TCUP 2019
Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže Pribina FCC AZ Cup JPJ EGC heavy WSGP FL&AGP PMCRj Safari EGC light PPV Tcup PMRG RP JWGC HOP PMCR 13.5 PPJ   Archiv | CPS
TCUP 2019

TCUP 2019

13.7. – 21.7. 2019
AK Toužim
LKTO
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Kudláček Miroslav1986Křižanov   M Y9 ASW-24A bez TN8 OK-2474
2 Brozman František »1960 Tachov   C1 TI VT116 Orlik II OK-8424
3 Zvoníček Martin1972Raná   C1 ET ASW-15 OK-0753
4 Hlaváček Jan1965Rakovník   C1 Discus b OK-4400
5 Konečný Jan »1972Rakovník   C1 72 LS-7 OK-1009
6 Heroudek Jan1970Rakovník   C1 75 DG-100,101G OK-5043

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Prokop Vit »1987Medlánky   M MF Std. Cirrus OK-6557
2 Frič Martin »1967Raná   C1 H1 LS 3 15m
3 Cupák Michal »1991Medlánky   M Std. Cirrus
4 Frič Rostislav »1973Raná   C1 FR ASW-19 OK-3761
5 Doskočil Stanislav »1978Medlánky   M Std. Cirrus OK-6608
6 Seifert Tomáš »1972Raná   C1 MC ASW-15B OK-2141
7 Talanda Tomáš »1988Křižanov   M DP LS 1f OK-1432
8 Jokl Roman »1979Letkov   C1 JL ASW-19B OK-5235
9 Jiránek Petr »1991Toužim   C1 PJ G-102 Astir cs OK-7385
10 Jung Tomáš »19Z0Zbraslavice   C1 O2 ASW-19 Club Ok 5712
11 Činčera Jiří »1966Toužim   C1 LS G-102 Astir cs OK 9752
12 Jung Rudolf »1954Zbraslavice   C1
13 Valenta Martin »1969Toužim   C1 LS 1c OK 5544
14 Kříž František »1961Toužim   C1 LS 1d OK-9944
15 Jiránek Pavel »1993Toužim   C1 IYD Std. Cirrus OK-4444
16 Motl Lubomír »1959Kyjov   M G2 LS 1f OK-3131
17 Lonský Petr »1965Toužim   C1 CL LS 1d OK-2717
18 Pubec Jan »1979Plzeň Bory   C1 LM Std. Cirrus OK-2954
19 Józsa Ladislav »1981Medlánky   M LJ Std. Cirrus OK-1974
20 Zahálka Martin »1987Staňkov   C1 8B DG-100,101G OK-5194
21 Harasta Ivan »1965Toužim   C1 ASW-15B OK-1144
22 Kreutzer Josef »1992Letkov   C1 Cirrus B 18,34m OK-6400
23 Hrdina Václav »1984Letkov   C1 LA ASW-15B OK-1272
24 Hálek Václav »1966Toužim   C1 PB G-102 Astir cs OK-9996
25 Harašta Ivan »1998Toužim   C1 HI ASW-15B OK-1777
26 Grotz Karel »1934Toužim   C1 16 VT 16 Orlik OK-3411
27 Dráb Michal »1969Letkov   C1 S3 LS 1d OK-3301

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Jiránek Petr »1963Toužim   C1 EB Ventus ct 17,6m (voda) OK-6644
2 Schenk Zdeněk »1972Hranice   M ŠNeK Ventus cm 17,6m (voda) OK-3121
3 Pajr Miloš »1966Jičín   C1 HPH 304M Shark 560kg 18m (voda) OK-2031
4 Lanzendorf Roman »1964Letkov   C1 Ventus ct 17,6m
5 Michálek Roman »1974Toužim   C1 TK DG-400 17m OK-8844
6 Mokošová Olga »1970Jihlava   M MM LS 6c 18m+W (voda) OK-3123
7 Šrám Vratislav »1966Broumov   C1 NB Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-1717
8 Beníšek Karel »1976Toužim   C1 KB Ventus ct 17,6m (voda) OK-7279
9 Procházka Jiří »1971Toužim   C1 SR DG-500 22m OK-3187
10 Žanda Jan »1983Letkov   C1 DL DuoDiscus,T 700 kg (voda) OK-7761
11 Tolkmitt Uwe »1912LSV Greiz   D JO DG-400 17m D-KAJO
12 Myška František »1968Most   C1 SK Ventus bt 16,6m OK-0369
13 Novak Daniel »1971Letkov   C1 12 Nimbus 3 (25,5m,750kg)(voda) OK-0330
14 Karl Schiffleithner »19TuSFC Tulln   IX Ventus 2cxt 18m 600kg D KMIX
15 Dupal Ondřej »1966GAC Benešov   GO ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2729
16 Barták Petr »1920Letkov   C1 BL LS 6c 18m+W (voda) OK-5146
17 Flicker Raoul »1968SFC Tulln   WG Ventus 2cx 18m D-5641
18 Frech Andreas »1959SFC Tulln   TWO Arcus M D-KLWO
19 Rendla Tomáš »1973Zbraslavice   C1 EY Arcus E,M,S,T (voda) OK-1881
20 Rendla Matěj »1900Zbraslavice   C1 VX JS-1C 18m EVO OK-1551
21 Hoť Jaroslav »1965Toužim   C1 SW Ventus cm 17,6m (voda) OK-7744
22 Profeld Tomáš »1964Jičín   C1 OZ Ventus 2 cm 18m 525kg (voda) D-KGWS
23 Kutálek Antonín »1943Zábřeh   M GL Mini-Nimbus c OK-3368

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Beníšek Karel »1948LKTO   OK-SUO-85



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Toužim
TCUP 2019