Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2020 :-(   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Kubíček TEXTIL AIRPORT BRNO AIR SERVICE BRNO TauerElektro LET´S Fly LAC Moravská Třebová PARDUBICKÝ KRAJ MarS - Výrobce padáků a padákové techniky, balistických vest, zbraňových pouzder, opasků... [x] skrýt reklamu Kontaktujte nás... SILK & PROGRESS s.r.o. TEVESO LX NAVIGATION Partneři PMČR 2008 Plachtařské mistrovství ČR 2008

TABLO PMCR 2008

[AF]   Pavlík Jan   (1987)
AK Křižanov   (M)
Jan Pavlík: Stále si něco dokazuji:-)
LS 1 f   OK-9000
[CX]   Louda Jan   (1986)
AK Hodkovice   (C2)
Jan Louda:
Std. Cirrus   OK-7077
[R5]   Ficnar Martin   (1971)
AK Šumperk   (M)
Martin Ficnar:
ASW 15   OK-3985
[G2]   Motl Lubomír   (1959)
AK Kyjov   (M)
Lubomír Motl:
LS 1 f   D-3126
[XZ]   Zima Radek   (1978)
AK Hodkovice   (C2)
Radek Zima: uvidime, uvidime
ASW 19   OK-4489
[XC]   Cink Miloslav   (1987)
AK Plzeň-Letkov   (C1)
Miloslav Cink:
Std. Cirrus   OK-7707
[CV]   Šmaha Jan   (1958)
AK Česká Lípa   (C2)
Jan Šmaha:
Std. Cirrus   OK-4301
[84]   Novotný Antonín   (1972)
AK Holešov   (M)
Antonín Novotný:
Std. Cirrus   OK-0784
[23]   Říha David   (1983)
AK Vlašim   (C1)
David Říha:
ASW 15   D-7398
[BH]   Grula Daneš   (1961)
AK Medlánky   (M)
Daneš Grula:
ASW 15   OK-2029
[SP]   Poslušný Stanislav   (1965)
AK GAC Benešov   (C1)
Stanislav Poslušný:
Std. Cirrus   D-2999
[LL]   Lešinger Michal   (1966)
AK Moravská Třebová   (M)
Michal Lešinger:
ASW 15   OK-3300
[TS]   Vnoucek Martin   (1972)
AK Vlašim   (C1)
Martin Vnoucek:
Std. Cirrus   OK-2947
[LY]   Hofman Petr   (1984)
AK Letňany   (C1)
Petr Hofman:
Std. Cirrus   OK-9245
[IMI]   Švorc Jindřich   (1978)
AK Letňany   (C1)
Jindřich Švorc:
Std. Cirrus   D-0484
[O2]   Hřivna Martin   (1978)
AK Zbraslavice   (C1)
Martin  Hřivna:
ASW 19   OK-5712
[DI]   Nováková Dana   (1965)
AK Ústí nad Orlicí   (C2)
Dana Nováková:
Std. Cirrus   OK-2053
[HC]   Mareth Jan   (1979)
AK Hranice   (M)
Jan Mareth:
Std. Cirrus   OK-2966
[A1]   Kmeť Dušan   (1972)
AK Křižanov   (M)
Dušan Kmeť:
ASW 19   OK-1600
[IF]   Mraček Roman   (1980)
AK Plzeň-Letkov   (C1)
Roman Mraček:
Std. Cirrus   OK-0455
[HI]   Harašta Ivan   (1965)
AK Toužim   (C1)
Ivan Harašta:
ASW 15   OK-1777
[BD]   Podhrázský Jan   (1976)
AK Šumperk   (M)
Jan Podhrázský:
Std. Jantar   SP-8002
[Y]   Mareš Karel   (1974)
AK Jihlava   (M)
Karel Mareš:
ASW 15   OK-6880
[F]   Fryček Petr   (1960)
AK Most   (C2)
Petr Fryček:
Std. Cirrus   OK-3004
[GT]   Dupal Ondřej   (1966)
