Mistrovství České republiky regionů
Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS

Mistrovství České republiky regionů

29. 7. - 11. 8. 2018
AK Hodkovice
LKHD

Sponzoři

[x] skrýt

Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení piloti - Kombinovaná Open třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Kohn Jakub »1992Prostějov   M FK ASW-15B OK-7292
2 Švancara Marek »1976GAC Benešov   C1 GT Std. Cirrus OK-1122
3 Říha Vilém »1990Letňany   C1 UB Std. Cirrus OK-0376
4 Hájek Vojtěch »1987Mladá Boleslav   C1 BW Std. Cirrus OK-4902
5 Krupička Michal »1975   C2 K Std. Cirrus OK-3005
6 Dvořák Ondřej »1998Mladá Boleslav   C1 MB ASW-15B OK-6869
7 Zahrádka Jan »1981Hodkovice   C1 AR Std. Cirrus OK-0976
8 Hruška Jindřich »1986Soběslav   C1 ASW ASW-15 OK-0540
9 Hruška Jan »1988Tábor   C1 LF ASW-15B OK-7986
10 Šmaha Jan »1958Česká Lípa   C2 CW ASW-15B OK-8641
11 Šulc Pavel »1976Hodkovice   C2 AC Std. Cirrus OK-6493
12 Ratz Jan »1987Zbraslavice   REX Std. Cirrus OK-3907
13 Moudrá Milada »1991Hodkovice   C2 XP ASW-19B OK-2494
14 Líska Pavel »1965Roudnice nad Labem   C1 RCE ASW-19B OK-4028
15 Józsa Ladislav »1981Medlánky   M LJ Std. Cirrus OK-1974
16 Koubková Tereza »1999AKLT   C1 WY Std. Cirrus OK-0922
17 Plocek Lukáš »1990Mladá Boleslav   C1 AH ASW-19B OK-6602
18 Knotek Karel »1961Soběslav   C1 SO ASW-19 OK-4481
19 Novotný Antonín »1972Luhačovice   M SP Std. Cirrus OK-2999
20 Polický Karel »1950Kolín   C1 94 VSO-10 OK - 9615
21 Vožeh Jan »1995Rakovník   C1 OG Std. Cirrus OK-5678
22 Šachl David »1978Kralupy nad vltavou   C1 BK DG-300 1958
23 Novotný Vojtěch »1992Kralupy nad Vltavou   C1 EF LS 1f OK-3136
24 Horáčková Pavlína »1965Šumperk   M SU SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-3901
25 Strnádek Leoš »1983Hodkovice n.M.   C2 XZ ASW-19B OK-4532
26 Pechanec Marek »1970Luhacovice   M SJ Std. Cirrus OK 8181
27 Ryba Daniel »1994Dvůr Králové nad Labem   C1 L7 ASW-19B OK-7567
28 Lonský Petr »1965AK Toužim   C1 JP Cirrus VTC OK-7373
29 Vavřín Jan »1987Vysoké Mýto   C2 IG ASW-15B D-0456
30 Marel Václav »1974Jaroměř   C2 IF Std. Cirrus OK-0455
31 Koukal Lukáš »1991Plzeň-Letkov   C1 T1 ASW-15B OK-9281
32 Borůvka Zdeněk »1986Jičín   C2 BJ Std. Cirrus OK-0109
33 Šindelář Ondřej »1979Mladá Boleslav   C1 OI ASW-19B OK 7984
34 Novák Karel »1993Mladá Boleslav   C1 DI Std. Cirrus OK-2053
35 Kříž Martin »1968Přibyslav   C2 BE ASW-15B OK-8656

Startovní listina - Kombinovaná Open třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Hotový Petr »1958Česká Lípa   IGC JS-1A,B,C,BTJ,CTJ 18m (voda) YU 4477
2 Fryček Petr »1960Most   C2 F Nimbus 3 (25,5m,700kg)(voda) OK-1788
3 Kočí Miroslav »1961Žamberk   E8 Ventus 2cxm 18m 565kg (voda) OK-0550
4 Nováková Dana »1965Mladá Boleslav   C1 AU LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-9105
5 Buryan Jaroslav »1953Zábřeh   M NS ASW-20(A)+F 15m+W (voda) OK-3154
6 Trešlová Jana »1963Raná   EU LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK 8977
7 Kusbach Jiří »1959Luhačovice   M B KKB-18E FES (voda) OK-8418
8 Mareš Karel »1974   M YF LS 8b,t,18 18m (voda) OK-8813
9 Zima Radek »1978Hodkovice n.M.   C1 7F Ventus b 15m WL 500kg (voda) OK-4610
10 Louda Jan »1986Mlada Boleslav   C2 FW Ventus a 15m WL 500kg (voda) D-5335
11 Trešlová Hana »1991Raná   C2 FX LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-0818
12 Kutálek Antonín »1943Zábřeh   M GL Mini-Nimbus c (voda) OK-3368
13 Vepřeková Jana »1961Dvůr Králové nad Labem   C1 W8 LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK - 0808
14 PISKATY SLavomir »1958SAK Kunovice   M KAL Discus b +W(voda) OK-5318
15 Mokošová Olga »1970Jihlava   M MM LS 6c 18m+W (voda) OK-3123
16 Prokeš Ladislav »1954Vrchlabí   VR Discus b (voda) OK-5317
17 Cicvarek Martin »1966   C2 AC DG-400 17m ok 1304

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Schön Radek1900AK Hodkovice   Z226-MS OK-IMI
2 Masař Michal1900AK Tábor   Z526-AFS OM-YRA
3 Fišer Miloslav1900AK Hodkovice   Z142 OK-MNJ
4 Vladař Karel1900AK Hodkovice   Dynamic OK-KUU62
5 Klimeš Tomáš1900AK Česká Lípa   Dynamic OK-JUU18
6 Hora Petr1900AK Hodkovice   Eurofox
7 Hybner Hejděnec1900AK Liberec   Skyline
8 Vojta Radim1900Plzeň-Líně   Z526M OK-VRC



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Hodkovice
Mistrovství České republiky regionů