | Aeroklub Vlašim » | 1977 | C1 | Z-226MS | OK-MFO | ||
5 | Aeroklub Jindřichův Hradec » | 1977 | C1 | Z-226MS | OK-LME | ||
6 | PTS Hosín » | 1977 | C1 | Z-142 | OK-OPA | ||
7 | Privat Čmelák » | 1977 | C1 | Z-37A | OK-YKD | ||
8 | PTS Hosín » | 1977 | C1 | Z-142 | OK-NOO | ||
9 | Fly Com » | 1977 | M | Z-526F | OK-GIN |
Nominace: | Řádná | Volná | Náhradník | Cizinec |
© Aeroklub Tábor
Plachtařské mistrovství regionů
Plachtařské mistrovství regionů