Gliding.cz Fˇrum PoŔasÝ   Soutý×e 2023:   Fatraglide  JPJ  AZ Cup  FL   PMRg a PMCRj   SAFARI a BlanÝk Cup  TCup  PPV  RP   RD  HOP  PMCR  GGP    Archiv SK Kalendß° CPS
Vstup pro soutý×ÝcÝ   AZ CUP 2009 2010 2011 2012 2013   
AZ CUP - PrvnÝ zßvod sezˇny

P°ihlßÜenÝ piloti

# JmÚno Nar. Aeroklub Region StartovnÝ Ŕ. Typ Imatrikulace

StartovnÝ listina - Klubovß t°Ýda

# JmÚno Nar. Aeroklub Region StartovnÝ Ŕ. Typ Imatrikulace
1 V├í├▓a Martin 1979Mlad├í Boleslav   C1 23 ASW-15 OK-7398
2 ┼áindel├í├Ş Ond├Şej1979Mlad├í Boleslav   C1 OI ASW-19B OK-7984
3 ├śe├Şicha Pavel1967Moravsk├í T├Şebov├í   M AE ASW-19B OK-5283
4 Hor├ík Jan1971Zbraslavice   C1 TX ASW-15B OK-3758
5 Skala Ond├Şej1982Vrchlab├ş   C2 JS Std. Cirrus OK-7575
6 Mich├ílek Roman 1974Tou┼żim   C1 MV OK-2244
7 Jir├ínek Petr1963Tou┼żim   C1 PJ D-7385
8 Kub├şk Petr1975Moravsk├í T├Şebov├í   M LE ASW-15B OK-3300
9 Skala Martin1985Vrchlab├ş   C2 ES Discus 2b 15m OK-5757
10 Holoubek Ale┼í1966Ji├Ę├şn   C1 T ASW-15B D-2712
11 B├írta Josef1977Vysok├ę M├Żto   C2 56 ASW-19 D-7956
12 Proch├ízka Ji├Ş├ş1971Tou┼żim   C1 TW G-103 Twin III dvoji D-3780
13 Urban Martin1971Fr├Żdlant nad Ostravic├ş   M R3 LS 3 15m OK-7722
14 ┼ár├ím Vratislav 1966Broumov   C1 KG OK-7300
15 Popovsk├Ż David1976Rakovn├şk   C1 76 OK-2607
16 ┼ávr├Ęek Pavel 1972Fr├Żdlant nad Ostravic├ş   M AK D-1979
17 Mal├şk Tom├í┼í1972Praha-Let├▓any   C1 L5 VSO-10 OK-5606
18 My┼íka Franti┼íek »1968Most   C1 AWI Std. Cirrus OK-0569
19 Kun├í┼íek V├íclav1987Zbraslavice   C1 P2 Std. Cirrus OK-0503
20 P├Şichystal Petr1973Moravsk├í T├Şebov├í   M ZP ASW-15B OK-1911
21 Valenta Martin 1969Tou┼żim   C1 TO G-103 Twin III solo OK-3344
22 Z├íme├Ęn├şk Tom├í┼í1988Zbraslavice   C1 I4 VSO-10 OK-3516
23 Lhoteck├í Jana1980Hos├şn   C1 JJ ASW-15B OK-1985
24 P├Člucha Ji├Ş├ş1984Fr├Żdlant nad Ostravic├ş   M 22 Std. Cirrus OK-8918
25 Navr├ítil Michal1985Brno-Medl├ínky   M IJ Std. Cirrus OK-6492
26 Hulm├ík Miloslav1963Hos├şn   C1 HH ASW-15B OK-5331
27 Bor├╣vka Zden├Čk1954Ji├Ę├şn   C2 ZB Discus b OK-5326
28 Kmo┼íek Jakub1978Zbraslavice   C1 ST Std. Cirrus OK-0428
29 Ma├▓├ísek Tom├í┼í »1980Kunovice   M 103 G-103 Twin III solo OK-8320
30 Karl├şk Vojt├Čch1982Kunovice   M 201 H-201b Std. Libelle (voda) OK-7189
31 Balc├írek Zden├Čk1967Krom├Č├Ş├ş┼ż   M ZL Std. Cirrus OK-1177
32 Mlejnek Ji├Ş├ş1984Mlad├í Boleslav   C1 M ASW-15B OK-1591
33 Bordovsk├Ż Ond├Şej1983Krnov   M BB Std. Cirrus OK-4901
34 Ertl Karel »1939Leteck├Ż klub B├Şeclav   M KE TST-10M Atlas OK-A888
35 Dr├íb Michal1969Plze├▓-Letkov   C1 S3 LS 1d OK-3301
36 Svoboda V?clav1970Plze? - Letkov   C1 W1 Std. Cirrus OK-0737
37 Hou┼żvi├Ęka Old├Şich1975Fr├Żdlant   M XII Std. Cirrus OK-6394
38 Hyp┼í Libor1988Chrudim   C2 FF Std. Cirrus OK-5777
39 Hodan Ji├Ş├ş1959Zbraslavice   C1 RB G-103 Twin III dvoji OK-5707
40 Vrba Lubom├şr 1955Tou┼żim   C1 LS OK-9752
41 Jung Tom├í┼í1950Zbraslavice   C1 O2 ASW-19B OK-5712
42 Pajer Ji├Ş├ş1977Zbraslavice   C1 KX ASW-19B OK-0019
43 Pe┼íta Ji├Ş├ş 1951Fr├Żdlant nad Ostravic├ş   M KP G-103 Twin Basic dvoji OK-8144
44 Tobolka Radek1977Ji├Ę├şn   C2 FS Std. Cirrus OK-3265
45 Pubec Jan1979Plze├▓ Bory   C1 LM Std. Cirrus OK-2954
46 Bor├╣vka Zden├Čk1986Ji├Ę├şn   C2 XL Std. Cirrus OK-2781
47 Kardosov├í Kate├Şina1988Kunovice   M OK Std. Cirrus OK-7501
48 Ratz Jan1987Plasy   C1 75 Std. Cirrus D-0975
49 ┼áaf├í├Ş Petr 1978├Üst├ş nad Orlic├ş   C2 X ASW-15B OK-3306
50 Hotov├Ż Petr1958├łesk├í L├şpa   C1 CW ASW-15B OK-8641
51 ├ś├şha David1983Vla┼íim   C1 XE ASW-15B OK-5310
52 Polick├Ż Karel »1950Kol├şn   C1 93 VSO-10 OK-9615
53 Hynek Luk├í┼í1979Dv├╣r Kr├ílov├ę n.L.   C2 1W Cirrus VTC D-0739

