Plachtařské mistrovství regionů
Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: AZ Cup  JPJ    Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS

Plachtařské mistrovství regionů

21. 7. - 3. 8. 2019
AK Vysoké Mýto
LKVM
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení piloti - Kombinovaná Open třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Józsa Ladislav »1981Medlánky   M LJ Std. Cirrus OK-1974
2 Hruška Jindřich »1986Soběslav   C1 UFO 303 Mosquito OK-0303
3 Malý Lukáš »1998Vysoké Mýto   C2 AM ASW-15B OK-2076
4 Šantrůčková Kristina »1996Podhořany - VAP   C2 KS ASW-15B WL OK-3969
5 Zahrádka Jan »1981Hodkovice   C1 AR Std. Cirrus OK-0976
6 Štěpánek Jiří »1956Moravská Třebová   M LE ASW-15B OK-3300
7 Štěpánek Martin »1987Moravská Třebová   M ZP ASW-15B OK-1911
8 Plocek Lukáš »1990Mladá Boleslav   C1 AH ASW-19B OK-6602
9 Florián Jan »1992Zbraslavice   C1 C1 Std. Cirrus OK-0688
10 Šmaha Jan »1958Česká Lípa   CW ASW-15B OK-8641
11 Krupička Michal »1975Most   C2 K Std. Cirrus OK-3005
12 Žák Václav »1962GAC Benesov   C1 TS Std. Cirrus (voda) OK-2947
13 Velek Petr »1975GAC Benešov   LS 1c 0675
14 Lešinger Michal »1966Moravská Třebová   M LL ASW-19B OK-9988
15 Hlůšek Josef »1993Kunovice   M WO Std. Cirrus OK-0426
16 Koubková Tereza »1999Letňany   WY Std. Cirrus OK- 0922
17 Marel Václav »1974Jaroměř   C2 IF Std. Cirrus OK-0455
18 Vavřín Jan »1987Vysoké Mýto   C2 IG ASW-15B D-0456
19 Horáčková Pavlína »1965Šumperk   M SU SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-3901
20 Novák Karel »1993Mladá Boleslav   C1 DI Std. Cirrus OK-2053
21 Vožeh Jan »1995AK Rakovník   C1 OG Std. Cirrus OK-5678
22 Novotný Vojtěch »1992Kralupy   C1 EF LS 1f OK-3136
23 Borůvka Zdeněk »1986Jičín   C2 BJ Std. Cirrus OK-0109
24 Knotek Karel »196Soběslav   C1 SO ASW-19 OK-4481

Startovní listina - Kombinovaná Open třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Prokeš Ladislav »1954Vrchlabí   C1 VR Discus b +W(voda) OK-5317
2 Kočí Miroslav »1961Žamberk   E8 Ventus 2cxm 18m 565kg (voda) OK - 0550
3 Fryček Petr »1960Most   C2 F Nimbus 3 (25,5m,700kg)(voda) 1788
4 Borůvka Zdeněk »1954Jičín   C2 ZB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK 4505
5 Šlemr Jiří »1979Vysoké Mýto   65 Discus b (voda) OK-0365
6 Mareš Karel »1974AeČR   M 7F Ventus b 16,6m WL (voda) OK-4601
7 Kubíčková Barbora »1993-   M BI LAK 17 A 18m OK-2210
8 Louda Jan »1986Mladá Boleslav   C1 FW Ventus a 15m WL 500kg (voda) D-5335
9 PISKATY SLavomir »1958SAK Kunovice   M KAL Discus b (voda) OK-5318
10 Trešlová Hana »1991Raná   C2 AU LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-9105
11 Trešlová Jana »1963Raná   C2 ZE JS-3, TJ 18m (voda) D-KFZF
12 Nováková Dana »1965Mladá Boleslav   C1 FX LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) 0818
13 Kuthanová Lenka »1960   LX JS-1A,B,C,BTJ,CTJ 18m (voda) ZS-KGX

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Pilot AKVM »1919   Zlin Z-226MS OK-KNG
2 Pilot AKVM »1919   Z-37 Čmelák OK- CKR
3 Pilot Vlekař1919   Zlin Z-226SL OK-MQI
4 Pilot Vlekař »1919   Maule M7 OK-JAA
5 Pilot Vlekař1919   Maule M7 OK-AGA



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Vysoké Mýto
Plachtařské mistrovství regionů