Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže Pribina FCC AZ Cup JPJ EGC heavy WSGP GGP FL&AGP PMCRj Safari EGC light PPV Tcup PMRG RP JWGC HOP PMCR 13.5 PPJ   Archiv | CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2019 a 6. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUSICŮ 2019

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Pešta Jiří1973Dvůr Králové nad Labem   C1 R ASW-20L+FL 16,6m D-7649
2 Rapáč Jaroslav Teichman Ondřej1977Dvůr Králové nad Labem   C1 KM L-23 Super Blaník dvoji OK 1440
3 Markl Martin1960Kolín   C1 FL L-13 Blaník dvoji 5036
4 Bendkowski Ryszard1949Warszwa   Filip SZD-48 Jantar Std. 2(3) D-8045
5 Ditrt Tomáš1969VAP   C1 LS ASW-20(A)+F 15m OK - 6744
6 Příhoda Vladimír »1953Kralupy n. Vlt.   C1 I L-23 Super Blaník dvoji OK-8205
7 Ládr Ivan Tomíček Jiří a spol.1900Dvůr Králové nad Labem   C1 ET L-13 Blaník dvoji OK-2810
8 Prokeš Ladislav »1954Vrchlabí   C1 VR Discus b (voda) OK-5317
9 Mikołajczyk Jerzy19PoPlock   YL LS 4 D 5484
10 Ligwiński Piotr19PoCzęstochowa   DA SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP3648
11 Nedorost Jaroslav1986Letňany   C1 O L-13 Blaník dvoji OK-4706
12 Donát Jiří1983Chrudim   C1 VT G-103 Twin Basic dvoji OK-1973
13 Borůvka Zdeněk1954Jičín   C1 ZB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK 4505
14 Tejnora David1982   C1 VSO-10 OK-9615
15 Nováková Tereza1993Chrudim   C2
16 Cicvárek Martin1966Liberec   AC DG-400 15m OK 1304
17 Malinský Marek1985Chrudim   C2 EX Std. Cirrus OK-5847
18 Pivoňka Vojtěch1976Vrchlabí   C1 AY L-13 Blaník dvoji OK-6838
19 Derda Pavel1952Dvůr Králové nad Labem   Cirrus VTC 2911
20 Sluka Wolfgang1942Liberec   C1 KA Std. Cirrus 3254
21 Aleksander Jedrosz1957Aeroklub Jeleniogorski   AJ Centrair C-101A,B Pegas SP-3927
22 Dorofiejczyk Romuald1923Jeleniogókski   N5 DG-300 Club ELAN SP- 3968
23 Šíma Jaroslav1972Chomutov   C1 V2 G-104 Speed Astir II OK-4758
24 Szlachta Artur1979LSV Seligenstadt-Zellhausen   V4 LS 4 D-2260
25 Kohout Jan1970Žamberk   C1 SK LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK 1014
26 Dvořák Milan1965Liberec   C2 IH HPH 304CZ 15m OK-7304
27 Benda David1974Aeroklub Praha Letňany   VSO-10 OK-7520
28 Kulhavý Tomáš »1901Liberec   C2 78 VSO-10 OK-9608
29 Tanglmajer Slavomír1966Chomutov   C1 ST DG-400 17m OK-1112
30 Pienkowski Krzysztof19xBielsko-Bialski   KP LS 4 D-8680
31 Kornec Marek19xxDvur Kralove n/Labem / KSS   KSS Janus C pevný podvozek SP 4020
32 Pazour Jan1979Dvůr Králové nad Labem   C1 JP ASW-20L+FL 16,6m OK-7540
33 Polický Karel »1950LKKO   C1 777 DuoDiscus XL 9841
34 Šindelář Jan1946SAK Kunovice   M Z L-13 Blaník dvoji OK 0911
35 Hybner Petr1951Liberec   C1 L-23 Super Blaník dvoji OK 7723
36 Kuriščák Pavel1987Beroun   C1 BU L-13 Blaník dvoji OK-3702
37 Ertl Karel1939Letecký klub Břeclav   M KE TST-10M Atlas OK-A310
38 Walasek Maciej1919Aeroklub Krakowski   KK LS 6c 18m+W D-7748
39 Hybner Jan1977Liberec   C2 LB HPH 304CZ 15m OK-2000
40 Doubek Petr1974Kralupy nad Vltavou   C1 Y5 ASW-20(A)+F 15m OK 1100
41 Zatyková Jarmila1959Kralupy nad Vltavou   C1 IZZ G-102 Astir cs OK 7430
42 Vepřeková Jana1961Aeroklub Dvůr Králové.L.   C1 W8 LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-0808
43 Benešovský Martin »1975Kolín   C1 FI L-13 Blaník dvoji OK-9825
44 Svoboda + mlaďasové Pavel 1938Krašule   C1 ZS DuoDiscus,T 700 kg (voda) OK-2016
45 Meisner Milan1961LKDK   VV Ventus c 17,6m (voda) OK 2530
46 Hykl Lukáš »1985LKKO   C1 VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) WL OK-5259
47 Čapek Lukáš1992Letňany   C1 L L-13 Blaník dvoji OK-2714
48 Nosek Leoš »1958LKVY   M KF G-104 Speed Astir IIb OK-2905
49 Brož Rostislav1968Vrchlabí   C2 V L-13 Blaník dvoji OK-6839

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - N_PMČRd (Blaníci)

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Volná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2019 a 6. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUSICŮ 2019