Plachtařské mistrovsví regionů
Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2022: FL2022 & AGP   FL2022 & AGP   Safari  PMCRj  TCup  PPV  WGC HU  JWGC  RP   HOP  WWGC  PMRg  GGP      Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS

Sponzoři

[x] skrýt

Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Řeřicha Pavel1967Moravská Třebová   M
2 Koudelka Pavel1973Křižanov   M ZL Std. Cirrus OK-1177
3 Štěpánek Jiří1956Moravská Třebová   M LE ASW-15B OK-3300
4 Krofta Jiri 1988   C1 Std. Cirrus
5 Šmaha Jan1958Česká Lípa   C2 CW ASW-15B OK-8641
6 Kusbach Jiří1959Luhačovice   M B KKB-15E FES OK-8418
7 Malý Lukáš1998Aeroklub Vysoké Mýto   C2 65 Discus b OK-0365
8 Vančurová Kateřina1902Hranice   M HD Discus b OK-5320
9 Hynek Tomáš1902Dvůr Králové nad Labem   C1 HL DG-200 15m OK-5990
10 Tomaňa Jaroslav1975Zbraslavice   C1 RT Centrair C-101BC,D Pegas OK-2703
11 Florián Jan1992Zbraslavice   C1 C1 Std. Cirrus OK-0688
12 Horáčková Pavlína1965   M SU SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-3901
13 Lešinger Michal1966Moravská Třebová   M LL ASW-20(A)+F 15m OK-0605
14 Štěpánek Martin1987   M AE ASW-19B OK-5283
15 Křížová Michaela1901Přibyslav   C2 BE ASW-15B OK-8656
16 Marek Daniel »1983Hosín   C1 XII Std. Cirrus OK-6394

Přihlášení piloti - Kombinovaná Open třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Kutálek Antonín1943Slezský aeroklub Zábřeh   M GL LAK 17 AT 18m ok1507
2 Čapek Lukáš1992   C1 LC 303 Mosquito (voda) OK-7776
3 Zima Radek1978Hodkovice   C1 XZ ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2032
4 Pechanec Marek1970Luhacovice   C1 Q1 JS-3 18m OK2025
5 Potměšil Jaroslav1964Zbraslavice   C1 TS OK-7393
6 Novák Karel1993Mladá Boleslav   C1 ID LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-3331
7 Kulhavý Tomáš1901Liberec   C2 IH HPH 304CZ 17,4m (voda) OK-7304
8 Fík Michael1972Strakonice   C1 ZR Ventus 2c 18m D3840
9 Petr Hora1948LKHD   C1 B1 HPH 304M 600kg 18m (voda) D-KNGG

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Kombinovaná Open třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Hodkovice
Plachtařské mistrovsví regionů