Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže EGC light PPV Tcup PMRG RP JWGC HOP PMCR 13.5 PPJ   Archiv SK CPS

Partneři PPV

Prihlášení soutěžícího
Plachtařský Pohár Vysočiny

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Koukal Lukas »1991Plzeň-Letkov   C1 T1 ASW-15B OK-9281
2 Bordovská Anna1989Mladá Boleslav   Std. Cirrus

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Rozhoň Petr »1972České Budějovice   C1 9 VSO-10 OK-6504
2 Hulmák Miloslav 1963České Budějovice   C1 I ASW-15B OK-2307
3 Půr Radoslav »1973České Budějovice   C1 EK DG-200 15m OK-6252
4 Beránek Jan »1976Jihlava   U2 ASW-19B D-5977
5 Holcman Jiří »1976České Budějovice   C1 BO ASW-19 OK-7557
6 Cempírek Jaroslav »1977Jihlava   G1 VSO-10 OK-2504
7 Hulmák Tom1999České Budějovice   C1 HH ASW-15B OK-5331
8 Urner Martin »1974Letňany   JJ ASW-15B OK-1985
9 John Stanislav »1974České Budějovice   C1 H5 DG-100,101G OK-2592
10 Zezula Jan »1979Letňany   C1 HD ASW-19B OK-6809
11 Říha Vilém »1990Letňany   C1 YU Std. Cirrus OK-7755
12 Novotný Josef »1983Přibyslav   C2 AW Std. Cirrus OK-0569
13 Valenta Petr »1976Jaroměř   C2 JA Discus b OK-9302
14 Vrchota David »1976Jaroměř   C2 BV Janus, Janus b dvojí OK-4420
15 Oščatka Jan »1990Jaroměř   C2 GO Std. Cirrus OK-1776
16 Marel Václav »1974Jaroměř   C2 IF Std. Cirrus OK-0455
17 Koďousek Michal »1983Jaroměř   C2 RI LS 3 15m OK-2357
18 Švarc Martin »1981Olomouc   M HE DG-100,101G OK-8015
19 Vyhnánková Yvona »1963Olomouc   M YZ ASW-15 OK-0713
20 Dočkal Jiří »1982Havlíčkův Brod   C2 L9 VSO-10 OK-5614
21 Širmerová Michaela »1900Jihlava   A5 ASW-15B OK-5515
22 Svoboda Milan »1980Havlíčkův Brod   46 VT116 Orlik II OK 6446
23 Vavřina Jiří »1958Kyjov   M BS LS 1f OK 2858
24 Kohoutek Jiří »1983Olomouc   M IL DG-100,101G OK-1743
25 Hrabě Miloš »1979Letňany   C1 l8 Std. Cirrus OK-0926
26 Koudela Jiří »1974Vyškov   M JK ASW-19B OK-1773
27 Bednařík Libor »1972Kunovice   M PIF Std. Cirrus OK-1193
28 Hart Ondřej »1990Letňany   M4 VSO-10 OK-4511
29 Daňhel Libor »1966Kunovice   M OK Std. Cirrus OK-7501
30 Kuželka Ivan »1945Havlíčkův Brod   C1 VT116 Orlik II OK 4314
31 Švorc Jindřich »1978Letňany   C1 IMI Std. Cirrus OK-0484
32 Hofman Petr »1984Letňany   C1 MA ASW-15B OK-8646
33 Zima Radek »1975Břeclav   M DG-100 Club OK 3818
34 Vopalensky Michal »1974Letňany   GA Std. Cirrus OK-1075
35 Lengál Roman »1987Břeclav   M 13 Cirrus VTC OK-3012
36 Pilát Antonín »1971Vyškov   M JB DG-200 15m OK-5619
37 Papežík Lubomír »1951Aeroklub Luhačovice   M FP LS 4 OK 4175
38 Ochotný Václav »1966SAK Kunovice   VZ DG-400 15m OK-1976
39 Janda Jiří »1966AK Letňany   C1 ZT Std. Cirrus OK 9433
40 Pauer Jaromír »1974České Budějovice   C1 78 DG-100,101G OK-4178
41 Zach Lukáš »1987Vyškov   M AS G-102 Astir cs77 OK-7774
42 Ptačovský Tomáš »1981Letňany   WTF ASW-19B OK-2233
43 Bláha Ondřej »1976Letňany   C1 44 VT116 Orlik II OK 6444
44 Kolman Josef »1983Letňany   C1 BA4 ASW-15B OK-7181
45 Petru Vaclav »1974Letňany   AI TST-3 Alpin TM,T OK-A206
46 Horálek Karel1976Olomouc   M Y1 LS 3 15m OK-0804
47 Líska Pavel »1965Roudnice nad Labem   C2 2.náhradník ASW-19B OK 4028
48 Dudáš Juraj »1990Křižanov   M 5. náhradník Std. Cirrus
49 Schmidt Matouš »1981   C1 LH Discus b OK-0372

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Josef Bušek / Petr Sochor »1967Hosín   C1
2 Zapletal David »1970Mladá Boleslav   C1 PUP Ventus c 17,6m (voda) OK-3086
3 Kantor Jan »1983Letňany   C1 Ventus c 17,6m (voda) OK-1984
4 Benedikt Lukas »19D-AK Trnava   M LB Ventus 3F 18m (voda) D-KILB
5 Haluza Pavel »1966Prostějov   M HT Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-2829
6 Deršák Jan »1969Kralupy n.Vlt.   C1 DJ
7 Zima Pavel »1979Břeclav   M RK Ventus cm 17,6m (voda) OK 2230
8 Mach Milos »1965Nove Zamky   JH Discus 2T 18m (voda) OM-1402
9 Malček Petr »1965Letńany   DD DuoDiscus X,WL
10 Fík Michael »1972Strakonice   C1 4.náhradník Ventus c 17,6m OK 2112
11 Babák Petr »1973Hořice   C1 LS Ventus c 17,6m (voda) OK-1603
12 Borůvka Zdeněk »1954Jičín   C1 ZB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK 4505
13 Borůvka Jan »1984Jičín   C2 EG Ventus c 17,6m (voda) OK-8008
14 Kohout Jan »1970Žamberk   C1 SK LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-1014
15 Šimon Jan »1970Kralupy n.Vlt.   C1 KR Ventus ct 17,6m (voda) OK-8800
16 Konicek Tonda »1973Kunovice   3.náhradník HpH 304e Shark 18m 600kg (voda) OK 1711
17 Hotový Petr »1958   JS-1 BTJ,CTJ 18m
18 Hemrle Michal »1974Česká Lípa   C1 XE Ventus c 17,6m (voda) OK-0133
19 Kučírek Radek »1973Havlíčkův Brod   C1 NA EB-28 edition 28,3m (voda) OK 0028

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Rensa Pavel »1983Aeroklub Havlíčkův Brod  



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Letňany a AK Havlíčkův Brod
Plachtařský Pohár Vysočiny