Podbrdský Pohár
Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2024: FCC  Fatraglide  JPJ  AZ Cup  PMCR  PMRg/PMCRj  FL   Safari  TCup  PPV  RP   RD  HOP  GGP      Archiv SK Kalendář | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Podbrdský Pohár
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Koukal Lukáš »1991Plzeň-Letkov   C1 T1 ASW-15B OK-9281
2 Novak Daniel1912AK Plzen-Letkov   C1 DL DuoDiscus,T 700 kg (voda) OK-7761
3 Dvořák Jaroslav1980Plzeň-Letkov   C1 Std. Cirrus
4 Kočí Miroslav1961Žamberk   E8 Ventus 2cxm 18m 565kg (voda) OK-0550
5 Daříček Dalibor »1993LKPN   C1 6X D-9323

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Maleček Jan »1988Plzeň-Letkov   C1 Std. Cirrus OK-5991
2 Jokl Roman »1979Plzeň-Letkov   C1 JL ASW-19B (voda) OK-5235
3 Šimek Jaroslav »1968Plzeň-Letkov   C1 LE Std. Cirrus OK-0453
4 Vališ Michal »1980Plzeň-Letkov   C1 LA ASW-15B OK-1272
5 Dvořák Daniel »1980Plzeň-Letkov   C1 LD Std. Cirrus OK-0732
6 Žanda Jan »1983Plzeň-Letkov   C1 AN LS 1c OK-0383
7 Muknšnábl Jan »1992Plzeň-Letkov   C1 SJ Discus b OK-4400
8 Lanzendorfová Anna »1905Plzeň-Letkov   C1 HL ASW-15B OK-0454
9 Stichenwirth Robin »1984Plzeň-Letkov   R LS 1c 3162
10 Maňhal Jan »1990Plzeň-Letkov   C1 IL2 LS 1c OK-2299
11 Matějka Miloš »1956AK Beroun   C1 SH Discus b +W D - 6161
12 Hlaváček Jakub »1991Plzeň-Letkov   C1 SB Std. Cirrus OK-6400
13 Procházka Jiří »1971Toužim   C1 J59 Janus CM pevný podvozek OK 1167

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Barták Petr »1984Plzeň-Letkov   C1 BS JS-3, TJ 18m (voda) OK-3131
2 Lanzendorf Roman »1964Plzeň-Letkov   C1 AW Ventus ct 17,6m (voda) OK-0456
3 Plch Matěj »1987Plzeň-Letkov   C1 EJ LS 8b,t,18 18m (voda) OK-3118
4 Svoboda Václav »1970Plzeň-Letkov   C1 301 LS 8b,t,18 18m (voda) OK-0727
5 Šindelář Petr »1980Plzeň-Letkov   C1 9j DG-800S 18m+W (voda) OK-1312
6 Šram Vratislav »1966Broumov   C1 007 Nimbus 4DM Ok 5151
7 Nalos Lukáš »1976Plzeň-Letkov   C1 LN DG-300 (450 kg) (voda) OK-1844
8 Svoboda Lubomír »1959Plzeň-Letkov   C1 LT LAK 19 T 18m OK 1919
9 Jiránek Petr »1963Toužim   C1 LK HPH 304M Shark 560kg 18m (voda) OK-0006

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© Aeroklub Plzeň-Letkov
Podbrdský Pohár