Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2020 :-(   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Plachtařské mistrovsví regionů

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení piloti - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Horák Jan »1971Zbraslavice   C1 TX ASW-15B OK-3758
2 Trybenekr Pavel1990Hořice   C2 PF LS 4 OK-5751
3 Švancara Marek1976GAC Benešov   C1 GT Std. Cirrus OK-1122
4 Trešlová Hana »1991Raná   C2 CI Std. Cirrus OK-8888
5 Štěpánek Martin »1987Moravská Třebová   M LE ASW-15 OK-3300
6 Štěpánek Petr »1989Moravská Třebová   M AE ASW-19B OK-5283
7 Frič Rostislav »1973Raná   C2 FR ASW-19 OK-3761
8 Hájková Anna »1989Mladá Boleslav   C1 BB Std. Cirrus OK-4901
9 Kluger Ondřej »1990Letecký klub Břeclav   M KK OK-0200
10 Hejret Jan »1976Jaroměř   C2 LY Std. Cirrus OK-9458
11 Petrovický Vojtěch1986Mladá Boleslav   C1 SP ASW-15B OK-7986
12 Přikryl Tomáš »1973Vyškov   M JR DG-100,101G D-2620
13 Bárta Josef »1977Vysoké Mýto   C2 AM ASW-15B OK-2076
14 Nahodilová Barbora »1989Č. Budějovice - Hosín   C1 56 ASW-19 D-7956
15 Frinta Tomáš »1970Hodkovice   C2 CF ASW-19B OK-7980
16 Karlík Vojtěch1982Kunovice   M 201 H-201b Std. Libelle (voda) OK-7189
17 Marel Václav »1974Jaroměř   C2 XII Std. Cirrus OK-6394
18 Vavřín Jan »1987Vysoké Mýto   C2 IG ASW-15B D-0456
19 Červenka Mirek1980Křižanov   M R7 LS 1f OK-1432
20 Rozhoň Petr »1972Č. Budějovice - Hosín   C1 9 VSO-10 OK-6504
21 Novák Karel »1993Mladá Boleslav   DI Std. Cirrus OK-2053
22 Hulmák Miloslav »1963Č. Budějovice - Hosín   C1 HH ASW-15B OK-5331
23 Charouz Matěj1993Hodkovice   C2 WTF ASW-19 OK-2233
24 Koďousek Michal »1983Jaroměř   C2 75 Std. Cirrus OK-0975
25 Svoboda Václav1970Plzeň - Letkov   C1 W1 Std. Cirrus OK-0737
26 Konečný Jan1972Rakovník   C1 CL LS 1d OK-2717
27 Macík Miroslav1983Rakovník   C1 OG Std. Cirrus OK-5678
28 Hlaváček Jan »1965Rakovník   C1 BO ASW-19 OK-7557
29 Horáčková Pavlína »1965Šumperk   M SU SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-3901
30 Lhotecká Jana »1980Č. Budějovice - Hosín   C1 JJ ASW-15B OK-1985
31 Jindra Jan »1981Roudnice nad Labem   C2 FD Std. Cirrus OK-4740
32 Jiřičný Tomáš1981Hodkovice   C2 AC Std. Cirrus OK-6493
33 Krupička Michal »1975Most   C2 K Std. Cirrus OK-3005
34 Hofman Petr »1984Praha-Letňany   C1 MA ASW-15B OK-8646
35 Ondrušek Tomáš1994Plzeň-Letkov   C1 IGC Std. Cirrus OK-3098
36 Hartman Pavel1963Jaroměř   C2 Y1 LS 3 15m OK-0804
37 Voráč Aleš1985Kyjov   M E ASW-15 OK-2009
38 Vondráček Jiří1989Kladno   C1 T1 ASW-15B OK-9281
39 Knotek Karel 1961Soběslav   C1 SO ASW-19 OK-4481
40 Mareš Karel »1974Jihlava   M Y ASW-15B OK-6880
41 Líska Pavel »1965Roudnice nad Labem   C2 H2 VSO-10 OK-3526
42 Pauer Jaromír »1974Strakonice   C1 PG DG-100,101G OK-3727
43 Motl Lubomír »1959Kyjov   M G2 LS 1f OK 3131
44 Kříž Martin »1968Přibyslav   C2 BE ASW-15B OK-8656
45 Kunášek Václav »1987Zbraslavice   C1 O2 ASW-19B OK-5712
46 Švarc Martin1981Olomouc   M HE DG-100,101G OK-8015
47 Zima Radek »1978Hodkovice   C2 XZ ASW-19B OK-4489
48 Šmaha Jan1958Česká Lípa   C2 CW ASW-15B OK-8641
49 Balcárek Zdeněk »1967Kroměříž   M ZL Std. Cirrus OK-1177
50 Šindelář Ondřej1979Mladá Boleslav   C1 OI ASW-19B OK-7984
51 Pubec Jan1979Plzeň Bory   C1 LM Std. Cirrus OK-2954
52 Kardosová Kateřina »1988Kunovice   M OK Std. Cirrus OK-7501
53 Fišer Miloslav »1974Strakonice   C1 UB Std. Cirrus OK-0376
54 Motyka Lumír »1955Frýdlant n.O.   M EM LS 1f (45) OK-2739
55 Mokošová Olga1970Jihlava   M IYD Std. Cirrus OK-4444
56 Fík Michael »1972Strakonice   C1 AV Std. Cirrus OK-3712
57 Dvořák Daniel »1980Plzeň-Letkov   C1 LD Std. Cirrus OK-0732
58 Pavlík Jan »1987Křižanov   M ICQ Std. Cirrus OK-3740

