Plachtařské mistrovství regionů

21. 7. - 3. 8. 2019
AK Vysoké Mýto
LKVM
Prihlášení soutěžícího

News Archiv
Informace přes WhatsApp 20. 07. 2019, 19:57 Autor: Pepe

Kdo chce dostávat informace přes WhatsApp, tak se přidejte do skupiny:

https://chat.whatsapp.com/HsQA3DkwC4ABHIT8oxnPzn

Aktualizovali jsme prostory 20. 07. 2019, 16:45 Autor: Pepe

ale kdo má již nahrané původní, může nechat. Změna se týká pouze toho, že jsme vymazali prostory v národním parku (tichého létání se netýká). Doplněn byl obrázek se situací v doletovém kruhu.

Pěkné počasí 20. 07. 2019, 16:24 Autor: Pepe

Dnes je plachtařský docela hezky a asi 10 soutěžících vyrazilo na tréninkové lety. Vlečné přilétají a ladíme poslední detaily v zázemí. Většina závodníků již na místě, chystají si bydlení a techniku. Do sekce Dokumenty jsem přidal soubor s turistickými a gastronomickými tipy ve městě a okolí. Zahajovací briefing bude dnes ve 20hod v dílenském hangáru.

Registrace a vážení 20. 07. 2019, 11:17 Autor: Pepe

Dobré dopoledne!

Vážení letadel probíhá v plachtařském hangáru. Registrace je v kanceláři v hlavní budově. Kdo nemáte registrovaný flarm nebo OGN tracker, tak dostanete OGN tracker od pořadatele při registraci. Jako komunikační kanál v průběhu soutěže budeme používat hlavně web a WhatsApp (po registraci všech soutěžících). Kdo bude chtít dnes tréninkově létat, tak prosím přijďte na briefing do prostoru baru ve 12hod.


Prostory a otočáky 18. 07. 2019, 21:08 Autor: Pepe

Aktualizované soubory k dispozici v sekci Dokumenty.

Registrace a vážení 13. 07. 2019, 17:41 Autor: Pepe

Voda v bazénu je nachystaná, dráhy posekané, ladíme poslední věci. Odstavná plocha pro tranďáky s vašimi mazlíky je podél pojížděčky, už jsou zde 2 vozejčky, dodržujte prosím vzdálenost od pojížděčky a počítejte se skládáním směrem do plochy. 

Registrace a vážení

Registrace bude zahájena v sobotu 20/7 v  9,30 hod v hlavní budově. Od 10h bude probíhat technická přejímka - vážení letadel. Na vážení se každý stroj a pilot musí dostavit v konfiguraci, se kterou bude soutěžit (vybavení, padák atd.). Na technickou přejímku s sebou vezměte:

1.Aktuální váhový protokol, starý max. 6let. Pokud docházelo ke změnám, tak v případě dovezeného kluzáku vezměte i původní váhový protokol platný v době dovozu.

2.Letovou příručku/Flight Manual - aktualní poslední verzi, pokud byla měněna oproti původní - např. změna jazykové verze NJ/AJ, tak vezměte i původní.

3.Přehled vydaných a provedených AD

Kdo ještě nezažil vážení: Je třeba připravit letadlo a zapřáhnout ho za auto. Letadlo se váží samostatně, pilot samostatně a pak se letadlo zváži zapřažené za auto a zaznamená se jeho referenční hmotnost. Denní vážení bude probíhat náhodným výběrem. Bude se týkat cca 5 závodníků. 

Předpokládáme, že v sobotu bude možné letět. Čas a místo informačního briefingu pro zájemce o létání bude oznáme v sobotu ráno.Přípravy 29. 06. 2019, 12:40 Autor: Pepe

V rámci přípravy soutěže jsme zrekonstruovali sprchy na hlavní budově. Dnes dokončujeme generální opravu bazénu. 

Do sekce dokumenty byly přidány Propozice a další přílohy.

1/Startovné: Startovné bude juniorům proplaceno od AeČR za podmínky, že závodník nejprve startovné uhradí na účet Aeroklubu Vysoké Mýto, do data uvedého v propozicích (12.7.2019). Platba od AeČR bude následně závodníkům připsána na účet. Tyto peníze bude závodník moci použít na úhradu vleků apod., případný přeplatek bude závodníkovi vrácen na koci soutěže.

2/Ubytování: Pokud máte zájem o ubytování v budově, napište nám email. Ak disponuje přibližně dvaceti lůžky. Bohužel nám to uteklo v přihlašovacím formuláři. 

3/Hangárování: Pokud máte zájem o hangárování svého letadla, napište nám. Máme k dispozici asi pět míst. Samozřejmě letadla bez krytého přívěsu mají přednost. 

Na závěr prosím, abyste nám poslali vaši velikost trička, aby nám jich moc nezbylo...

PS. Ti, kteří už některý z požadavků napsali do přihlášky, nemusí psát znovu.

Startujeme 14. 05. 2019, 09:31 Autor: Pepe

Po deseti letech si vás dovoluji znovu pozvat do Vysokého Mýta na regiony. Všechny závody v předchozích letech se povedly, naposledy to byly povedené juniorky v roce 2016. Věřím, že i letos nám Termoska namíchá dobré počasí.

Prvním soutěžním dnem je neděle 21/7. Příjezdy a registrace budou 20/7. Pokud bude chtít někdo využít dny před začátkem soutěže k tréninku, tak prosím piště požadavek do poznámky. Naše kapacity před soutěží budou omezené, tak abychom věděli v jakém rozsahu se o vás bude potřeba postarat.

Předpokládáme registraci ve dvou třídách - klub a kombi. Létat budeme podle indexu CZIL v jeho poslední verzi. Proceduru vážení ještě podrobně popíšeme. V principu se se jedná o to, že kombi třídu budeme vážit před každou disciplínou a u klubové třídy bude probíhat pouze namátkové kontrolní vážení. Budeme brát na zřetel hlavně zkušenosti z předchozích soutěží.

V krátké době doplnímepropozice a informace pro self-briefing.

Výcuc z propozic:

Startovné za Kč 4 000,-, vlek do 600m pro klubovku za Kč 630,-, pro kombi za Kč 680,-

Ubytování v kempu za 60Kč/osobu/noc, rovněž můžete využít naší ubytovnu za 100Kč/osobu/noc. Bazén a wifi budou samozřejmě připraveny. Na hlavní budově dokočnujeme rekonstrukci sociálního zázemí.

Pokud mezi soutěžími budou nějací zájemci o hangárování, prosím piště svůj požadavek do vzkazů v přihlášce, nebo do mailu. Hangárovací kapacita je omezená, bude rozhodovat pořadí přijatých rezervací.

Prosím uvádějte do přihlášek číslo vašeho mobilního telefonu, abychom měli kompletní databázi pro rozesílání informačních sms.

Děkuji Markýzovi za pomoc s webem a věřím, že admin systém bude fungovat perfektně po celé závody.

© AK Vysoké Mýto
Plachtařské mistrovství regionů