Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2021: FCC  AZ Cup  Fatraglide  JPJ  PMCR & pre jWGC 2022  Sariscup  FL2021 & AGP   Safari  TCup  PMRG  PMCRj  GGP  :-(   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2015 a 2. NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOUSEDADLOVEK

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - NEOFICIÁLNÍ PMČR_D DUO Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - NEOFICIÁLNÍ PMČR_D DUO Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Příhoda Vladimír »1953Kralupy nad Vltavou   C1 X L-23 Super Blaník 18,2m dvoji OK-4212
2 Ládr Ivan »1940Dvůr Králové nad Labem   C1 1440 L-23 Super Blaník dvoji OK-1440
3 Markl Martin »1960Kolin   FL L-13 Blaník dvoji OK 5036
4 Derda Pavel »1952Dvůr Králové nad Labem   C1 5 G-103 Twin Astir dvoji OK - 8001
5 Kornec Marek »1957   KSS SZD-50-3 Puchacz dvojí D-8640
6 Tomíček Jiří »19 mDvůr Králové   C1 E T L-13 Blaník dvoji OK 2810
7 Polický Karel »1950Kolín   C1 0 G-103 Twin Astir dvoji OK - 0707
8 Andrašovský Josef »1954Jaroměř   BV OK-4420
9 Šindelář Jan »1946Kunovice   M Z L-13 Blaník dvoji 0911
10 Pivoňka Vojtěch »1976Vrchlabí   C1 AY L-13 Blaník dvoji OK-6838

Startovní listina - Safari Cup

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Jedrosz Aleksander »1957Aeroklub Jeleniogorski   AJ SZD-23 Foka 4A SP-3702
2 Doubek Petr »1974Kralupy nad Vltavou   C1 III ASW-20CL 16,59m OK-6625
3 Zajíc Petr »1962Liberec   C1 R9 LS 3 15m OK-2255
4 Bendkowski Ryszard »1949Warszawa/KSS   Filip SZD-48 Jantar Std. 2(3) D-4085
5 Kostka Krzysztof »1966Jelenia Góra   AJG SZD-41A Jantar Std. SP-3066
6 Mikołajczyk Jerzy »19SiAZM   MS SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP-3686
7 Dvořák Milan »1965Liberec   C1 78 VSO-10 OK-9608
8 Borůvka Zdeněk »1954Jičín   C2 ZB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-4505
9 Šíma Jaroslav »1972Chomutov   C1 V2 G-104 Speed Astir IIb OK-4758
10 Hampl Vladimír »1970Dvůr Králové nad Labem   C1 77 G-102 Astir cs77 OK-6677
11 Bahyrycz Pawel »1970Kraków   M AKR SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP-3195
12 Hybner Petr »1951Liberec   C1 IH HPH 304CZ 17,4m OK-7304
13 Hybner Jan »1977Liberec   C1 LB HPH 304CZ 15m OK-2000
14 Sznajder Andrzej »19BUaeroklub Leszczyński   AS SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP-3817
15 Pienkowski Krzysztof »19My   T SZD-36 Cobra 15 D-6911
16 Cicvárek Martin »1966Liberec   C2 AC OK-1304
17 Sluka Wolfgang »1942Liberec   C1 KA Std. Cirrus OK-3254
18 Hynek Lukáš »1979Dvůr Králové nad Labem   C2 IQ OK-5990
19 Dorofiejczyk Romuald »1963KSS   RD SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP-3736
20 Domański Wojciech »1980Aeroklub Nowy Targ   WW LS 4 (voda) D-1639
21 Parda Wojciech »1997Nowy Targ   WW LS 4 (voda) D-1639
22 Svoboda Pavel »1938Letňany   LH Discus b OK-0372
23 Hotový Petr »1958Česká Lípa   C2 NO ASW-19B OK-1958
24 Kusmierski Pawel »1984Krakowski   I SZD-36 Cobra 15 SP-2966
25 Böhm Zdeněk »1963Kolín   C1 VI G-102 Astir cs OK-3322
26 Krecbach Ladislav »1985Jaroměř   C1 60 VSO-10 OK-7531
27 Dabrowska Renata »19ChAeroklub Świdnik   V4 LS 4 D-2262
28 Vepřeková Jana »1961Dvůr Králové n.L.   C1 W8 LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-0808
29 Bahyrycz Pawel »19baKrakowski   C1 SZD-48 Jantar Std. 2(3)
30 Wołosowicz Leszek »1968Lubelski   JM SZD-48 Jantar Std. 2(3) D-4515
31 Zatyková Jarmila »1959Kralupy nad Vltavou   C1 IZZ G-102 Astir cs OK-7430
32 Meisner Milan »1961LKDK   C2 VV Ventus c 17,6m (voda) OK-2530
33 Terrich Jan »1978Liberec   L0 VSO-10 OK-5616
34 Sehnal Václav »1962Kolín   C1 VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-5259
35 Mazur Franciszek »19KRAZL   TT PIK-20B (15m) OH-485
36 Lonský Petr »1965Toužim   C1 PB G-102 Astir cs OK-9996
37 Deršák Jan »1969Kralupy nad Vltavou   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK-9304
38 Tanglmajer Slavomír »1966Chomutov   ST OK-1112

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2015 a 2. NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOUSEDADLOVEK