Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže FL Safari  WGC-L  Tcup  PMCRj RP PPV WGC-H PMRG  HOP GGP Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS

Partneři PPV

Prihlášení soutěžícího
Plachtařský Pohár Vysočiny

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Babák Petr1973LKHC   C2 LS Ventus c 17,6m OK-1603
2 Doupal Lubomir1975LKKM   M XL LS 8b,18 18m OK 3318

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Vrchota David »1976Jaroměř   C2 GO Std. Cirrus OK-1776
2 Oščatka Jan »1990Jaroměř   C2 JA Discus b OK-9302
3 Vodička Petr »1965Jaroměř   C2 BV Janus, Janus b dvojí OK-4420
4 Koďousek Michal »1983Jaroměř   C2 RI LS 3 15m OK-2357
5 Bednařík Libor »1972Kunovice   M 103 G-103 Twin Astir dvojí zatah.pod. (voda) OK-8320
6 Józsa Ladislav »1981Medlánky   M LJ Std. Cirrus OK-1974
7 Pauer Jaromír »1974Hosín   C1 78 DG-100,101G OK-4178
8 Holcman Jiří »1976Hosín   C1 BO ASW-19 OK-7557
9 Půr Radoslav »1973Hosín   C1 EK DG-200 15m OK-6252
10 Švarc Martin »1981Olomouc   M HE DG-100,101G OK-8015
11 Daňhel Libor »1966Kunovice   M OK Std. Cirrus OK-7501
12 Urner Martin »1974Praha-Letňany   JJ ASW-15B OK-1985
13 Hudák René »1972Kunovice   M NK Std. Cirrus WL OK-3122
14 Papežík Lubomír »1951Luhačovice   M FP LS 4 OK-4175
15 Vyhnánková Yvona »1963Olomouc   M YZ ASW-15 OK-0713
16 Rebroš Pavol »1972Bratislava   M TBA ASW-19 Club TBA
17 Hulmák Miloslav »1963Hosín (Č.Budějovice)   C1 HH ASW-15B OK-5331
18 Líska Pavel »1965Roudnice nad Labem   C2 RCE ASW-19B OK-4028
19 Hofman Petr »1984Praha-Letňany   C1 MA ASW-15B OK-8646
20 Beránek Jan »1976Jihlava   M U2 ASW-19B D-5977
21 Cempírek Jaroslav »1977Jihlava   M G1 VSO-10 OK-2504
22 Rozhoň Petr »1972Hosín   C1 9 VSO-10 OK-6504
23 Krejčová Jana »1972Křižanov   M ICQ Std. Cirrus OK-3740
24 Janda Jiří »1966Praha-Letňany   C1 ZT Std. Cirrus OK-9443
25 John Stanislav »1974Hosín   C1 H5 DG-100,101G Ok 2592
26 Zezula Jan »1979Praha-Letňany   C1 HD ASW-19B OK-6809
27 Švorc Jindřich »1978Praha-Letňany   C1 IMI Std. Cirrus OK-0484
28 Marel Václav »1974Jaroměř   C2 IF Std. Cirrus OK-0455
29 Zima Radek »1975Břeclav   M M DG-100 Club OK-3818
30 Petrů Vaclav »1974Praha-Letňany   C1 AI TST-3 Alpin TM,T OK-A206
31 Kuželka Ivan »1945Havlíčkův Brod   C1 VT116 Orlik II OK-4314
32 Ptačovský Tomáš »1981Praha-Letňany   C1 WTF ASW-19B OK-2233
33 Kovalčík Jan »1966Bratislava   D OI Centrair C-101A,B Pegas OM-0329
34 Vavřina Jiří »1958Kyjov   M BS LS 1f OK-2858
35 Bláha Ondřej »1976Praha-Letňany   C1 44 VT116 Orlik II OK-6444
36 Svoboda Milan »1980Havlíčkův Brod   46 VT116 Orlik II OK-6446
37 Honzíček Bedřich »1972Praha-Letňany   C1 M2 VSO-10 OK-7520
38 Zahrádka Jan »1981Hodkovice   AR Std. Cirrus OK-0976
39 Lochová Šárka »1966Šumperk   M EZ ASW-15B OK-2079
40 Ohera Tomáš »1977Letňany   C1
41 Vlk Jaromír »1959Šumperk   M R5 ASW-15B OK-3985
42 Vopálenský Michal »1974Praha-Letňany   C1 GA Std. Cirrus OK-1075
43 Kašpar Peter »1980Vyškov   M AP G-102 Astir cs77 (voda) OK-4178
44 Hrabě Miloš »1979Praha-Letňany   C1 L8 Std. Cirrus OK-0926
45 Kolman Pepa »1983Praha-Letňany   C1 BA4 ASW-15B OK-7181
46 Dočkal Jiří »1982Havlíčkův Brod   C2 L9 VSO-10 OK-5614
47 Hlaváček Tomáš »1984Kolín   C1 74 VSO-10 OK-9615

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Mach Miloš »1965Nové Zámky   JH Discus 2c 18m (voda) OM-1402
2 Schenk Zdeněk »1972Hranice   M ŠNeK Ventus ct 17,6m (voda) OK-1723
3 Jurovič/Čech Martin/Igor »1992Bratislava   D BA1 DuoDiscus OM-8136
4 Borůvka Zdeněk »1954Jičín   C1 ZB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-4505
5 Borůvka Jan »1984Jičín   C2 EG Ventus c 17,6m (voda) OK-8008
6 Hrůza Václav »1965Břeclav   M TH HPH 304SJ 18m 573kg (voda) OK-6767
7 Profeld Tomáš »1964Jičín   OZ Ventus 2 cm 18m 525kg (voda) D-KGWS
8 Bušek Josef »1967Hosín   C1 BB DuoDiscus X,XT,T WL 750 kg (voda) OK-2341
9 Malček Petr »1965Praha-Letňany   C1 777 DuoDiscus XL
10 Deršák Jan »1969Kralupy nad Vltavou   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK-9304
11 Šimon Jan »1970Kralupy nad Vltavou   C1 HS Nimbus 3 (22,9m 750kg) WL (voda) OK-3531
12 Zima Pavel »1979Břeclav   M RK Ventus cm 17,6m OK-2230
13 Koníček Tonda »1973Kunovice   M KK HPH 304M 600kg 18m (voda) OK-1711
14 Zapletal David »1970Mladá Boleslav   C1 PUP Ventus c 17,6m (voda) OK-3086
15 Čapek Lukáš »1992Praha-Letňany   C1 LC 303 Mosquito (voda) OK-7776
16 Haluza Pavel »1966Prostějov   M HT Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-2829
17 Štěpánek Petr »1989Moravská Třebová   M MT Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-6306

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Rensa Pavel »1983Havlíčkův Brod  



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Letňany a AK Havlíčkův Brod
Plachtařský Pohár Vysočiny