Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže EGC light PPV Tcup PMRG RP JWGC HOP PMCR 13.5 PPJ   Archiv SK CPS
SAFARI POHÁR 2012
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Příhoda Vladimír »1953AK Kralupy   C1 X L-23 Super Blaník 18,2m dvoji OK-4212
2 Aleksander Jedrosz1957Jelenia Gora   Foka AJ SZD-32 Foka 5 SP 3702
3 Šimon Jan1970AK Kralupy   C1 L1 L-23 Super Blaník 18,2m dvoji OK-4214
4 Horáčková P. /Kellnerová D.1965   M I L-23 Super Blaník dvoji OK-2323
5 Ertl Karel »1939Letecký klub Břeclav   M KE TST-10M Atlas OK-A888
6 Derda Pavel1952AKDK   5 G-103 Twin Astir dvoji D 5244
7 I.Ládr O.Teichman1912AKDK   C1 ET L-13 Blaník dvoji OK-2810
8 Polický Karel »1950Kolín   FL L-13 Blaník dvoji OE 5499
9 Houštěk Petr 1949AK Jaroměř   C1 FT G-103 Twin Astir dvoji OK - 4861
10 Androšovský Josef1955AK Jaroměř   C1 JA L-13 Blaník dvoji OK - 0908
11 Szakal Jaroslav1955AK Jaroměř   C2 N L-23 Super Blaník dvoji OK-0211
12 Tomíček Jiří »1947AKDK   C2 W 4 G-103 Twin Astir dvoji OK 8002
13 Orlita Vratislav »1946Kunovice   M K1 L-23 Super Blaník 18,2m dvoji OK-8200

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Pešta Jiří1973AKDK   C1 R ASW-20L+FL 16,6m (voda) D-7649
2 Kostkan Pavel1952AKDK   C1 VTC Cirrus VTC OK-2910
3 Hynek Lukáš1979AKDK   C2 1W Cirrus VTC (voda) D-0739
4 Sehnal Václav1962Kolín   VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) (voda) OK 5259
5 Šindelář František1954AK Kralupy   C1 IH ASW-20CL 16,59m OK-6625
6 Bendkowski Ryszard1949KSS Jeżów Sudecki   Filip SZD-48 Jantar Std. 2(3) (voda) D-4085
7 Žižkovský Nikola1980AK Kralupy   C1 IZZ G-102 Astir cs (voda) OK-7430
8 Cicvárek Martin1966LKLB   C1 AC OK-1304
9 Teichmann Antonín »1965Hronov   C1 LY Std. Cirrus OK-9458
10 Teichmannová Klára1993Hronov   C1 EI LS 3a 15m OK-1469
11 Josef Horáček /Radka Filakovská1963AKDK   C1 2W Cirrus VTC (voda) D-8774
12 Sluka Wolfgang »1942LKLB   C1 KA Std. Cirrus OK-3254
13 Hybner Jan1977LKLB   C1 IH HPH 304CZ 15m OK-7304
14 Zajíc Petr1962LKLB   C1 R9 LS 3 15m OK-2255
15 Horký Jan1968medlanky   M SW ASW-15 OK-2013
16 Kejř Petr1959AK Kralupy   C1 SZ SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK 6200
17 Eichler Miloš1964AKDK   C1 G7 Cirrus VTC (voda) D-4751
18 Deršák Jan1992AK Kralupy   C1 Std. Cirrus
19 Hampl Vladimír1970AKDK   C1 C5 VSO-10 OK - 0518
20 Seitl Marek1995AKDK   C1 77 G-102 Astir cs77 D - 7785
21 Zabloudil Zdeněk1962   M DC G-102 Astir cs OK 5433
22 Deršák Jan1969AK Kralupy   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK 9304
23 Svoboda Pavel1938AK Letňany   C1 SB LS 1c D-7106
24 Doupal Lubomír1975LKKR   M LD ASW-20BL 16,59m (voda) OK 1199
25 Zatyková Jarmila1959AK Kralupy   C1 7 VSO-10 OK-6500
26 Mach David1994Hronov   C1 H5 VSO-10 OK-3500
27 vrbacky gustav1933 medlanky   M MF Cirrus VTC 6556
28 Knápek; Nestrojil Petr; Aleš1970LKCM   M K2 ASW-15 OK-7119
29 Borůvka Zdeněk1954Jičín   C2 ZB Discus b (voda) OK 5326
30 Pusz Mateusz1978Gdański   SIGMA SZD-48 Jantar Std. 2(3) (voda) SP - 3231
31 Fiala Lukas1976Kralupy   C1 YF OK-6606
32 Bohm Zdeněk1963LKKO   C1 93 VSO-10 OK-9615
33 Sehnal Vojta1994LKKO   C1 VI OK-3322
34 Meisner Milan1961LKDK   C1 Pik PIK-20B (15m) (voda) D-9927
35 Ryba Daniel1994AKDK   C1 ML VSO-10 OK-5618
36 Šindelář Jan1946Kunovice   M 94 VSO-10 Ok-9617
37 Mikołajczyk Jerzy1949AZM/Płock   MS SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP-3686
38 Mazur Franciszek 1964AZL/Zielona Góra   TT PIK-20B (15m) (voda) OH-485
39 BASTL JIŘÍ1944Turnov   C1 MP ASH-25M 25,6m+W D-KBPT

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© Aeroklub Dvůr Králové nad Labem
SAFARI POHÁR 2012