Gliding.cz Frum Poas   Soute 2022: :-(     Archiv SK | Vlna: Jesenk Krnov CPS
Vstup pro soutc       AZ CUP 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015   
AZ CUP - Prvn zvod sezny

Pihlen piloti

# Jmno Nar. Aeroklub Region Startovn . Typ Imatrikulace

Startovn listina - Klubov tda

# Jmno Nar. Aeroklub Region Startovn . Typ Imatrikulace
1 Jiránek Petr1963Toužim   C1 PJ G-102 Astir cs D-7385
2 Harašta Ivan1965Toužim   C1 CX Std. Cirrus OK-7077
3 Moravcová Bára1994Zbraslavice   C1 M ASW-15B OK-1591
4 Michálek Roman1974Toužim   C1 MV G-102 Astir cs OK-2244
5 Zámeèník Tomáš1988Zbraslavice   C1 I4 VSO-10 OK-3516
6 Pubec Jan1979Plzeò-Bory   C1 LM Std. Cirrus OK-2954
7 Øeøicha Pavel1967Moravská Tøebová   M AE ASW-19B OK-5283
8 Urban Martin1971Frýdlant nad Ostravicí   M R3 LS 3a 15m OK-7722
9 Vašatová Linda1990Mladá Boleslav   C1 AH ASW-19B OK-6602
10 Hájková Anna1989Mladá Boleslav   C1 BB Std. Cirrus OK-4901
11 Hauptmann Radim1963Jièín   C2 SC Std. Cirrus OK-3267
12 Køíž František1961Toužim   C1 TT ASW-15B OK-1144
13 Borùvka Zdenìk1986Jièín   C2 XL Std. Cirrus OK-2781
14 Tobolka Radek1977Jièín   C2 FS Std. Cirrus OK-3265
15 Houžvièka Oldøich1975Frýdlant nad Ostravicí   M FP LS 4 OK-4175
16 Jung Tom1950Zbraslavice   C1 O2 ASW-19 OK-5712
17 Valenta Martin1969Toužim   C1 TO G-103 Twin III dvoji OK-3344
18 Zablatzký Jiøí1978Hranice   M HC Std. Cirrus OK-2966
19 Kunášek Václav1987Zbraslavice   C1 P2 Std. Cirrus OK-0503
20 Bednaøík Libor1972Kunovice   M PIF Std. Cirrus OK-1193
21 Ertl Karel1939LK Bøeclav   M KE TST-10M Atlas OK-A888
22 Pajer Jiøí1977Zbraslavice   C1 KX ASW-19B OK-0019
23 Nejezchleb Martin1979Plzeò-Bory   C1 90 ASW-15B D-3990
24 Žižkovský Nikola1980Kralupy nad Vltavou   C1 NZ G-104 Speed Astir IIb OK-7337
25 Jung Rudolf »1954Zbraslavice   C1 C1 Std. Cirrus OK-0688
26 Obruèník Jan1991Kralupy nad Vltavou   C1 56 ASW-19B D-7956
27 Deršák Jan1992Kralupy nad Vltavou   C1 JD Discus b OK-5326
28 Hulmák Miloslav 1963Hosín   C1 HH ASW-15B OK-5331
29 Švrèek Pavel1972Frýdlant nad Ostravicí   M AK OK-1979
30 Schmidt Matouš1981Praha-Letòany   C1 IMI Std. Cirrus OK-0484
31 Holoubek Aleš »1966Jièín   C1 T ASW-15B D-2712
32 Popovský David1976Rakovník   C1 76 ASW-24A+W bez TN8 OK-2607
33 Kutálek Antonín1943Zábøeh   M GL Mini-Nimbus c OK-3368
34 Pek Dalibor1968Raná   C1 59 VSO-10 OK-7530
35 Trybenekr Pavel 1990Hoøice   C2 PF LS 4 OK-5751
36 Trešlová Hana1991Raná   C2 CI Std. Cirrus OK-8888
37 Ratz Jan1908Plasy   C1 ZT Std. Cirrus OK-9443
38 Švancara Marek1976GAC Benešov   C1 GT Std. Cirrus OK-1122
39 Balík Martin1982Kralupy nad Vltavou   C1 EF LS 1f OK-3136
40 Dráb Michal1969Plzeò-Letkov   C1 S3 LS 1d OK-3301
41 Hodan Jiøí1959Zbraslavice   C1 RB G-103 Twin Astir dvoji OK-5707
42 Vadász Radim1989Sobìslav   C1 UFO 303 Mosquito OK-0303
43 Šachl David1978Kralupy nad Vltavou   C1 A18 ASW-15 OK-7477
44 Šindeláø Ondøej1979Mladá Boleslav   C1 OI ASW-19B OK-7984
45 Koan Jan1982Praha-Letòany   C1 WT ASW-19 OK-0310
46 Šafáø Petr1978Ústí nad Orlicí   C2 X ASW-15B OK-3306
47 Horák Jan1971Zbraslavice   C1 TX ASW-15B OK-3758
48 Kmošek Jakub1978Zbraslavice   C1 ST Std. Cirrus OK-0428
49 Hynek Lukáš1979Dvùr Králové nad Labem   C2 1W Cirrus VTC D-0739
50 Skala Ondøej1982Vrchlabí   C1 JS Std. Cirrus OK-7575
51 Hruška Jindøich1986Sobìslav   C1 74 VSO-10 OK-9602
52 Jensen Richard1965Zbraslavice   C1 WL2 ASW-15 OK-1607
53 Koïousek Michal1983Jaromìø   C2 RI LS 3 15m OK-2357

