Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: WWGC Pribina FCC AZ Cup JPJ PMČR Safari FL2020&AGP TCup PMRg Sariscup PMCRj Fatraglide GGP   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2020 a 7. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUSICŮ 2020

Přihlášení piloti - odkaz na Soaringspot

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Kulhavý Tomáš »1901Liberec   C2 78 VSO-10 OK-9608
2 Bendkowski Ryszard »1949Warszawa   FILIP SZD-41A Jantar Std. D-4085
3 Dorofiejczyk Romuald »1923Aeroklub Jeleniogówski   N5 DG-300 WL SP - 3968
4 Donát Jiří »1983Praha Letňany   C1 JE Std. Cirrus WL OK-3210
5 Jerzy Mikołajczyk »1912SAZM Płock   YL LS 4 D5484
6 Tejnora David »1982Kolin   C1 17 Std. Cirrus OK-8817
7 Velek Petr »1975LKBE   C1 HX DG-400 15m ok 4476
8 Vyhnal aleš »1989AK Kralupy   C1 Y5 ASW-20(A)+F 15m OK-1100
9 Derda Pavel »1952LKDK   VE Cirrus VTC 2911
10 Pilát Antonín »1971Vyšjov   M JB DG-200 15m OK-5616
11 Kornec Marek »19xxDvur Kralove n/Labem / KSS   KSS Janus C pevný podvozek SP 4020
12 Tomíček Jiří »1947Dvůr Králové   C1 77 G-102 Astir cs77 OK-6677
13 Hlaváček Tomáš »1984AKMB   C1 FU Std. Cirrus OK-0195
14 Szlachta Artur »1924KSS/LSV Zellhausen   C1 LS 4
15 Zezula Jan »1979Aeroklub Praha Letňany   C1 HD ASW-19B OK-6809
16 Sluka Wolfgang »1942Liberec   KA Std. Cirrus OK-3254
17 Hybner Jan »1977Liberec   C1 LB HPH 304CZ 15m OK-2000
18 Šíma Jaroslav »1972Chomutov   C1 V2 G-104 Speed Astir II OK-4758
19 Jedrosz Aleksander »1957Aeroklub Jeleniogorski   AJ Centrair C-101A,B Pegas SP-3927
20 Dvořák Milan »1965Liberec   C2 IH HPH 304CZ 15m OK-7304
21 Škárka Jiří »1965Chomutov   C1 HK ASW-19 OK-7963
22 Lonský Petr »1965Toužim   C1 JP Cirrus VTC OK-7373
23 MAZUR FRANCISZEK »19KRAZL PRZYLEP   TT PIK-20B (15m) SP-3920
24 Ertl Karel »1939Letecký klub Břeclav   M KE TST-10M Atlas OK-A310
25 Nosek Leoš »1958Vyškov   M LE G-104 Speed Astir IIb OK-8745
26 Cicvárek Martin »1966Liberec   AC DG-400 15m OK 1304
27 Hykl Lukáš »1985LKKO   C1 VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) WL 5259
28 Sehnal Václav »1962Kolín   ASK-21 dvoji
29 Hynek Tomáš »1902Dvůr Králové nad Labem   C1 IQ DG-200 15m OK-5990
30 Omelka Petr »1970Vyškov   M MR DG-400 15m OK-7737
31 Malinský Marek1985Chrudim   C2 EX Std. Cirrus OK-5847

Startovní listina - N_PMČRd (Blaníci)

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Rapáč Jaroslav Teichman Ondřej »1977Dvůr Králové nad Labem   C1 KM L-23 Super Blaník dvoji OK 1440
2 Příhoda Vladimír »1953Kralupy n. Vlt   C1 X L-23 Super Blaník dvoji OK-4212
3 Pivoňka Vojta »1976Vrchlabí   C1 AY L-13 Blaník dvoji OK-6838
4 Markl Martin »1960Kolín   C1 FL L-13 Blaník dvoji OK 5036
5 František Vondryska Milan Kuk »1950AKDK   C1 ET L-13 Blaník dvoji OK-2810
6 Benešovský Martin »1975LKKO   C1 FI L-13 Blaník dvoji OK-9825
7 Petr Hybner Petr Zajíc »1951Liberec   C1 23 L-23 Super Blaník dvoji OK-7723
8 Vach Vojtěch »1903Nové Město nad Metují   C1 L-13 Blaník dvoji OK-5042
9 Petr Hošek, Pavel Kuriščák, Jan Liška »1901Beroun   C1 BU L-13 Blaník dvoji OK-3702
10 Brož Pochman »1968Vrchlabí   C1 V L-13 Blaník dvoji OK-6839

Startovní listina - Volná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Ditrt Tomáš »1969VAP (LKPN)   C2 LS ASW-20(A)+F 15m OK-6744
2 Prokeš Ladislav »1954LKVR   C1 VR Discus b (voda) OK 5317
3 Polický Karel »1950LKKO   C1 777 DuoDiscus XL OK - 9841
4 Pazour Jan »1979Dvůr Králové   C1 JP ASW-20L+FL 16,6m OK-7540
5 Mach David »1994Hronov   C2 XM JS-3, TJ 18m (voda) OK-3883
6 Tanglmajer Slavomír »1966Chomutov   C1 ST DG-400 17m OK-1112
7 Meisner Milan »1961Dvůr Králové n/L   C1 VV Ventus c 17,6m (voda) OK 2530
8 Vepřeková Jana »1961Dvůr Králové nad Labem   C1 W8 LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK - 0808
9 Jan Šimon Pavel Svoboda »1970Kralupy n. Vlt.   C1 ZS DuoDiscus,T 700 kg (voda) OK-2016
10 Borůvka Zdeněk »1954Jičín   C1 ZB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK 4505
11 Hynek Lukáš »1979Dvůr Králové nad Labem   C2 HS Nimbus 3 (22,9m 750kg) WL (voda) OK-3531
12 Deršák Jan »1969Kralupy n/Vlt   C1 DJ HPH 304SJ 18m 573kg (voda) OK 1904

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2020 a 7. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUSICŮ 2020