Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže AZ Cup Fatraglide JPJ Hahnweide PMCR FL Safari  WGC-L Tcup  PMCRj RP PPV WGC-H PMRG  HOP GGP Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2018 a 8. NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOUSEDADLOVEK

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Pešta Jiří »1973Dvůr Králové nad Labem   C1 R ASW-20L+FL 16,6m (voda) D-7649
2 Tejnora David1982Kolin   VSO-10 OK-9615
3 Příhoda Vladimír1953Kralupy n. Vlt.   C1 I L-23 Super Blaník dvoji OK-8205
4 Horký Jan1968   M Sw LS 3a 15m
5 Cicvárek Martin1966Liberec   C1 AC DG-400 17m OK 1304
6 Hlaváček Tomáš1984AK Kolín   C1 ASW-15B
7 Jaroslav Rapáč Ondřej Teichman »1977Dvůr Králové nad Labem   C1 KM L-23 Super Blaník dvoji OK 1440
8 BENDKOWSKI Ryszard1949Warszawa/KSS   FILIP SZD-48 Jantar Std. 2(3) D-4085
9 Ditrt Tomáš1969VAP   C1 LS ASW-20(A)+F 15m OK - 6744
10 Nováková Tereza1993Chrudim   FF Std. Cirrus OK-5777
11 Donát Jiří1983Chrudim   C1 JE Std. Cirrus OK-3210
12 Nedorost Jaroslav1986   L-13 Blaník dvoji
13 Daňhel Libor1966Kunovice   M
14 Wołosowicz LeszekLubelski/KSS   CU PW-5 SP-3705
15 Dvořák Milan1965Liberec   C2 78 VSO-10 OK-9608
16 Markl Martin1960Kolín   C1 FL L-13 Blaník dvoji OK 5036
17 Jerzy Mikołajczyk19POAZM Płock/KSS   YL LS 4 D 5384
18 Šíma Jaroslav1972Chomutov   C1 V2 G-104 Speed Astir II OK-4758
19 Sluka Wolfgang1942Liberec   C2 KA Std. Cirrus OK-3254
20 Hotový Petr1958Česká Lípa   IGC JS-1A,B,C,BTJ,CTJ 18m (voda) YU 4477
21 Derda Pavel1952Dvůr Králové nad Labem   Cirrus VTC 2911
22 Doupal Lubomir1975   M XL LS 8b,t,18 18m (voda) OK 8838
23 Ládr Ivan Tomíček Jiří1940Dvůr Králové nad Labem   C1 ET L-13 Blaník dvoji OK 2810
24 Polický Karel »1950Kolín   C1 777 DuoDiscus T WL,XT OK - 9841
25 Borůvka Zdeněk »1954Jičín   C1 ZB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK 4505
26 Rýdl Josef »1940Mladá Boleslav   C1 AH ASW-19B OK-6602
27 Prokeš Ladislav1954Vrchlabí   C2 Discus b (voda) OK 5317
28 Jiří Petrle Jan Šindelář »1946SAK Kunovice   M K L-13 Blaník dvoji OK 0911
29 Pivoňka Vojtěch1976Vrchlabí   C1 AY L-13 Blaník dvoji OK-6838
30 Teodor Škoda Matěj Jelínek1997AK Hronov   V1 Janus, Janus b dvojí OK-2277
31 Hybner Jan1977Liberec   C2 LB HPH 304CZ 15m OK-2000
32 Hybner Petr1951Liberec   C2 IH HPH 304CZ 15m OK-7304
33 Čapek Lukáš1992Letňany   C1 L-13 Blaník dvoji
34 Szlachta Artur1979KSS/LSV Seligenstadt-Zellhausen   V4 LS 4 D-2262
35 Kornec Marek1957Dvur Kralove n/Labem   KSS Janus C pevný podvozek
36 Meisner Milan1961Dvůr Králové nad Labem   C2 VV Ventus c 15m+W (voda) OK-2530
37 Krzysztof Kostka19PoJelenia Góra   N5 DG-300 Club Elan (500kg) (voda) SP-3968

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - N_PMČRd (Blaníci)

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Volná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2018 a 8. NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOUSEDADLOVEK