Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS
Přihlášení soutěžícího
Plachtařské mistrovství České republiky juniorů

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení piloti - Kombi

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Coufal Michal »1999Jičín   FS Std. Cirrus OK-3265
2 Šantrůčková Kristina »1996Podhořany - VAP   KS ASW-15B WL OK-3969
3 Koubková Tereza »1999Letňany   WY Std. Cirrus OK-0922
4 Vita Filip »1901Kroměříž   2Y G-102 Astir Jeans OK-5129
5 Markesová Zuzana »1901Medlánky   DC G-102 Astir cs OK-5433
6 Hammer Vladimír »1900Klatovy   2U Std. Cirrus OK-7757
7 Kotek Lukáš »1994 Frýdlant nad Ostravicí   AK DG-200 15m OK-1979
8 Hulmák Tom »1999Hosín   XI ASW-15B OK-2307
9 Dvořák Ondřej »1998Mladá Boleslav   AH ASW-19B OK-6602
10 Vitová Sabina »1998Kroměříž   IT G-102 Astir Jeans OK-6756
11 Nováková Tereza »1993Chrudim   FF Std. Cirrus OK-5777
12 Kutílková Zuzana »1993Křižanov   R7 LS 1f OK-1432
13 Laga Radek »1997Kunovice   O5 G-102 Astir cs OK-0102
14 Vožeh Jan »1995Rakovník   OG Std. Cirrus OK-5678
15 Hlůšek Pepa »1993Kunovice   WO Std. Cirrus OK-0426
16 Zapletal Jan »1997Kroměříž   FW Std. Cirrus D-2992
17 Maier Jiří »1999Raná   I9 VSO-10 OK-4506
18 Jílek Tomáš »1995Raná   PI ASW-15 OK-3141
19 Macoun Jaromír »1999Jičín   SC Std. Cirrus OK-3267
20 Malý Lukáš »1998Vysoké Mýto   AM ASW-15B OK-2076
21 Pechar Marek »1995Chrudim   JE Std. Cirrus WL OK-3210
22 Moravec Tomáš »1900Žamberk   OK6 Std. Cirrus WL OK-1417
23 Mořkovský Vít »1900Polička   SM ASW-24A bez TN8 OK-7724
24 Novak Karel »1993Mladá Boleslav   CX Std. Cirrus OK-7077
25 Kostka Jan »1996Kladno   F8 VSO-10 OK-2500
26 Tvrdík Ivan »1997Letňany   77 Std. Cirrus OK-5147
27 Suchý Daniel »1995Hranice   W7 G-102 Astir cs OK-6974
28 Beran Jan »1999Kladno   23 VSO-10 OK-6512
29 Ryba Daniel »1994Dvůr Králové nad Labem   L7 ASW-19B OK-7567
30 Valenta Petr »1994Kunovice   PIF Std. Cirrus OK-1193

Startovní listina - Kombi

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

Plachtařské mistrovství České republiky juniorů
© AK Raná Plachtařské mistrovství České republiky juniorů