Mistrovství České republiky regionů

Mistrovství České republiky regionů

29. 7. - 11. 8. 2018
AK Hodkovice
LKHD

Sponzoři

[x] skrýt

Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Kohn Jakub1992Prostějov   M FK ASW-15B OK-7292
2 Švancara Marek1976GAC Benešov   C1 GT Std. Cirrus OK-1122
3 Říha Vilém1990Letňany   C1 WY Std. Cirrus OK-0922
4 Macoun Jaromír1999Jičín   C2 SC Std. Cirrus OK-3267
5 Hájek Vojtěch1987Mladá Boleslav   C1
6 Krupička Michal1975   C2 K Std. Cirrus OK-3005
7 Dvořák Ondřej1998Mladá Boleslav   C1 MB ASW-15B OK-6869
8 Zahrádka Jan1981Hodkovice   C1 AR Std. Cirrus OK-0976
9 Hruška Jindřich1986Soběslav   C1 UFO 303 Mosquito OK-0303
10 Hruška Jan »1988Tábor   C1 LF ASW-15B OK-7986
11 Charouz Matej1993Hodkovice   C2
12 Šmaha Jan1958Česká Lípa   C2 CW ASW-15B OK-8641
13 Šulc Pavel1976Hodkovice   C2 AC Std. Cirrus OK-6493
14 Vožeh Jan1995Rakovník   C1 Std. Cirrus
15 Novotný Vojtěch1992Kralupy nad Vltavou   C1 EF LS 1f OK-3136
16 Horáčková Pavlína1965Šumperk   M SU SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-3901
17 Strnádek Leoš1983Hodkovice n.M.   C2 XZ ASW-19B OK-4532
18 Brodský Pavel1992Hořice   ZX DG-400 15m OK-2103

Přihlášení piloti - Kombinovaná Open třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Hotový Petr1958Česká Lípa   IGC JS-1A,B,C,BTJ,CTJ 18m (voda) YU 4477
2 Fryček Petr1960Most   C2 F Nimbus 3 (25,5m,700kg)(voda) OK-1788
3 Kočí Miroslav 1961Žamberk   E8 Ventus 2cxm 18m 565kg (voda) OK-0550
4 Fík Michael1972Strakonice   C1 WL Ventus c 17,6m (voda) OK 2112
5 Nováková Dana1965Mladá Boleslav   C1 AU LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-9105
6 Buryan Jaroslav1953Zábřeh   M NS ASW-20(A)+F 15m+W (voda) OK-3154
7 Vinař Marek1976Vrchlabí   C2 EL LS 6b 15m (voda) OK-8899
8 Trešlová Jana1963Raná   EU LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK 8977
9 Zima Radek1978Hodkovice n.M.   C1 7F Ventus b 16,6m WL (voda) OK-4610
10 Louda Jan1986Mlada Boleslav   C2 Ventus a 16,6m (voda)
11 Trešlová Hana1991Raná   C2 FX LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-0818
12 Kutálek Antonín1943Zábřeh   M GL Mini-Nimbus c (voda) OK-3368
13 Cicvarek Martin1966   C2 AC DG-400 17m (voda) ok 1304

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Kombinovaná Open třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Hodkovice
Mistrovství České republiky regionů