Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2022: FL2022 & AGP   FL2022 & AGP   Safari  PMCRj  TCup  PPV  WGC HU  JWGC  RP   HOP  WWGC  PMRg  GGP      Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2022 a 9. NEOFIÁLNÍ MISTROVSTVÍ DVOUSICŮ 2022

Přihlášení piloti - odkaz na Soaringspot

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Lonský Petr »1965Toužim   C1 JP Cirrus VTC OK-7373
2 Nosek Leoš »1958Křižanov   M LE G-104 Speed Astir IIb OK-8745
3 Benešovský Martin »1975Kolín   C1 M2 G-104 Speed Astir IIb OK-8717
4 Škárka Jiří »1965Chomutov   C2 HK ASW-19 OK-7963
5 Szlachta Artur »2019Karkonoskie Stowarzyszenie Szybowcowe   V4 LS 4 SP-4262
6 Hykl Lukáš »1985Aeroklub kolín   C1 LD Discus b +W OK-3518
7 Mikołajczyk Jerzy »20xxAZM/KSS   YL LS 4 D-5484
8 Derda Pavel »1952Dvůr Králové nad Labem   VE Cirrus VTC OK-2911
9 Cicvárek Martin »1966Liberec   AC DG-400 15m OK-1304
10 Dvořák Milan »1965Liberec   C2 IH HPH 304CZ 15m OK-7304
11 Aleksander Jedrosz »2016Aeroklub Jeleniogorski   AJ Centrair C-101A,B Pegas SP-3702
12 Mazur FRANCISZEK »20KRAZL   TT PIK-20B (15m) SP-3920
13 Pienkowski Krzysztof »200   M KP LS 4 D-8680
14 Hybner Jan »1977Liberec   C1 LB HPH 304CZ 15m OK-2000
15 Šíma Jaroslav »1972Chomutov   C1 V2 G-104 Speed Astir II OK-4758
16 Čadský Vladislav »1975Kolín   C1 G-102 Astir cs OK-3322
17 Dorofiejczyk Romuald »1963AJ/KSS   N5 DG-300 WL SP-3968
18 Bendkowski Ryszard »1949   D-4085
19 Korneć Marek »1957AKDK   KSS Janus C pevný podvozek SP-4020
20 Teichman Ondřej »1984   C1 VTC Cirrus VTC OK-2910
21 Ertl Karel »1939   M KE TST-10M Atlas OK-A310
22 Bartoš Radek »1971Kolín   C2 DG DG-300 WL D-2108
23 Polický Karel »1950Kolín   C1 3 VSO-10 OK-9615
24 Bado Milan »1975kOLÍN   C1 11 ASK-21 dvoji OK-8464
25 Havrda Jaroslav »1952Dvůr Králové   C1 G-102 Astir Jeans OK-6756
26 Dąbrowska Renata »20PLCzęstochowa/KSS   V4 LS 4 SP-4262
27 Sehnal Václav »1962AK Kolín   C2 AK ASK-21 dvoji OK-8464

Startovní listina - N_PMČRd (Blaníci)

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Příhoda Vladimír »1953Kralupy nad Vltavou   C1 X L-23 Super Blaník dvoji OK-4212
2 Jiří Obst Vojtěch Pivoňka »1976Krkonošský Aeroklub Vrchlabí   C1 AY L-13 Blaník dvoji OK-6838
3 Tomíček Jiří »20 1Dvůr Králové nad Labem   C1 KM L-23 Super Blaník dvoji OK-1440
4 Martin Sehnoutka Radek Pilař »1970Dvůr Králové nad Labem   C1 ET L-13 Blaník dvoji OK-2810
5 Hybner Petr Zajíc Petr »1951Liberec   C1 23 L-23 Super Blaník dvoji OK-7723
6 Sluka Wolfgang »1942Liberec   C1 13 L-13 Blaník dvoji OK-7713
7 Šindelář Jan »1946SAK Kunovice   M L-23 Super Blaník dvoji OK-0235
8 Traeger Petr »1983Vrchlabí   C1 L-13 Blaník dvoji OK-6838
9 Andrašovský Josef »1954Jaroměř   C2 SG1 L-13 Blaník dvoji OK-2710
10 Richter Michal »1983   C1 VI L-13 Blaník dvoji OK-9825

Startovní listina - Volná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Pešta Jiří »1973Dvůr Králové nad Labem   C1 R ASW-20L+FL 16,6m D-7649
2 Pazour Jan »1979Dvůr Králové nad Labem   C2 JP ASW-20L+FL 16,6m OK-7540
3 Omelka Petr »1970Vyškov   M MR DG-400 17m OK-7737
4 Meisner Milan »1961Dvůr Králové nad Labem   C1 VV Ventus c 17,6m (voda) OK-2530
5 Prokeš Ladislav »1954Krkonošský Aeroklub Vrchlabí   C2 VR Discus b (voda) OK-5317
6 Jánoška Peter »1972Nitra   NIT DG-1001T 20m OM-8800
7 Ditrt Tomáš »1969VAP   TDi HpH 304M Shark 18m OK-8484
8 Tanglmajer Slavomír »1966Chomutov   C1 ST DG-400 17m D-KOWF
9 Borůvka Zdeněk »1954Jicin   ZB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-4505

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2022 a 9. NEOFIÁLNÍ MISTROVSTVÍ DVOUSICŮ 2022