Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2020 :-(   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
AEROKLUB CESKE REPUBLIKY AVEKO IMI gliding equipment Chocenska mlekarna Smekalovo pekarskvi VM net PARDIBICKY KRAJ mesto VYSOKE MYTO HPH sailplanes skrýt partnery Plachtařské mistrovství regionů ČR 2009
Prihlášení soutěžícího

Tablo

[MA]   Hofman Petr   (1984)
AK Praha-Letňany

Petr Hofman:
  D-8646
[SEX]   Bordovský Ondřej   (1983)
AK Krnov

Ondřej Bordovský:
  OK-1837
[SX]   Pláteník Jan   (1981)
AK Krnov

Jan Pláteník:
  OK-7677
Nalétáno: 500 hodin / 572 startů
[WT]   Hájek Vojtěch   (1987)
AK Mladá Boleslav

Vojtěch Hájek:
  OK-0310
Nalétáno: 350 hodin / 440 startů
[M]   Mlejnek Jiří   (1984)
AK Mladá Boleslav

Jiří Mlejnek:
  OK-1591
[64]   Ficnar Martin   (1971)
AK Šumperk

Martin Ficnar:
  OK-8505
[IG]   Vavřín Jan   (1987)
AK Vysoké Mýto

Jan Vavřín:
  D-0456
[19]   Pánek Petr   (1975)
AK Dvůr Králové

Petr  Pánek:
  OK-9191
Nalétáno: 1100 hodin / 850 startů
[SR]   Barták Petr   (1984)
AK Plzeň-Letkov

Petr Barták:
  D-2957
Nalétáno: 200 hodin / 160 startů
[LE]   Řeřicha Pavel   (1967)
AK Moravská Třebová

Pavel Řeřicha:
  OK-3300
Nalétáno: 1080 hodin / 1910 startů
[LL]   Lešinger Michal   (1966)
AK Moravská Třebová

Michal Lešinger:
  OK-9988
Nalétáno: 2422 hodin / 1930 startů
[R5]   Hýbl Radek   (1980)
AK Šumperk

Radek Hýbl: Vo tom až u piva.
  OK-3985
[IMI]   Schmidt Matouš   (1981)
AK Praha-Letňany

Matouš Schmidt:
  D-0484
Nalétáno: 430 hodin / 1101 startů
[XZ]   Zima Radek   (1978)
AK Hodkovice

Radek Zima:
  OK-4489
Nalétáno: 890 hodin / 820 startů
[EI]   Červený Jan   (1984)
AK Jaroměř

Jan Červený:
  OK-1469
Nalétáno: 411 hodin / 887 startů
[23]   Váňa Martin   (1979)
AK Vlašim

Martin Váňa:
  D-7398
Nalétáno: 180 hodin / 230 startů
[BC]   Buryan Jaroslav   (1953)
AK Zábřeh

Jaroslav Buryan:
  OK-8661
Nalétáno: 2400 hodin / 4700 startů
[WM]   Šlemr Jiří   (1979)
AK Vysoké Mýto

Jiří Šlemr:
  D-2076
Nalétáno: 450 hodin / 500 startů
[XL]   Borůvka Jan   (1984)
AK Jičín

Jan Borůvka:
  OK-2781
Nalétáno: 500 hodin
[ZB]   Borůvka Zdeněk   (1954)
AK Jičín

Zdeněk Borůvka:
  OK-5326
Nalétáno: 2400 hodin / 3700 startů
[SNK]   Schenk Zdeněk   (1972)
AK Hranice

Zdeněk Schenk:
  OK-3122
Nalétáno: 1250 hodin / 2500 startů
[RI]   Koďousek Michal   (1983)
AK Jaroměř

Michal  Koďousek:
  OK-2357
[SI]   Marel Václav   (1974)
AK Jaroměř

Václav Marel:
  D-2250
Nalétáno: 625 hodin / 570 startů
[AH]   Šindelář Ondřej   (1979)
AK Mladá Boleslav