Startovn listina - Kombinovan tda

# Jmno Nar. Aeroklub Region Startovn . Typ Imatrikulace
1 Beníšek Karel1976Toužim   C1 KB Ventus ct 17,6m (voda) OK-7279
2 Schenk Zdenìk1972Hranice   M SNK LS 6c 18m+W (voda) OK-3123
3 Blaák Marek1969Šumperk   M EB Ventus c 17,6m (voda) OK-9902
4 Procházka Jiøí1971Toužim   C1 SR DG-500M 22m (voda) OK-3187
5 Èebiš Patrik1972Kralupy nad Vltavou   C1 3W ASW-27B+W (vysoké) (voda) OK-9178
6 Šimon Jan1970Kralupy nad Vltavou   C1 HS Nimbus 3 (24,5m,750kg)(voda) OK-3531
7 Høivna Martin 1978Zbraslavice   C1 NX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-9922
8 Vnouèek Martin1972Vlašim   C1 MX OK-1811
9 Borùvka Zdenìk1954Jièín   C2 ZB LS 8b,t,18 18m (voda) OK-4505
10 Koníèek Tonda1973Kunovice   M KK HPH 304M 600kg 18m (voda) OK-1711
11 Zima Pavel1979Bøeclav   M RK Ventus cm 17,6m OK-2230
12 Jedlièka/Bezdìk Jaromír/Petr1972Praha-Letòany   C1 BBI OK-2341
13 Rendla Tomas1973Zbraslavice   C1 ZX ASG 29 18m 600kg (voda) OK-2299
14 Burda Ivo1962Zbraslavice   C1 IB Ventus 2cxm 18m 565kg (voda) OK-1020
15 Deršák Jan1969Kralupy nad Vltavou   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK-9304
16 Malík Tomas1972Praha-Letòany   C1 JT Ventus 2c 18m 525 kg(voda) OK-1972
17 Myška František1968Most   C1 SK Ventus bt 16,6m OK-0369
18 Kuthanová Lenka1960LK Bøeclav   M WL Ventus c 17,6m (voda) OK-2112
19 Tichý Petr1973Zbraslavice   C1 QX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2992
20 Tomaòa Jaroslav1975Zbraslavice   C1 JB LS 8b,t,18 18m (voda) OK-7007
21 Netušilová Alena1970Zbraslavice   C1 AJ ASG 29 18m 600kg (voda) OK-2929
22 Malèek Petr1965Praha-Letòany   C1 F5 LS 6c 18m+W (voda) OK-0606
23 Lanzendorf Roman1964Plzeò-Letkov   C1 AS Ventus ct 17,6m (voda) OK-0456
24 Stárek Petr1974Zbraslavice   C1 66 OK-0999
25 Doupal Lubomír1975Krnov   M AD Ventus c 17,6m (voda) OK-6666
26 Kuèírek Radek1973Havlíèkùv Brod   C1 YA OK-6301
27 Zapletal David1970Mladá Boleslav   C1 AZ Discus b (voda) OK-0416

Vlekai

# Jmno Nar. Aeroklub Region Startovn . Typ Imatrikulace



Nominace: dn Voln Nhradnk Cizinec

© Aeroklub Zbraslavice
AZ CUP - Prvn zvod sezny