Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže   :-(   Archiv SK CPS

Plachtařské mistrovství regionů

21. 7. - 3. 8. 2019
AK Vysoké Mýto
LKVM
Prihlášení soutěžícího

Soutěžní dny

3.8.2019   Vyhlášení výsledků

Celkové výsledky Klubová třída

1. Karel Novák    7016b.

2. Michal Lešinger    6536b.

3. Vojtěch Novotný   6445b


Celkové výsledky Kombinovaná třída

1. Jan Louda 6191b.

2. Karel Mareš 6041b.

3. Hana Trešlová 5887b.


Kategorie žen, Klubová třída

1. Tereza Koubková

2. Pavlína Horáčková

3. Kristína Šantrůčková


Kategorie žen, Kombinovaná třída

1. Hana Trešlová

2. Dana Nováková

3. Jana Trešlová


Fotky

2.8.2019   Soutěžní den

Klubová třída

1. Michal Lešinger

2. Karel Novák

3. Jan Vožek

Kombinovaná třída

1. Jan Louda

2. Karel Mareš

3. Zdeněk Borůvka


Fotky

1.8.2019   Soutěžní den

Klubová třída

1. Karel Novák

2. Vojtěch Novotný

3. Michal Lešinger

Kombinovaná třída

1. Jan Louda

2. Karel Mareš

3. Jana Trešlová




31.7.2019   Soutěžní den

Klubová třída

1. Karel Novák

2. Vojtěch Novotný   

3. Zdeněk Borůvka ml.

Kombinovaná třída

1. Karel Mareš





30.7.2019   Neletový den





29.7.2019   Neletový den



Fotky

28.7.2019   Neletový den





27.7.2019   Odpočinkový den





26.7.2019   Soutěžní den

Klubová třída

1. Michal Lešinger

2. Jiří Štěpánek 

3. Karel Novák

Kombinovaná třída

1. Jan Louda

2. Zdeněk Borůvka

3. Miroslav Kočí


Fotky

 





25.7.2019   Soutěžní den

Klubová třída

1. Zdeněk Borůvka ml.

2. Karel Novák   

3. Lukáš Plocek

Kombinovaná třída

1. Dana Nováková, Hana Trešlová

2. Jan Louda   

3. Zdeněk Borůvka


Fotky

24.7.2019   Soutěžní den

Klubová třída

1. Karel Novák 

2. Lukáš Plocek    

3. Vojtěch Novotný

Kombinovaná třída

1. Karel Mareš 

2. Hana Trešlová     

3. Dana Nováková


Fotky

23.7.2019   Soutěžní den

Klubová třída

1. Zdeněk Borůvka ml.  

2. Jan Zahrádka     

3. Jiří Štěpánek  

Kombinovaná třída

1. Jan Louda   

2. Hana Trešlová     

3. Dana Nováková


Fotky

22.7.2019   Soutěžní den

Klubová třída

1. Karel Novák 

2. Lukáš Plocek     

3. Zdeněk Borůvka ml. 

Kombinovaná třída

1. Dana Nováková   

2. Hana Trešlová      

3. Karel Mareš   


Fotky

21.7.2019   Soutěžní den zrušen





© AK Vysoké Mýto
Plachtařské mistrovství regionů