Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2021: FCC  AZ Cup  Fatraglide  JPJ  PMCR & pre jWGC 2022  Sariscup  FL2021 & AGP   Safari  TCup  PMRG  PMCRj  GGP  :-(   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2021 a 8. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUMÍSTNÝCH KLUZÁKŮ 2021

News Archiv
Pozvánka na Safari 2021 12. 03. 2021, 12:35 Autor: Mikeš


Dobrý den všem,

 

Aeroklub Dvůr Králové nad Labem z.s. si Vás mými ústy dovoluje opět pozvat v tradičním termínu prvních 14 dnů července na (již) 24. ročník Safari Poháru. Spolu s ním paralelně bude opět probíhat 8. neoficiální Mistrovství České Republiky Dvousedadlových kluzáků. Závod se bude konat v termínu 3.- 17. července 2021 se soutěžním obdobím od neděle 4. července do pátku 16. července 2021 a následně sobotním vyhlášením výsledků závodu. Pro Safari pohár jsou opět k dispozici klubová a volná třída, NPMČR_D se uskuteční na "monotypu" L-13/L-23.

Přihlášku naleznete v tradičním formátu na záložce "Přihláška" v záhlaví stránky.

Propozice a otočné body nasypeme do složky souborů v co nejkratší době.

 

Kromě zvlněného podhůří Krkonoš, ideálního pro termické létání v okolních horách i rovinách, a naděleného Dvoru do vínku již dávno tomu tím samotným nejvyšším se pokoušíme intenzivně zkorumpovat sv. Petra, aby nám přidělil to správné jihoafrické počasí s vysokými dostupy a širokými zvedy.

Protože nejen každodenní třístovkou je živ plachtař, připravujeme další oblíbené kratochvíle kulturního a gastronomického druhu. Seznam budeme upřesňovat a aktualizovat na stránkách závodu.

 

A pokud se jedná o COVID-19, alias nepříjemnou a všemu dnes vládnoucí "koronamršku"; popereme se s ní doufám se ctí a bez ztráty kytičky. Je velice nepravděpodobné, že by v létě zalezla zpět odkud vzešla, naopak je velice pravděpodobné že současná situace s téměř kompletním "lockdownem" České republiky se vylepší a závod se uskuteční v tradičním termínu, duchu a ke spokojenosti všech účastníků.

V rámci pravidelné rotace kádrů se na Vás těší staro-nový ředitel s obvyklým štábem, zajišťujícím bezproblémový průběh závodu až kam já pamatuji. Naviděnou na letišti ve Dvoře!

 

Petr PánekStartujeme 11. 03. 2021, 12:20 Autor: mq

testujeme...

© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2021 a 8. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUMÍSTNÝCH KLUZÁKŮ 2021