Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: WWGC Pribina FCC AZ Cup JPJ Fatraglide PMČR Safari FL2020&AGP TCup PMRg Sariscup PMCRj GGP   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2020 a 7. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUSICŮ 2020

Přihlášení piloti - odkaz na Soaringspot

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Pešta Jiří1973Dvůr Králové nad Labem   C1 R ASW-20L+FL 16,6m D-7649
2 Kulhavý Tomáš1901Liberec   C2 78 VSO-10 OK-9608
3 Bendkowski Ryszard1949Warszawa   FILIP SZD-41A Jantar Std. D-4085
4 Rapáč Jaroslav Teichman Ondřej1977Dvůr Králové nad Labem   C1 KM L-23 Super Blaník dvoji OK 1440
5 Dorofiejczyk Romuald1923Aeroklub Jeleniogówski   N5 DG-300 WL SP - 3968
6 Příhoda Vladimír1953Kralupy n. Vlt   C1 X L-23 Super Blaník dvoji OK-4212
7 Donát Jiří1983Praha Letňany   C1 JE Std. Cirrus WL OK-3210
8 Pivoňka Vojta1976Vrchlabí   C1 AY L-13 Blaník dvoji OK-6838
9 Kárník Jan 1976Letkov   C1 LR L-23 Super Blaník dvoji 4215
10 Markl Martin1960Kolín   C1 FL L-13 Blaník dvoji OK 5036
11 Jerzy Mikołajczyk1912SAZM Płock   YL LS 4 D5484
12 Tejnora David1982Kolin   C1 17 Std. Cirrus OK-8817
13 Prokeš Ladislav1954LKVR   C1 VR Discus b (voda) OK 5317
14 Velek Petr »1975LKBE   C1 HX DG-400 15m ok 4476
15 Vyhnal aleš1989AK Kralupy   C1 Y5 ASW-20(A)+F 15m OK-1100
16 Derda Pavel1952LKDK   Cirrus VTC 2911
17 Pilát Antonín1971Vyšjov   M JB DG-200 15m OK-5616
18 Kornec Marek19xxDvur Kralove n/Labem / KSS   KSS Janus C pevný podvozek SP 4020
19 Tomíček Jiří »1947Dvůr Králové   C1 5 G-103 Twin Astir dvoji OK 5001
20 Hlaváček Tomáš1984AKMB   C1 FU Std. Cirrus OK-0195
21 František Vondryska Milan Kuk1950AKDK   C1 L-13 Blaník dvoji ok-2810
22 Benešovský Martin »1975LKKO   C1 FI L-13 Blaník dvoji OK-9825
23 Szlachta Artur1924KSS/LSV Zellhausen   C1 LS 4
24 Zezula Jan1979Aeroklub Praha Letňany   C1 HD ASW-19B OK-6809
25 Polický Karel »1950LKKO   C1 777 DuoDiscus XL OK - 9841
26 Petr Hybner Petr Zajíc1951Liberec   C1 23 L-23 Super Blaník dvoji OK-7723
27 Sluka Wolfgang 1942Liberec   KA Std. Cirrus OK-3254
28 Hybner Jan1977Liberec   C1 LB HPH 304CZ 15m OK-2000
29 Šíma Jaroslav1972Chomutov   C1 V2 G-104 Speed Astir II OK-4758
30 Pazour Jan1979Dvůr Králové   C1 JP ASW-20L+FL 16,6m OK-7540
31 Jedrosz Aleksander1957Aeroklub Jeleniogorski   AJ Centrair C-101A,B Pegas SP-3927
32 Dvořák Milan1965Liberec   C2 IH HPH 304CZ 15m OK-7304
33 Škárka Jiří1965Chomutov   C1 HK ASW-19 OK-7963
34 sznajder Andrzej19Szleszczyński   AS Centrair C-101A,B Pegas SP4056
35 MAZUR FRANCISZEK19KRAZL PRZYLEP   TT PIK-20B (15m) SP-3920
36 Ertl Karel1939Letecký klub Břeclav   M KE TST-10M Atlas OK-A310
37 Mach David1994Hronov   C2 XM JS-3, TJ 18m (voda) OK-3883
38 Nosek Leoš1958Vyškov   M LE G-104 Speed Astir IIb OK-8745
39 Tanglmajer Slavomír1966Chomutov   C1 ST DG-400 17m OK-1112
40 Meisner Milan1961Dvůr Králové n/L   C1 VV Ventus c 17,6m (voda) OK 2530
41 Vepřeková Jana1961Dvůr Králové nad Labem   C1 W8 LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK - 0808
42 Cicvárek Martin1966Liberec   AC DG-400 15m OK 1304
43 Vach Vojtěch »1903Nové Město nad Metují   C1 L-13 Blaník dvoji OK-5042
44 Hykl Lukáš1985LKKO   C1 VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) WL 5259
45 Sehnal Václav »1962Kolín   ASK-21 dvoji
46 Hynek Tomáš1902Dvůr Králové nad Labem   C1 IQ DG-200 17m (voda) OK-5990
47 Jan Šimon Pavel Svoboda1970Kralupy n. Vlt.   C1 ZS DuoDiscus,T 700 kg (voda) OK-2016
48 Ládr Ivan19xxLKDK   C1 77 G-102 Astir cs OK 6677

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - N_PMČRd (Blaníci)

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Volná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2020 a 7. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUSICŮ 2020