Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2021: FCC  AZ Cup  Fatraglide  JPJ  PMCR & pre jWGC 2022  Sariscup  FL2021 & AGP   Safari  TCup  PMRG  PMCRj  GGP  :-(   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2021 a 8. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUMÍSTNÝCH KLUZÁKŮ 2021

Přihlášení piloti - odkaz na Soaringspot

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Benešovský Martin »1975Kolín   C1 M2 G-104 Speed Astir IIb OK-8717
2 Dvořák Milan1965Liberec   C2 IH HPH 304CZ 15m OK-7304
3 Kulhavý Tomáš1901Liberec   C2
4 Příhoda Vladimír1953Kralupy n. Vlt.   C1 X L-23 Super Blaník dvoji OK-4212
5 Vladař Karel1972Hodkovice n./M.   C1 XZ ASG 29E 18m 600kg OK-2032
6 Nosek Leoš1958Křižanov   M LE G-104 Speed Astir II OK-8745
7 Hykl Lukáš »1985Kolín   C1 J2 Discus b OK-3518
8 Donát Jiří1983   C1 JE Std. Cirrus OK-3210
9 Čadský Vladislav1975Kolín   C1 FL L-13 Blaník dvoji OK5036
10 Pajer Jiří 1977   NX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-9922
11 Hemrle Michal1974Česká Lípa   ET ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2274
12 Tejnora David1982Jaromer   C2 17 Std. Cirrus OK-8817
13 Darvaš Libor1972Aeroklub Dvůr Králové nad Labem   C1 L-23 Super Blaník dvoji OK-2377
14 Ondřej Teichman Jaroslav Rapáč1977Aeroklub Dvůr Králové nad Labem   C1 KM L-23 Super Blaník dvoji OK 1440
15 Ryba Daniel »1994Dvůr Králové nad Labem   C1 G-103 Twin Astir dvoji OK-8002
16 Babák Petr1973Hořice   LS Ventus c 17,6m OK-1603
17 Derda Pavel »1952Dvůr Králové nad Labem   VE Cirrus VTC 2911
18 Cicvárek Martin1966Liberec   C2 AC DG-400 15m OK-1304
19 Hynek Tomáš1902Dvůr Králové nad Labem   C1 HT Std. Cirrus OK-5991
20 Velek Petr »1975Benešov   C1 HX DG-400 17m ok 4476
21 Šíma Jaroslav1972Chomutov   C1 V2 G-104 Speed Astir II OK-4758
22 Švancara Marek 1976GAC Benešov   C1 GT Std. Cirrus OK-1122
23 Vrabec Stanislav »1975Česká Lípa   CV Std. Cirrus OK-4301
24 Novák Tomáš 1974Česká Lípa   C1 XE Ventus c 17,6m (voda) OK-0133
25 Koštejn Vojtěch1974Česká Lípa   C1 I ASW-15B OK-2070
26 Sluka Wolfgang1942Liberec   C2 L VT116 Orlik II OK-8425
27 Škárka Jiří1965AK Chomutov   C1 HK ASW-19 OK-7963
28 Pivoňka Vojtěch »1976Vrchlabí   C1 AY L-13 Blaník dvoji OK-6838
29 Prokeš Ladislav1954Vrchlabí   C1 VR Discus 2b 15m OK-5317
30 Traeger Petr »1983Vrchlabí   C1 V L-13 Blaník dvoji OK-6839
31 Szlachta Artur1924   C1 V4 LS 4 SP-4262
32 Flídr Vojtěch1903Dvůr Králové nad Labem   77 G-102 Astir cs OK-6677
33 Omelka Petr1970Vyškov   M MR DG-400 17m OK 7737
34 Novotný Vojtěch1992Kralupy nad Vltavou   C1 EF LS 1f OK-3136
35 Pazour Jan »1979Dvur Kralove nad Labem   C2 JP ASW-20L+FL 16,6m OK-7540
36 Pešta Jiří »1973Dvůr Králové nad Labem   C1 R ASW-20L+FL 16,6m D-7649
37 Vach Vojtěch1903Nové Město nad Metují   C1 1W Cirrus VTC OK-0739
38 Kohout Jan1970Žamberk   C2 SK LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK 1014
39 Hybner Jan1977Liberec   C1 LB HPH 304CZ 15m OK-2000
40 Petr Hybner Petr Zajíc1951Liberec   C1 23 L-23 Super Blaník dvoji OK-7723
41 Jerzy Mikołajczyk1924AZM Płock   YL LS 4 D 5484
42 Ertl Karel1939Letecký klub Břeclav   M KE TST-10M Atlas OK-A310
43 Kornec Marek1957Dvůr Králové   KSS Janus C/FG, CM/FG, CT/FG (voda) SP-4020
44 Meisner Milan1961Dvůr Králové n/L   C1 VV Ventus c 17,6m (voda) OK 2530
45 Volek Lukáš1904Aeroklub Hodkovice   C1 TBA ASW-15B TBA
46 Bendkowski Ryszard1949Warszawa   FILIP SZD-41A Jantar Std. D-4085
47 Šťastný Jan1903Medlánky   M TW ASW-15B OK-2361
48 Antonín Pochman Rostislav Brož1968Vrchlabí   C1 L-13 Blaník dvoji
49 Tomíček Jiří »1974Dvůr Králové   C1 ET L-13 Blaník dvoji OK 2810

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - N_PMČRd (Blaníci)

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Volná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2021 a 8. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUMÍSTNÝCH KLUZÁKŮ 2021