AK GAC Benešov   ()
Ondřej Dupal:
Std. Cirrus   OK 1122
[L3]   Štupnik Tomaž   (1971)
AK ALC Lesce   ()
Tomaž Štupnik:
DG 100   S5-3022
[JSI]   Skala Martin   (1985)
AK Zbraslavice   (C1)
Martin Skala:
Std. Cirrus   OK-7575
[K]   Krupička Michal   (1975)
AK Most   (C2)
Michal Krupička:
Std. Cirrus   OK-3005
[EM]   Motyka Lumír   (1955)
AK Frýdlant nad Ostravici   ()
Lumír Motyka:
LS 1 f   D-2739
[IYD]   Bubnová Olga   (1970)
AK Jihlava   (M)
Olga Bubnová:
Std. Cirrus   OK-4444
[BO]   Hlaváček Jan   (1965)
AK Rakovník   ()
Jan Hlaváček:
ASW 19   OK-7557
[LZ]   Zelený Lubor   (1957)
AK Přibyslav   ()
Lubor Zelený:
Test T-10 Atlas   OK A631
[JS]   Steiger Jiří   (1969)
AK Olomouc   (M)
Jiří Steiger:
DG 200/17   D-5999
[BS]   Smatana Bronislav   (1970)
AK Zbraslavice   (C1)
Bronislav Smatana:
LS 8   OK-8818
[LF]   Vepřeková Jana   (1961)
AK Dvůr Králové nad Labem   (C1)
Jana Vepřeková:
Ventus 17,6m   OK-2530
[PF]   Rendla Tomáš   (1973)
AK Zbraslavice   (C1)
Tomáš Rendla:
ASW 22BLE   OK-2277
[N2]   Kusbach Jiří   (1959)
AK Holešov   (M)
Jiří Kusbach:
KKB-15   OK-2006
[PX]   Krejčiřík Petr   (1960)
AK Hranice   (M)
Petr Krejčiřík:
Ventus 2cT/18m   OK-0770
[7F]   Kupec Jiří   (1960)
AK Medlánky   (M)
Jiří Kupec:
Ventus 16,6m   OK-4610
[VL]   Dedera Miloš   (1956)
AK Jihlava   (M)
Miloš Dedera:
Discus   OK-4300
[GX]   Tomaňa Jaroslav   (1975)
AK Zbraslavice   (C1)
Jaroslav Tomaňa:
Discus 2   OK-7000
[S2]   Kubíček Stanislav   (1960)
AK Medlánky   (M)
Stanislav Kubíček:
LAK 17/18m   OK-2210
[MT]   Štěpánek Jiří   (1956)
AK Moravská Třebová   (M)
Jiří Štěpánek:
Nimbus 2 b   OK-6306
[TD]   Rýdl Vít   (1969)
AK Turnovský AK   (C2)
Vít Rýdl:
Discus   OK-9305
[AX]   Koutný Petr   (1971)
AK Křižanov   (M)
Petr Koutný:
Ventus 2   OK-0007
[JA]   Tomšů Svatopluk   (1973)
AK Jaroměř   (C2)
Svatopluk Tomšů:
Discus   OK-9302
[CZ]   Novák Ivan   (1962)
AK Ústí nad Orlicí   (C2)
Ivan Novák:
Ventus 2c/18m   OK-0501
[VT]   Trešlová Jana   (1963)
AK Raná   (C2)
Jana Trešlová:
Ventus 16,6m   OK-4612
[ZZ]   Sedláček Tomáš   (1972)
AK Zbraslavice   (C1)
Tomáš Sedláček:
LAK 17/18m   OK-7171
[JB]   Loužecký Pavel   (1957)
AK Přibyslav   (C2)
Pavel Loužecký:
LS 8/18m   OK-7007
[N1]   Bartoník Oldřich   (1961)
AK Holešov   (M)
Oldřich Bartoník:
KKB-15   OK-2004
[HD]   Valečko Slavomír   (1960)
AK Hranice   (M)
Slavomír Valečko:
Discus   OK-5320
[LK]   Kuthanová Lenka   (1960)
AK Hosín   (C1)
Lenka Kuthanová:
LAK 17/18m   OK-1717


© Plachtařské mistrovství ČR 2008 - Aeroklub Moravská Třebová