Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2020 :-(   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS

Naši sponzoři

[x] skrýt

Plachtařské mistrovství České republiky
Prihlášení soutěžícího

Startovní listina

Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Teichmannová Klára1993Hronov   C2 LY Std. Cirrus OK-9458
2 Zima Radek1978Hodkovice   C2 XZ ASW-19B OK-4489
3 Dvořák Ondřej1987Raná   C2 1F LS 1f OK-9439
4 Balcárek Zdeněk1967Kroměříž   M ZL Std. Cirrus OK-1177
5 Charouz Matěj1993Hodkovice   C2 WTF ASW-19B OK-2233
6 Hofman Petr1984Praha-Letňany   C1 MA ASW-15B OK-8646
7 Vavřín Jan1987Vysoké Mýto   C2 IG ASW-15B D-0456
8 Papežíková Petra1989Holešov   M CX Std. Cirrus OK-7077
9 Trešlová Hana1991Raná   C2 CI Std. Cirrus OK-8888
10 Pavlík Jan1987Křižanov   M ICQ Std. Cirrus OK-3740
11 Štěpánek Petr1989Moravská Třebová   M AE ASW-19B OK-5283
12 Frič Rostislav1973Raná   C2 FR ASW-19 OK-3761
13 Hájková Anna1989Mladá Boleslav   C1 BB Std. Cirrus OK-4901
14 Bordovský Ondra1983Krnov   M BW Std. Cirrus OK-4902
15 Borůvka Jan1984Jičín   C2 BJ Std. Cirrus OK-0109
16 Motl Lubomír1959Kyjov   M G2 LS 1f OK-3131
17 Horák Jan1971Zbraslavice   C1 CF ASW-19B OK-7980
18 Zelený Lubor 1957Přibyslav   C2 AW Std. Cirrus OK-0569
19 Marek David1991Křižanov   M A1 ASW-19B OK-1600
20 Harašta Ivan1965Toužim   C1 HI ASW-15B OK-1777
21 Novák Karel1993Mladá Boleslav   C1 AH ASW-19B OK-6602
22 Novák Ivan1962Ústí nad Orlicí   C2 DI Std. Cirrus OK-2053
23 Štěpánek Martin1987Moravská Třebová   M LE ASW-15B OK-3300
24 Horáčková Pavlína1965Šumperk   M SU SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-3901
25 Motyka Lumír1955Frýdlant nad Ostravicí   M EM LS 1f OK-2739
26 Fišer Miloslav 1974Strakonice   C1 UB Std. Cirrus OK-0376
27 Dvořák Daniel1980Plzeň-Letkov   C1 LD Std. Cirrus OK-0732
28 Lešinger Michal1966Moravská Třebová   M LL ASW-19B OK-9988
29 Mareš Karel1974Jihlava   M Y ASW-15B OK-6880
30 Koďousek Michal1983Jaroměř   C2 RI LS 3 15m OK-2357
31 Marel Václav1974Jaroměř   C2 JA Discus b OK-9302
32 Gedeon Martin1989Plzeň-Letkov   C1 XC Std. Cirrus OK-7707

Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Piskáček Martin1991Beroun   C1 W8 LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-0808
2 Štěpánek Jiří1956Moravská Třebová   M MT Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-6306
3 Koutný Petr1971Křižanov   M SK LS 8s,st 18m (voda) OK-1818
4 Suchánek Tomáš1964GAC Benešov   C1 NXX HPH 304M 600kg 18m (voda) OK-6404
5 Louda Jan1986Hodkovice   C2 JB LS 8b,t,18 18m (voda) OK-7007
6 Hřivna Martin1978Zbraslavice   C1 NX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-9922
7 Cink Miloslav1987Plzeň-Letkov   C1 AU LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-9105
8 Tichý Petr1973Zbraslavice   C1 RX OK-2227
9 Foltín Vladimír1972Nitra   10 LS 10s 18m (voda) OM-1010
10 Buryan Jaroslav1953Zábřeh   M NS ASW-20(A)+F 15m+W (voda) OK-3154
11 Netušilová Alena1970Zbraslavice   AJ ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2929
12 Nováková Dana1965Mladá Boleslav   C1 FX LS 8s,st 18m (voda) OK-0818
13 Loužecký Pavel1957Přibyslav   C2 CZ Ventus 2c 18m 525 kg(voda) OK-0501
14 Trešlová Jana1963Raná   C2 EU LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-8977
15 Mraček Roman1980Plzeň-Letkov   C1 QX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2992
16 Krejčiřík Radek1991Hranice   M GX Discus 2a 15m OK-7000
17 Rendla Tomáš1973Zbraslavice   C1 ZX ASG 29 18m 600kg (voda) OK-2299
18 Krejčiřík Petr1960Hranice   M PX Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) OK-0770
19 Dupal Ondřej1966GAC Benešov   C1 GD OK-1207
20 Pechanec Marek1970Holešov   M WL Ventus c 17,6m (voda) OK-2112
21 Grula Daneš1961Brno-Medlánky   M DX HPH 304M 600kg 18m (voda) OK-2031

Vlekař třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Pilot AKVM1913Vysoké Mýto   C2 Z-226MS OK-KNN
2 Vincenci Jiří1913Skuteč   Z-226SL OK-MQI
3 Pilot AKVM1913Vysoké Mýto   C2 Z-37 OK-NJM
4 Pilot AKVM 1913Vysoké Mýto   Z-37A OK-YKD
5 Pilot AKTC1913Točná   Z-526AFS-V OK-ERE
6 Pilot AKPN1913Podhořany   Z-226MS OK-KMR
7 Jiří Pajer1913Zbraslavice   Piper PA25-235 OK-EYX
8 Pilot AKCR1913Chrudim   Z-226MS OK-MQE
9 Grula Daneš1913Brno-Medlánky   M Maule M-7 OK-AGA



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Vysoké Mýto
Plachtařské mistrovství České republiky