Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže EGC light PPV Tcup PMRG RP JWGC HOP PMCR 13.5 PPJ   Archiv SK CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2019 a 6. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUSICŮ 2019

Přihlášení piloti - odkaz na Soaringspot

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Pešta Jiří »1973Dvůr Králové nad Labem   C1 R ASW-20L+FL 16,6m D-7649
2 Wołosowicz LeszekLubelski/KSS   CU PW-5 SP-3705

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Bendkowski Ryszard »1949Warszwa   Filip SZD-48 Jantar Std. 2(3) D-8045
2 Mikołajczyk Jerzy »19PoPlock   YL LS 4 D 5484
3 Ligwiński Piotr »19PoCzęstochowa   DA SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP3648
4 Donát Jiří »1983Chrudim   C1 VT G-103 Twin Basic dvoji OK-1973
5 Nováková Tereza »1993Chrudim   C2 FF Std. Cirrus OK-5777
6 Cicvárek Martin »1966Liberec   AC DG-400 15m OK 1304
7 Malinský Marek »1985Chrudim   C2 A Std. Cirrus OK-7340
8 Derda Pavel »1952Dvůr Králové nad Labem   Cirrus VTC 2911
9 Sluka Wolfgang »1942Liberec   C1 KA Std. Cirrus 3254
10 Aleksander Jedrosz »1957Aeroklub Jeleniogorski   AJ Centrair C-101A,B Pegas SP-3927
11 Dorofiejczyk Romuald »1923Jeleniogókski   N5 DG-300 Club ELAN SP- 3968
12 Šíma Jaroslav »1972Chomutov   C1 V2 G-104 Speed Astir II OK-4758
13 Szlachta Artur »1979LSV Seligenstadt-Zellhausen   V4 LS 4 D-2260
14 Dvořák Milan »1965Liberec   C2 IH HPH 304CZ 15m OK-7304
15 Benda David »1974Aeroklub Praha Letňany   VSO-10 OK-7520
16 Kulhavý Tomáš »1901Liberec   C2 78 VSO-10 OK-9608
17 Pienkowski Krzysztof »19xBielsko-Bialski   KP LS 4 D-8680
18 Kornec Marek »19xxDvur Kralove n/Labem / KSS   KSS Janus C pevný podvozek SP 4020
19 Ertl Karel »1939Letecký klub Břeclav   M KE TST-10M Atlas OK-A310
20 Hybner Jan »1977Liberec   C2 LB HPH 304CZ 15m OK-2000
21 Zatyková Jarmila »1959Kralupy nad Vltavou   C1 IZZ G-102 Astir cs OK 7430
22 Hykl Lukáš »1985LKKO   C1 VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) WL OK-5259
23 Nosek Leoš »1958LKVY   M KF G-104 Speed Astir IIb OK-2905
24 Škárka Jiří »19 6Chomutov   C1 HK ASW-19 Club OK - 7963
25 Franciszek Mazur »1919AZL   TT PIK-20B (15m) SP-3920
26 Lonský Petr »1965Toužim   C1 CL LS 1d OK-2717
27 Sehnal Václav »1962Kolín   ASK-21 dvoji

Startovní listina - N_PMČRd (Blaníci)

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Rapáč Jaroslav Teichman Ondřej »1977Dvůr Králové nad Labem   C1 KM L-23 Super Blaník dvoji OK 1440
2 Markl Martin »1960Kolín   C1 FL L-13 Blaník dvoji OK - 5036
3 Příhoda Vladimír »1953Kralupy n. Vlt.   C1 I L-23 Super Blaník dvoji OK-8205
4 Ládr Ivan Tomíček Jiří a spol. »1900Dvůr Králové nad Labem   C1 ET L-13 Blaník dvoji OK-2810
5 Nedorost Jaroslav »1986Letňany   C1 O L-13 Blaník dvoji OK-4706
6 Pivoňka Vojtěch »1976Vrchlabí   C1 AY L-13 Blaník dvoji OK-6838
7 Šindelář Jan »1946SAK Kunovice   M Z L-13 Blaník dvoji OK 0911
8 Hybner Petr »1951Liberec   C1 L-23 Super Blaník dvoji OK 7723
9 Kuriščák Pavel »1987Beroun   C1 BU L-13 Blaník dvoji OK-3702
10 Benešovský Martin »1975Kolín   C1 FI L-13 Blaník dvoji OK-9825
11 Čapek Lukáš »1992Letňany   C1 L L-13 Blaník dvoji OK-2714
12 Brož Rostislav »1968Vrchlabí   C2 V L-13 Blaník dvoji OK-6839
13 Pánek Petr »1975Dvůr Králové nad Labem   C1 XX L-13 Blaník dvoji OK-7713

Startovní listina - Volná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Ditrt Tomáš »1969VAP   C1 LS ASW-20(A)+F 15m OK - 6744
2 Prokeš Ladislav »1954Vrchlabí   C1 VR Discus b (voda) OK-5317
3 Tanglmajer Slavomír »1966Chomutov   C1 ST DG-400 17m OK-1112
4 Pazour Jan »1979Dvůr Králové nad Labem   C1 JP ASW-20L+FL 16,6m OK-7540
5 Polický Karel »1950LKKO   C1 777 DuoDiscus XL 9841
6 Walasek Maciej »1919Aeroklub Krakowski   KK LS 6c 18m+W D-7748
7 Doubek Petr »1974Kralupy nad Vltavou   C1 Y5 ASW-20(A)+F 15m OK 1100
8 Vepřeková Jana »1961Aeroklub Dvůr Králové.L.   C1 W8 LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-0808
9 Svoboda + mlaďasové Pavel »1938Krašule   C1 ZS DuoDiscus,T 700 kg (voda) OK-2016
10 Meisner Milan »1961LKDK   VV Ventus c 17,6m (voda) OK 2530
11 Deršak Jan »1969Kralupy n/Vlt.   C1 DJ HPH 304SJ 18m 573kg (voda) OK-1904
12 Hynek Lukáš »1979Dvůr Králové nad Labem   C2 IQ DG-200 17m (voda) OK-5990

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2019 a 6. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUSICŮ 2019