Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže AZ Cup Fatraglide JPJ Hahnweide PMCR FL Safari  WGC-L Tcup  PMCRj RP PPV WGC-H PMRG  HOP GGP Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS
TCUP 2018

TCUP 2018

14. – 22. 7. 2018
AK Toužim
LKTO
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Šrám Vratislav »1966Broumov   C1 NB Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-1717
2 Seifert Tomáš »1972Raná   C1 MC ASW-15B OK-2141
3 Pubec Jan1979Plzeň Bory   C1 LM Std. Cirrus OK-2954
4 Žanda Jan1983Plzeň Letkov   C1 AL Std. Cirrus OK-7241
5 Schenk Zdeněk1972Hranice   M ŠNeK Ventus ct 17,6m (voda) OK-1723
6 Talanda Tomáš »1988Křižanov   M
7 Józsa Ladislav1981Medlánky   M LJ Std. Cirrus OK-1974
8 Kutálek Antonín1943Zábřeh   M GL Mini-Nimbus c OK3368
9 Voráčová Martina1988Křižanov   M 17 ASW-15B OK-3304
10 Frič Martin »1967Raná   C1 FR ASW-19 Ok 3761
11 Mokošová Olga1970Jihlava   M MM LS 6c 18m+W (voda) OK-3123
12 Motl Lubomír1959Kyjov   M G2 LS 1f OK-3131
13 Červenka Mirek1980Křizanov   M AF LS 1f OK-9000
14 Moravcová Bára1994Zbraslavice   C1 CF ASW-19B OK-7980
15 Jung Tomáš 1950Zbraslavice   C1 O 2 ASW-19 Club Ok 5712
16 Krobath Karel1940SFC Tulln   Q HPH 304M Shark 560kg 18m (voda) OK-2956
17 Schiffleithner Karl1940   D cx Ventus 2 ct 18m 600kg (voda) d-kicx
18 Cupák Michal1991Medlánky   M A7 Std. Cirrus OK-0783
19 Tolkmitt Uwe1912LSV Greiz   D JO DG-400 17m D-KAJO
20 Zahálka Martin1987   C1 8B DG-100,101G OK-5194
21 Teichmannová Klára 1993Hronov   C2 LY Std. Cirrus OK-9458
22 Hálek Václav1966LKTO   C1 TO G-103 Twin III SL solo OK-3344
23 brozman frantisek »1960LKTD Tachov   C1 TI VT116 Orlik II OK 84 24

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Jiránek Pavel »1993Toužim   C1 IYD Std. Cirrus OK-4444
2 Jiránek Petr »1991Toužim   C1 PJ G-102 Astir cs OK-7385
3 Jokl Roman »1979 Plzeň-Letkov   C1 JL ASW-19B OK-5235
4 Černický Petr »1974Toužim   C1 LS G-102 Astir cs OK-9752
5 Kriz Frantisek »1961Toužim   C1 CL LS 1d OK-2717
6 Grotz Karel »1934Toužim   C1 VT 16 Orlik OK-3411

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Novak Daniel »1971Plzeň-Letkov   C1 DL DuoDiscus,T 700 kg (voda) OK-7761
2 Beníšek Karel »1976Toužim   C1 KB Ventus ct 17,6m (voda) OK-7279
3 Michálek Roman »1974Toužim   C1 TěžKej DG-400 17m OK-8844
4 Lanzendorf Roman »1964Letkov   C1 AS Ventus ct 17,6m (voda) OK-0456
5 Procházka Jiří »1971Toužim   C1 SR DG-500M 22m (voda) OK-3187
6 Myška František »1968Most   C1 SK Ventus bt 16,6m OK-0369
7 Jiranek Petr »1963Toužim   C1 EB Ventus ct 17,6m (voda) OK-6644

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Beníšek st. Karel »1948LKTO   SKYLANE OK-SUO-85
2 Stach Karel1963   C1 SKYLANE
3 Hoť Jiří »1963LKTO   Cora Allegro OK-DUU-28



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Toužim
TCUP 2018