Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2020 :-(   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Kubíček TEXTIL AIRPORT BRNO AIR SERVICE BRNO TauerElektro LET´S Fly LAC Moravská Třebová PARDUBICKÝ KRAJ MarS - Výrobce padáků a padákové techniky, balistických vest, zbraňových pouzder, opasků... [x] skrýt reklamu Kontaktujte nás... SILK & PROGRESS s.r.o. TEVESO LX NAVIGATION Partneři PMČR 2008 Plachtařské mistrovství ČR 2008

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Jan PavlíkPavlík Jan »1987Křižanov   M AF LS 1 f OK-9000
2 Jan LoudaLouda Jan1986Hodkovice   C2 CX Std. Cirrus OK-7077
3 Martin FicnarFicnar Martin1971Šumperk   M R5 ASW 15 OK-3985
4 Lubomír MotlMotl Lubomír1959Kyjov   M G2 LS 1 f D-3126
5 Radek ZimaZima Radek »1978Hodkovice   C2 XZ ASW 19 OK-4489
6 Miloslav CinkCink Miloslav1987Plzeň-Letkov   C1 XC Std. Cirrus OK-7707
7 Jan ŠmahaŠmaha Jan1958Česká Lípa   C2 CV Std. Cirrus OK-4301
8 Antonín NovotnýNovotný Antonín1972Holešov   M 84 Std. Cirrus OK-0784
9 David ŘíhaŘíha David1983Vlašim   C1 23 ASW 15 D-7398
10 Daneš GrulaGrula Daneš1961Medlánky   M BH ASW 15 OK-2029
11 Stanislav PoslušnýPoslušný Stanislav1965GAC Benešov   C1 SP Std. Cirrus D-2999
12 Michal LešingerLešinger Michal1966Moravská Třebová   M LL ASW 15 OK-3300
13 Martin VnoucekVnoucek Martin1972Vlašim   C1 TS Std. Cirrus OK-2947
14 Petr HofmanHofman Petr1984Letňany   C1 LY Std. Cirrus OK-9245
15 Jindřich ŠvorcŠvorc Jindřich1978Letňany   C1 IMI Std. Cirrus D-0484
16 Martin  HřivnaHřivna Martin 1978Zbraslavice   C1 O2 ASW 19 OK-5712
17 Dana NovákováNováková Dana1965Ústí nad Orlicí   C2 DI Std. Cirrus OK-2053
18 Jan MarethMareth Jan1979Hranice   M HC Std. Cirrus OK-2966
19 Dušan KmeťKmeť Dušan1972Křižanov   M A1 ASW 19 OK-1600
20 Roman MračekMraček Roman1980Plzeň-Letkov   C1 IF Std. Cirrus OK-0455
21 Ivan HaraštaHarašta Ivan1965Toužim   C1 HI ASW 15 OK-1777
22 Jan PodhrázskýPodhrázský Jan1976Šumperk   M BD Std. Jantar SP-8002
23 Karel MarešMareš Karel1974Jihlava   M Y ASW 15 OK-6880
24 Petr FryčekFryček Petr1960Most   C2 F Std. Cirrus OK-3004
25 Ondřej DupalDupal Ondřej1966GAC Benešov   GT Std. Cirrus OK 1122
26 Tomaž ŠtupnikŠtupnik Tomaž1971ALC Lesce   L3 DG 100 S5-3022
27 Martin SkalaSkala Martin1985Zbraslavice   C1 JSI Std. Cirrus OK-7575
28 Michal KrupičkaKrupička Michal1975Most   C2 K Std. Cirrus OK-3005
29 Lumír MotykaMotyka Lumír1955Frýdlant nad Ostravici   EM LS 1 f D-2739
30 Olga BubnováBubnová Olga1970Jihlava   M IYD Std. Cirrus OK-4444
31 Jan HlaváčekHlaváček Jan1965Rakovník   BO ASW 19 OK-7557
32 Lubor ZelenýZelený Lubor1957Přibyslav   LZ Test T-10 Atlas OK A631

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Jiří SteigerSteiger Jiří1969Olomouc   M JS DG 200/17 D-5999
2 Bronislav SmatanaSmatana Bronislav1970Zbraslavice   C1 BS LS 8 OK-8818
3 Jana VepřekováVepřeková Jana1961Dvůr Králové nad Labem   C1 LF Ventus 17,6m OK-2530
4 Tomáš RendlaRendla Tomáš1973Zbraslavice   C1 PF ASW 22BLE OK-2277
5 Jiří KusbachKusbach Jiří1959Holešov   M N2 KKB-15 OK-2006
6 Petr KrejčiříkKrejčiřík Petr1960Hranice   M PX Ventus 2cT/18m OK-0770
7 Jiří KupecKupec Jiří1960Medlánky   M 7F Ventus 16,6m OK-4610
8 Miloš DederaDedera Miloš1956Jihlava   M VL Discus OK-4300
9 Jaroslav TomaňaTomaňa Jaroslav1975Zbraslavice   C1 GX Discus 2 OK-7000
10 Stanislav KubíčekKubíček Stanislav1960Medlánky   M S2 LAK 17/18m OK-2210
11 Jiří ŠtěpánekŠtěpánek Jiří1956Moravská Třebová   M MT Nimbus 2 b OK-6306
12 Vít RýdlRýdl Vít1969Turnovský AK   C2 TD Discus OK-9305
13 Petr KoutnýKoutný Petr1971Křižanov   M AX Ventus 2 OK-0007
14 Svatopluk TomšůTomšů Svatopluk1973Jaroměř   C2 JA Discus OK-9302
15 Ivan NovákNovák Ivan1962Ústí nad Orlicí   C2 CZ Ventus 2c/18m OK-0501
16 Jana TrešlováTrešlová Jana1963Raná   C2 VT Ventus 16,6m OK-4612
17 Tomáš SedláčekSedláček Tomáš1972Zbraslavice   C1 ZZ LAK 17/18m OK-7171
18 Pavel LoužeckýLoužecký Pavel1957Přibyslav   C2 JB LS 8/18m OK-7007
19 Oldřich BartoníkBartoník Oldřich1961Holešov   M N1 KKB-15 OK-2004
20 Slavomír ValečkoValečko Slavomír1960Hranice   M HD Discus OK-5320
21 Lenka KuthanováKuthanová Lenka1960Hosín   C1 LK LAK 17/18m OK-1717

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 LAC   M MAULE OK-JAA
2 Aeroklub Šumperk   M Z226MS OK-MQB
3 Agroair   C1 Z226MS OK-MPE
4 Agroair   C1 Z226MS OK-MPO
5 Aeroklub Skuteč   C1 Z226MS OK-MRA
6 Aeroklub Ústí nad Orlicí   C1 Z226MS OK-MGV
7 FlyCom Olomouc   M Z526F OK-GIN
8 AeČR   C1 Z526AFS OK-ZRB
9 Aeroklub Hranice   M Z226MS OK-MPT



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec



© Plachtařské mistrovství ČR 2008 - Aeroklub Moravská Třebová