Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2021: FCC  AZ Cup  Fatraglide  JPJ  PMCR & pre jWGC 2022  Sariscup  FL2021 & AGP   Safari  TCup  RP  JEGC   PMRG  PMCRj  GGP  :-(   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2021 a 8. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUMÍSTNÝCH KLUZÁKŮ 2021

Přihlášení piloti - odkaz na Soaringspot

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Benešovský Martin »1975Kolín   C1 M2 G-104 Speed Astir IIb OK-8717
2 Dvořák Milan »1965Liberec   C2 IH HPH 304CZ 15m OK-7304
3 Kulhavý Tomáš »2001Liberec   C2 R9 LS 3a 15m OK-2255
4 Nosek Leoš »1958Křižanov   M LE G-104 Speed Astir IIb OK-8745
5 Hykl Lukáš »1985Kolín   C1 J2 Discus b OK-3518
6 Tejnora David »1982Jaromer   C2 17 Std. Cirrus OK-8817
7 Ryba Daniel »1994Dvůr Králové nad Labem   C1 V1 Janus, Janus b dvojí OK-2277
8 Derda Pavel »1952Dvůr Králové nad Labem   C1 VE Cirrus VTC 2911
9 Cicvárek Martin »1966Liberec   C2 AC DG-400 15m OK-1304
10 Hynek Tomáš »2002Dvůr Králové nad Labem   C1 HT Std. Cirrus OK-5991
11 Šíma Jaroslav »1972Chomutov   C1 V2 G-104 Speed Astir II OK-4758
12 Vrabec Stanislav »1975Česká Lípa   CV Std. Cirrus OK-4301
13 Koštejn Vojtěch »1974Česká Lípa   C1 I ASW-15B OK-2070
14 Sluka Wolfgang »1942Liberec   C2 78 VSO-10 OK-9608
15 Szlachta Artur »1979   C1 V4 LS 4 SP-4262
16 Flídr Vojtěch »2003Dvůr Králové nad Labem   C1 77 G-102 Astir cs OK-6677
17 Vach Vojtěch »2003Nové Město nad Metují   C1 1W Cirrus VTC OK-0739
18 Ertl Karel »1939Letecký klub Břeclav   M KE TST-10M Atlas OK-A310
19 Kornec Marek »1957Dvůr Králové nad Labem   C1 KSS Janus C/FG, CM/FG, CT/FG (voda) SP-4020
20 Volek Lukáš »2004Aeroklub Hodkovice   C1 B ASW-15B OK-1908
21 Bendkowski Ryszard »1949Warszawa   FILIP SZD-41A Jantar Std. D-4085
22 Šlemr Jiří »1979Vysoké Mýto   C2 65 Discus b OK-0365
23 Pienkowski Krzysztof »2012Bielsko-Bialski   C1 KP LS 4 D-8680
24 Dorofiejczyk Romuald »2019AJ   N5 DG-300 WL SP- 3968
25 Ditrt Tomáš »1969VAP   LS ASW-20(A)+F 15m OK-6744
26 Širc Filip »1993Leťnany   C1 WT ASW-19 OK-0310
27 Sehnal Václav »1962AK Kolín   C1 VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) WL OK-5259
28 Lonský Petr »1965Toužim   C1 JP Cirrus VTC OK-7373
29 Hepal Adam »2004LKKO   C2 VI G-102 Astir Jeans OK-3322

Startovní listina - N_PMČRd (Blaníci)

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Příhoda Vladimír »1953Kralupy n. Vlt.   C1 X L-23 Super Blaník dvoji OK-4212
2 Čadský Vladislav »1975Kolín   C1 FL L-13 Blaník dvoji OK-5036
3 Kratochvíl Jiří »2003VAP   C1 Y L-23 Super Blaník dvoji OK-2377
4 Ondřej Teichman Jaroslav Rapáč »1977Dvůr Králové nad Labem   C1 KM L-23 Super Blaník dvoji OK 1440
5 Pivoňka Vojtěch »1976Vrchlabí   C1 AY L-13 Blaník dvoji OK-6838
6 Traeger Petr »1983Vrchlabí   C1 V L-13 Blaník dvoji OK-6839
7 Petr Hybner Petr Zajíc »1951Liberec   C1 23 L-23 Super Blaník dvoji OK-7723
8 Fabián Čurda Petr Mašík »2001Zábřeh   M L-23 Super Blaník dvoji OK-0226
9 Borůvka Filip »2004Nové Město nad Metují   C1 VF L-13 Blaník dvoji OK-5042
10 Markl Martin »1960Kolín   C1 L-13 Blaník dvoji OK-9825

Startovní listina - Volná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Hemrle Michal »1974Česká Lípa   ET ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2274
2 Babák Petr »1973Hořice   LS Ventus c 17,6m (voda) OK-1603
3 Novák Tomáš »1974Česká Lípa   C1 XE Ventus c 17,6m (voda) OK-0133
4 Prokeš Ladislav »1954Vrchlabí   C1 VR Discus b (voda) OK-5317
5 Omelka Petr »1970Vyškov   M MR DG-400 17m OK 7737
6 Pazour Jan »1979Dvur Kralove nad Labem   C2 JP ASW-20L+FL 16,6m OK-7540
7 Kohout Jan »1970Žamberk   C2 SK LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK 1014
8 Meisner Milan »1961Dvůr Králové nad Labem   C1 VV Ventus c 17,6m (voda) OK 2530
9 Polický Karel »1950Kolín   C1 777 DuoDiscus,T 700 kg (voda) 9841
10 Tanglmajer Slavomír »1966Chomutov   C1 ST DG-400 17m OK-1112
11 Borůvka Zdeněk »1954Jičín   ZB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK 4505
12 Buryan Jaroslav »1953Zábřeh   M NS ASW-20(A)+F 15m+W (voda) OK-3154
13 Hynek Lukáš »1979Dvůr Králové nad Labem   C2 HL DG-200 17m (voda) OK-5990

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Kubáč Tomáš »1993Roudnice nad Labem   Bohatýrek OK-MQL
2 Tomášek Jan »1970Dvůr Králové nad Labem   Bílá OK-MQN
3 Schwarz Lubor »1965Dvůr Králové nad Labem   Cessna OK-DKL
4 Rausa Pavel »1970Dvůr Králové nad Labem   Kelímek OK-TUO89
5 Vlekař Vrchlabí »1956Vrchlabí   Trikolóra OK-KMJ
6 Fáber René »1975Liberec   Lentilka OK-ZUO40
7 Hampl Vladimír »1970Dvůr Králové nad Labem   Turbo OK-WUO25



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2021 a 8. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUMÍSTNÝCH KLUZÁKŮ 2021