Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2020 :-(   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
AEROKLUB CESKE REPUBLIKY AVEKO IMI gliding equipment Chocenska mlekarna Smekalovo pekarskvi VM net PARDIBICKY KRAJ mesto VYSOKE MYTO HPH sailplanes skrýt partnery Plachtařské mistrovství regionů ČR 2009
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení piloti - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Hofman Petr1984Praha-Letňany   C1 MA D-8646
2 Ficnar Martin1971Šumperk   M 64 OK-8505
3 Schenk Zdeněk1972Hranice   M SNK OK-3122
4 Motl Lubomír1985   M G2 D-3126
5 Kutálek Antonín1943Zábřeh   M GL OK-7262
6 Krejčiřík Radek »1991Hranice   M XII D-6394
7 Bárta Josef1977Vysoké Mýto   C2 56 D-7956
8 Louda Jan1986Hodkovice   C1 AC OK-6493
9 Svoboda Petr1988Plzeň Letkov   C1 2C D-0590
10 Frinta Tomáš1970Hodkovice   C2 CF D-7980
11 Zelený Lubor 1957Přibyslav   C2 LZ OK-A631
12 Pláteník Jan1981Krnov   M SX OK-7677
13 Hájek Vojtěch1987Mladá Boleslav   C1 WT OK-0310
14 Mlejnek Jiří1984Mladá Boleslav   C1 M OK-1591
15 Vavřín Jan1987Vysoké Mýto   C2 IG D-0456
16 Barták Petr1984Plzeň-Letkov   C1 SR D-2957
17 Řeřicha Pavel1967Moravská Třebová   M LE OK-3300
18 Lešinger Michal1966Moravská Třebová   M LL OK-9988
19 Hýbl Radek »1980Šumperk   M R5 OK-3985
20 Schmidt Matouš1981Praha-Letňany   C1 IMI D-0484
21 Zima Radek1978Hodkovice   C2 XZ OK-4489
22 Červený Jan1984Jaroměř   C2 EI OK-1469
23 Váňa Martin1979Vlašim   C1 23 D-7398
24 Buryan Jaroslav1953Zábřeh   M BC OK-8661
25 Šlemr Jiří1979Vysoké Mýto   C2 WM D-2076
26 Borůvka Jan1984Jičín   C2 XL OK-2781
27 Koďousek Michal 1983Jaroměř   C2 RI OK-2357
28 Marel Václav1974Jaroměř   C2 SI D-2250
29 Šindelář Ondřej1979Mladá Boleslav   C1 AH D-5909
30 Šafář Petr1978Ústí nad Orlicí   C2 X OK-3306
31 Zahrádka Jan1981Strakonice   C1 L3 OK-5602
32 Diepoldová Petra 1978Vysoké Mýto   C2 65 OK-0365
33 Švancara Marek1976GAC Benešov   C1 H8 OK-3506
34 Papežíková Petra1989Hranice   M HC OK-2966
35 Dvořák Michal 1986Zbraslavice   C1 XE OK-5310
36 Blatak Marek1969Šumperk   M 50 D-3754
37 Kříž Martin1968Přibyslav   C2 BE OK-8656
38 Bubnová Olga1970Jihlava   M IYD OK-4444
39 Hahn Radim1972Zábřeh   M RH OK-2900
40 Koláček Petr1965Šumperk   M BD SP-8002
41 Fík Michael1972Strakonice   C1 AV OK-3712
42 Máca Vladimír1982Jihlava   M 62 OK-8502
43 Fryček Petr1960Most   C2 F OK 3004
44 Krupička Michal1975Most   C2 K OK-3005
45 Hartman Pavel1963Jaroměř   C2 60 OK-7531
46 Rozhoň Petr1972Hosín   C1 9 OK-6504
47 Hulmák Miloslav1963Hosín   C1 HH OE-5331
48 Žák Václav1962GAC Benešov   C1 99 OK-0600
49 Piskáček Martin »1991Beroun   C1 75 D-0975
50 Kantor Jan1983Praha-Letňany   C1 ALF D-7340
51 Novotný Antonín1972Holešov   M 84 OK-0784
52 Popovský Přemek1966Kyjov   M 90 OK-0690
53 Novotný Josef1983Přibyslav   C2 3 OK-5628
54 Jiřičný Tomáš1981Hodkovice   C2 XF OK-2287
55 Šmaha Jan1958Česká Lípa   C2 CV OK-4301
56 Dupal Ondřej1966GAC Benešov   C1 GT OK-1122
57 Dvořák Daniel1980Plzeň-Letkov   C1 LD OK-0732
58 Bačina Josef1976Vysoké Mýto   C2 VM OK-6901
59 Knotek Karel1961Soběslav   C1 74 OK-9602

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Pánek Petr 1975Dvůr Králové   C2 19 OK-9191
2 Steiger Jiří1969Olomouc   M JS OK-5999
3 Sedláček Tomáš1972Zbraslavice   C1 ZZ OK-7171
4 Rýdl Vít1969Turnovský AK   C2 TD OK-9305
5 Vnouček Martin1972Vlašim   C1 NX OK-9922
6 Valečko Slavomír1960Hranice   M IYB OK-0138
7 Hotový Petr1958Česká Lípa   HP OK-2222
8 Juračka Jaroslav1971Křižanov   M LU OK-4114
9 Buryan Michal1977Zábřeh   M Y9 D-9499
10 Bordovský Ondřej1983Krnov   M SEX OK-1837
11 Zapletal David1970Mladá Boleslav   C1 PUP OK-3086
12 Vančura František1966Hranice   M 6X D-8722
13 Vimr Jakub1975GAC Benešov   C1 D2 OK-3303
14 Kupec Jiří1960Brno   M 7F OK-4610
15 Spilka Vladimír1940Hranice   M AY OK-8602
16 Šíma Robert1980Jičín   C2 TS D-KRWR
17 Fořtová Soňa1980Jičín   C2 I OK-8899
18 Borůvka Zdeněk1954Jičín   C2 ZB OK-5326

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Pilot AKVM1909Vysoké Mýto   C2 Z-226MS OK-KNN
2 Pilot AKCR1909Chrudim   C2 Z-226MS OK-MQE
3 Pilot Agroair1909Agroair   C2 Z-226MS OK-MPO
4 Pilot AKVM1909Agroair   C2 Z-226MS OK-MPE
5 Pilot AKVM1909Slavičín   C2 Z-226AS OK-MHC
6 Pilot Bemoair1909Bemoair   C1 Maule M5 OK-ESM
7 Pilot AKVM1909AeČR   C2 L-60S OK-MTG
8 Pilot AKSO1909Soběslav   C1 Z-226MS OK-MQH
9 Steigerová FlyCom19xOlomouc   M Z 526F OK-GIN
10 Pilot AKHO1909Holešov   M Z-726K OK-DRC
11 Pilot AKMI1909Jeseník   M Z-226MS OK-MFY



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© Aeroklub Vysoké Mýto
Plachtařské mistrovství regionů ČR 2009