Gliding.cz   Fórum   Počasí           Soutěže 2005: PMRg   PMČR_D   Safari_D     PMČR_J   ZL_Koště  |   PMČR                Dnes je: 18. června 2024     16:19
AKPlachtařské mistrovství ČR dvousedadlovek 2005

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Vintar Tibor (pilot)1977Novo Mesto   P2 L 13 Blanik S5-7116
2 Sluka Wolfgang (pilot)1942Liberec   C1 4 L 13 Blanik OK-9719
¬ Pohlack Gunter (navigátor)1930Liberec
3 Vodicka Petr (pilot)1965Jaroměř   C2 L L 13 Blanik OK-6805
¬ Červený Jan (navigátor)1984Jaroměř
4 Houštěk Petr (pilot)1949Jaroměř   C1 V L 13 Blanik OK-2710
¬ Houštěk Petr (navigátor)1979Jaroměř
5 Hodulák Petr (pilot) »1974Beroun   C1 1L L 13 Blanik OK-3702
¬ Zárybnická Alena (navigátor) »1969Beroun
6 Šindelář Jan (pilot)1946Kunovice   M VI L 13 Blanik OK-1856
¬ Gavenda Karel (navigátor)1963Kunovice
7 Cmajdálka Alois (pilot)1963Kunovice   M E L 13 Blanik OK-8704
¬ Pekárková Lenka (navigátor)1973Kunovice
8 Kramosil Vladimír (pilot)1937Most   C1 H L 13 Blanik OK-8824
¬ Červena Miroslav (navigátor)1970Most
9 Skalová Jitka (pilot)1955Zbraslavice   C1 L 13 Blanik OK-4830
¬ Skala Evžen (navigátor)1954Zbraslavice
10 Jung Tomáš (pilot) »1950Zbraslavice   C1 ? L 23 Super Blanik OK-0220
¬ Jung Rudolf (navigátor)1954Zbraslavice
11 Vyskočil Martin (pilot) »1981Hodkovice   C2 OJ L 13 Blanik OK-2813
12 Diepoldová Petra (pilot) »1978Vysoké Mýto   C2 PJ L 13 Blanik OK-3808
¬ Šlemr Jiří (navigátor)1979Vysoké Mýto
13 Rytina David (pilot)1983Zbraslavice   C1 L 13 Blanik OK-8826
¬ Civiš Martin (navigátor)1981Zbraslavice
14 Szakal Jaroslav (pilot)1955Jaroměř   C2 JA L 13 Blanik 0908
¬ Vrátný Ladislav (navigátor)1959Jaroměř
15 Buben Tomáš (pilot)1971Jaroměř   L 13 Blanik 2809
¬ Novák Kamil (navigátor)1970Jaroměř
16 Vavřín Ota (pilot)1947Vysoké Mýto   C2 L 13 Blanik OK-6304
¬ Vavřín Petr (navigátor)1976
17 Doněk Martin (pilot)1976Beroun   C1 71 L 13 Blanik OK-6807
¬ Malátek Radim (navigátor)1978Beroun
18 Bárta Josef (pilot) »1977Vysoké Mýto   C2 IQ L 23 Super Blanik OK-0225
¬ Bělohlávek Ondřej (navigátor) »1978Vysoké Mýto
19 Červená Gabriela (pilot)1966Jaroměř   C2 K L 13 Blanik OK-3809
¬ Hejret Jan (navigátor) »1976Jaroměř
20 Orlita Vratislav (pilot)1946Kunovice   M 2 L 23 Super Blanik OK-0235
¬ Vojtek Vratislav (navigátor)1930Kunovice
21 Nový Marek (pilot)1973Roudnice n.L.   C1 L L 13 Blanik OK-0906
¬ Rýdl Jiří (navigátor)1966Roudnice n.L.
22 Hromková Jitka (pilot)1985Šumperk   M BR L 13 Blanik OK-1810
¬ Šubert Rostislav (navigátor)1982Šumperk

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Sitar Drahos (pilot) »1960AK Prievidza   K1 L 13 Blanik
2 Čejka Jaroslav (pilot)1952Plzeň-Letkov   C1 LU L 13 Blanik OK-4832
3 Marko Kaferle (pilot)1919Novo mesto  

Přihlášení piloti - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Procházka Pavel (pilot)1957Zbraslavice   C1 Z 226 MS OK-MQJ
2 Ján Tomáš (pilot)1985Zbraslavice   C1 Z 526 F OK-BEK
3 Kloc Jaroslav (pilot)1939Zbraslavice   Z 226 MS OK-MFQ
4 Sýkora Jan (pilot)1964Zbraslavice   L 60 S OK-MTH
5 Morawski Petr (pilot)1953Zbraslavice   L 60 OK-MJP
6 Daněk Radim (pilot)1963Zbraslavice   L 60 S OK-MTK



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec


© Aeroklub Zbraslavice
Plachtařské mistrovství ČR dvousedadlovek 2005