Přihlášení soutěžícího
Plachtařské mistrovství ČR juniorů a akademiků

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Pechar Marek »1995   MP Ventus 3 18m OK-2390
2 Šťastný Jan1903AK Medlánky   TW ASW-15B OK-2361
3 Markesová Zuzana1901Medlánky   Std. Cirrus
4 Coufal Michal1999Jičín   FS Std. Cirrus OK-3265
5 Hezina Tibor1902AK Křižanov   IJ Std. Cirrus OK-6492
6 Křížová Michaela1901Přibyslav   BE ASW-15B OK-8656
7 Vitová Sabina1998Kroměříž   2Y G-102 Astir Jeans OK-5129
8 Hulmák Tom1999Hosín (Č.Budějovice)   HH ASW-15B OK-5331
9 Koudelka Jakub »1900Křižanov   17 ASW-15B OK-3304
10 Hammer Vladimír1900Klatovy   2U Std. Cirrus OK-7757
11 Kotek Lukáš 1994 Frýdlant nad Ostravicí   AK DG-200 15m OK-1979
12 Ondrušek Tomáš1994   SJ Discus b
13 Bohuňovská Eliška1901Hranice   HC Std. Cirrus OK-2966
14 Moravcová Bára »1994Zbraslavice   CF ASW-19B OK-7980
15 Moravec Tomáš1900Žamberk   OK6 Std. Cirrus WL OK-7515
16 Mořkovský Vít 1900Polička   SM ASW-24A bez TN8 OK-7724
17 Mach David1994Hronov   XC Std. Cirrus OK-7707
18 Jílek Tomáš1995   VT-425 Šohaj3,LK-425 Šohaj3
19 Suchý Daniel1995Hranice   W7 G-102 Astir cs OK-6974
20 Koubková Tereza1999   WY Std. Cirrus OK-0922
21 Malý Lukáš1998Vysoké Mýto   VM VSO-10 OK-6901
22 Beran Jan1999Kladno   2P ASW-15B OK-2346
23 Bartoš Matěj1998Hodkovice   AC Std. Cirrus OK-6493
24 Valenta Petr1994Kunovice   PIF Std. Cirrus OK-1193
25 Maier Jiří1999Raná   CI Std. Cirrus OK-8888
26 Ryba Daniel1994LKDK   L7 ASW-19B OK-7567
27 Vožeh Jan1995Rakovník   OG Std. Cirrus OK-5678

Přihlášení piloti - Kombi

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Zemek Lukáš »1994Letkov   VY LS 1c OK-3162
2 Loukota Marek »1900Letkov   SB Std. Cirrus OK-6400

Startovní listina - Kombi

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Teichmannová Káďa »1993Hronov   Zlín 226 MS OK-KNI
2 Červený Honza »1984Jaroměř   Zlín 226 MS OK-KNG
3 Piloti AK Jaroměř »1965Jaroměř   Zlín 42M OK-JSD
4 Piloti AK Jaroměř »1970Jaroměř   FM 250 Vampire II OK-SUL 01
5 Pan Kapitán »1983Funny Fly   FM 250 Vampire II OK-YUL 02
6 Pilot Morane »1990   MS 893A D-EGYX



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

Plachtařské mistrovství ČR juniorů a akademiků
© Aeroklub Jaroměř Plachtařské mistrovství ČR juniorů a akademiků