StartovnÝ listina - Kombinovanß t°Ýda

# JmÚno Nar. Aeroklub Region StartovnÝ Ŕ. Typ Imatrikulace
1 Ko├▓a├Ş├şk Roman1976Hole┼íov   M RK Ventus cm 17,6m OK-2230
2 Kuthanov├í Lenka »1960Leteck├Ż klub B├Şeclav   M EJ OK-3118
3 Ben├ş┼íek Karel1976Tou┼żim   C1 KB Ventus ct 17,6m (voda) OK-7279
4 Schenk Zden├Čk1972Hranice   M SNK LS 6c 18m+W (voda) OK-3123
5 Jedli├Ęka Jarom├şr1972Praha-Let├▓any   C1 JT Ventus 2cxm 18m 600kg OK-1972
6 Der┼í├ík Jan1969Kralupy   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK-9304
7 Kantor Jan1983Praha Let├▓any   C1 UC Ventus c 17,6m (voda) OK-1984
8 Ho┬Ł Jaroslav1965Tou┼żim   C1 II Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-2783
9 St├írek Petr1974Zbraslavice   C1 66 HPH 304SJ 18m 573kg (voda) OK-0999
10 Zapletal David1970Mlad├í Boleslav   C1 PUP Ventus c 17,6m (voda) OK-3086
11 H├Şivna Martin1978Zbraslavice   C1 NX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-9922
12 Stryk Rostislav »1972Fr├Żdlant nad Ostravic├ş   M DD OK-2345
13 Kon├ş├Ęek Anton├şn1973Kunovice   M KK OK-1711
14 Elsnic Karel1974Hranice   M EK OK-6252
15 Jensen Richard1931Zbraslavice   C1 DG OK-0110
16 Lanzendorf Roman1964Plze├▓-Letkov   C1 AW Ventus b 16,6m (voda) OK-0459
17 Netu┼íilov├í Alena1970Zbraslavice   C1 AJ ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2929

Vleka°i

# JmÚno Nar. Aeroklub Region StartovnÝ Ŕ. Typ Imatrikulace



Nominace: ěßdnß Volnß NßhradnÝk Cizinec

© Aeroklub Zbraslavice
AZ CUP - PrvnÝ zßvod sezˇny