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Trojan Pavel »1960Chrudim   C2 W Ventus c 17,6m (voda) OK-3833
2 Schenk Zdeněk »1972Hranice   M SNK LS 6c 18m+W (voda) OK-3123
3 Potměšil Jaroslav »1964Zbraslavice   C1 LK OK-3040
4 Juračka Jaroslav »1971Křižanov   M LU HPH 304C Wasp (voda) OK-4114
5 Kantor Jan »1983Praha-Letňany   C1 UC Ventus c 17,6m (voda) OK-1984
6 Spilka Vladimír »1940Hranice   M AY Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-8602
7 Steiger Jiří1969Olomouc   M JIM OK-1969
8 Louda Jan »1986Hodkovice   C2 JB OK-7007
9 Deršák Jan »1969Kralupy   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK-9304
10 Kučírek Radek »1973Havlíčkův Brod   C1 YA OK-6301
11 Pánek Petr »1975Dvůr Králové n/L   C2 LB OM-1818
12 Vnouček Martin »1972Vlašim   C1 NX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-9922
13 Hřivna Martin »1978Zbraslavice   C1 BBI OK-2341
14 Fryček Petr »1960Most   C2 F Nimbus 3 (25,5m,700kg)(voda) OK-1788
15 Blaťák Marek1969Šumperk   M EB Ventus c 17,6m (voda) OK-9902
16 Lanzendorf Roman1964Plzeň   C1 AW Ventus b 16,6m (voda) OK-0459
17 Kupec Jiří »1960Brno   M 7F Ventus c 15m+W (voda) OK-4611
18 Dupal Ondřej »1966GAC Benešov   C1 GD OK-1207
19 Budějovský Michal »1991Plzeň - Letkov   C1 DL OK-7761
20 Nováková Dana »1965Mladá Boleslav   C1 GX Discus 2a 15m (voda) OK-7000
21 Houha Miloš1954Plzeň Bory   C1 LP Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-6618
22 Štěpánek Jiří »1956Moravská Třebová   M SA LAK 20T 26m (voda) LY-GSA
23 Kuthanová Lenka »1960Letecký klub Břeclav   M ZX ASG 29 18m 600kg (voda) OK-2299
24 Kubík Petr »1975Moravská Třebová   M GK DG-500M 22m (voda) OK-1010
25 Šíma Robert »1971GAC Benešov   C1 TS DG-600M 18m+W (voda) D-KRWR

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Ryšavý Petr1960   Z-226 OK-MPE
2 Vincenci Jiří1960   Z-226 OK-MQI
3 Leták František1988Přibyslav  
4 Freja Tomáš1990Česká Lípa   C2 Z-226 OK-KMP
5 Vláčilík Michal1969Holešov   M Zlín Z-726 K OK-DRC
6 Hraše Jiří19xxSoběslav  
7 Janků Pavel19x   M Z 526F OK GIN
8 Valenta Pavel19xxF AIR Benešov   C1



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK České Budějovice
Plachtařské mistrovsví regionů