Ondřej Šindelář:
  D-5909
[GL]   Kutálek Antonín   (1943)
AK Zábřeh

Antonín Kutálek:
  OK-7262
Nalétáno: 2300 hodin / 3421 startů
[X]   Šafář Petr   (1978)
AK Ústí nad Orlicí

Petr Šafář:
  OK-3306
Nalétáno: 405 hodin
[65]   Diepoldová Petra   (1978)
AK Vysoké Mýto

Petra  Diepoldová:
  OK-0365
Nalétáno: 420 hodin
[H8]   Švancara Marek   (1976)
AK GAC Benešov

Marek Švancara:
  OK-3506
Nalétáno: 530 hodin / 710 startů
[HC]   Papežíková Petra   (1989)
AK Hranice

Petra Papežíková:
  OK-2966
Nalétáno: 190 hodin / 360 startů
[XE]   Dvořák Michal   (1986)
AK Zbraslavice

Michal  Dvořák:
  OK-5310
[50]   Blatak Marek   (1969)
AK Šumperk

Marek Blatak:
  D-3754
Nalétáno: 1000 hodin
[6X]   Vančura František   (1966)
AK Hranice

František Vančura:
  D-8722
[BE]   Kříž Martin   (1968)
AK Přibyslav

Martin Kříž:
  OK-8656
Nalétáno: 490 hodin
[Y9]   Buryan Michal   (1977)
AK Zábřeh

Michal Buryan:
  D-9499
Nalétáno: 520 hodin / 460 startů
[IYD]   Bubnová Olga   (1970)
AK Jihlava

Olga Bubnová:
  OK-4444
Nalétáno: 1100 hodin / 500 startů
[74]   Knotek Karel   (1961)
AK Soběslav

Karel Knotek:
  OK-9602
Nalétáno: 1680 hodin / 4000 startů
[RH]   Hahn Radim   (1972)
AK Zábřeh

Radim Hahn:
  OK-2900
[D2]   Vimr Jakub   (1975)
AK GAC Benešov

Jakub Vimr:
  OK-3303
Nalétáno: 300 hodin / 340 startů
[BD]   Koláček Petr   (1965)
AK Šumperk

Petr Koláček:
  SP-8002
Nalétáno: 900 hodin / 1200 startů
[XII]   Krejčiřík Radek   (1991)
AK Hranice

Radek Krejčiřík:
  D-6394
[AV]   Fík Michael   (1972)
AK Strakonice

Michael Fík:
  OK-3712
Nalétáno: 530 hodin / 430 startů
[62]   Máca Vladimír   (1982)
AK Jihlava

Vladimír Máca:
  OK-8502
[PUP]   Zapletal David   (1970)
AK Mladá Boleslav

David Zapletal:
  OK-3086
[F]   Fryček Petr   (1960)
AK Most

Petr Fryček:
  OK 3004
Nalétáno: 1100 hodin
[K]   Krupička Michal   (1975)
AK Most

Michal Krupička:
  OK-3005
[60]   Hartman Pavel   (1963)
AK Jaroměř

Pavel Hartman:
  OK-7531
Nalétáno: 210 hodin / 360 startů
[9]   Rozhoň Petr   (1972)
AK Hosín

Petr Rozhoň:
  OK-6504
Nalétáno: 280 hodin / 410 startů
[HH]   Hulmák Miloslav   (1963)
AK Hosín

Miloslav Hulmák:
  OE-5331
Nalétáno: 600 hodin / 485 startů
[99]   Žák Václav   (1962)
AK GAC Benešov

Václav Žák:
  OK-0600
Nalétáno: 900 hodin / 900 startů
[JS]   Steiger Jiří   (1969)
AK Olomouc

Jiří Steiger:
  OK-5999
Nalétáno: 1380 hodin / 3506 startů
[ZZ]   Sedláček Tomáš   (1972)
AK Zbraslavice

Tomáš Sedláček:
  OK-7171
Nalétáno: 1400 hodin / 450 startů
[75]   Piskáček Martin   (1991)
AK Beroun

Martin Piskáček: Nic jsem nedokázal, nic jsem nezničil a snad ještě něco dokážu.
  D-0975
Nalétáno: 160 hodin / 320 startů
[ALF]   Kantor Jan   (1983)
AK Praha-Letňany

Jan Kantor:
  D-7340
Nalétáno: 920 hodin / 400 startů
[TD]   Rýdl Vít   (1969)
AK Turnovský AK

Vít Rýdl:
  OK-9305
Nalétáno: 1134 hodin / 915 startů
[NX]   Vnouček Martin   (1972)
AK Vlašim

Martin Vnouček:
  OK-9922
Nalétáno: cca 1500 hodin / 2000 startů
[7F]   Kupec Jiří   (1960)
AK Brno

Jiří Kupec:
  OK-4610
Nalétáno: 3200 hodin / 2000 startů
[84]   Novotný Antonín   (1972)
AK Holešov

Antonín Novotný:
  OK-0784
Nalétáno: 550 hodin / 300 startů
[IYB]   Valečko Slavomír   (1960)
AK Hranice

Slavomír Valečko:
  OK-0138
Nalétáno: 2500 hodin / 9100 startů
[HP]   Hotový Petr   (1958)
AK Česká Lípa

Petr Hotový:
  OK-2222
Nalétáno: 1800 hodin / 2000 startů
[90]   Popovský Přemek   (1966)
AK Kyjov

Přemek Popovský:
  OK-0690
Nalétáno: 1000 hodin / 500 startů
[3]   Novotný Josef   (1983)
AK Přibyslav

Josef Novotný:
  OK-5628
Nalétáno: 400 hodin / 430 startů
[XF]   Jiřičný Tomáš   (1981)
AK Hodkovice

Tomáš Jiřičný:
  OK-2287
Nalétáno: 102 hodin / 160 startů
[LU]   Juračka Jaroslav   (1971)
AK Křižanov

Jaroslav Juračka:
  OK-4114
Nalétáno: 800 hodin / 400 startů
[CF]   Frinta Tomáš   (1970)
AK Hodkovice

Tomáš Frinta:
  D-7980
[CV]   Šmaha Jan   (1958)
AK Česká Lípa

Jan Šmaha:
  OK-4301
Nalétáno: 2010,43 hodin / 3184 startů
[AY]   Spilka Vladimír   (1940)
AK Hranice

Vladimír Spilka:
  OK-8602
Nalétáno: 1400 hodin / 1350 startů
[GT]   Dupal Ondřej   (1966)
AK GAC Benešov

Ondřej Dupal:
  OK-1122
Nalétáno: 1500 hodin / 320 startů
[TS]   Šíma Robert   (1980)
AK Jičín

Robert Šíma:
  D-KRWR
Nalétáno: 900 hodin
[I]   Fořtová Soňa   (1980)
AK Jičín

Soňa Fořtová:
  OK-8899
[LZ]   Zelený Lubor   (1957)
AK Přibyslav

Lubor  Zelený:
  OK-A631
Nalétáno: 2150 hodin / 3000 startů
[L3]   Zahrádka Jan   (1981)
AK Strakonice

Jan Zahrádka:
  OK-5602
Nalétáno: 155 hodin / 370 startů
[2C]   Svoboda Petr   (1988)
AK Plzeň Letkov

Petr Svoboda:
  D-0590
Nalétáno: 600 hodin / 400 startů
[LD]   Dvořák Daniel   (1980)
AK Plzeň-Letkov

Daniel Dvořák:
  OK-0732
Nalétáno: 450 hodin / 260 startů
[VM]   Bačina Josef   (1976)
AK Vysoké Mýto

Josef Bačina:
  OK-6901
[AC]   Louda Jan   (1986)
AK Hodkovice

Jan Louda:
  OK-6493
[56]   Bárta Josef   (1977)
AK Vysoké Mýto

Josef Bárta:
  D-7956
Nalétáno: 330 hodin / 400 startů
[G2]   Motl Lubomír   (1985)
AK

Lubomír Motl:
  D-3126
© Aeroklub Vysoké Mýto
Plachtařské mistrovství regionů ČR 2009