Přihlášení soutěžícího
Plachtařské mistrovství České republiky juniorů

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Coufal Michal1999Jičín   FS Std. Cirrus OK-3265
2 Šantrůčková Kristina1996Podhořany   KS ASW-15B WL OK-3969
3 Koubková Tereza1999Letňany   WY Std. Cirrus OK-0922
4 Vita Filip1901Kroměříž  
5 Markesová Zuzana1901Medlánky   DC G-102 Astir cs OK-5433
6 Hammer Vladimír1900Klatovy   2U Std. Cirrus OK-7757
7 Kotek Lukáš 1994 Frýdlant nad Ostravicí  
8 Hulmák Tom »1999Hosín   TOM G-102 Astir cs OK-9916
9 Dvořák Ondřej1998Mladá Boleslav   AH ASW-19B OK-6602
10 Vitová Sabina1998Kroměříž   2Y G-102 Astir Jeans OK-5129
11 Nováková Tereza1993Chrudim   FF Std. Cirrus OK-5777
12 Stehlík Vojtěch1998Raná  
13 Vláčilíková Michaela1993Luhačovice   84 Std. Cirrus OK-0784
14 Kutílková Zuzana1993Křižanov   R7 LS 1f OK-1432
15 Laga Radek1997Kunovice   O5 G-102 Astir cs OK-0102
16 Vožeh Jan1995Rakovník   OG Std. Cirrus OK-5678
17 Hlůšek Pepa1993Kunovice   WO Std. Cirrus OK-0426
18 Zapletal Jan1997Kroměříž   FW Std. Cirrus D-2992
19 Maier Jiří1999Raná   TZ ASW-15 OK-0822
20 Jílek Tomáš »1995Raná   PI ASW-15 OK-3141
21 Macoun Jaromír1999Jičín   SC Std. Cirrus OK-3267
22 Malý Lukáš1998Vysoké Mýto   ASW-15B
23 Pechar Marek »1995Chrudim   BB SZD-56-2 Diana2 SP-3697
24 Moravec Tomáš1900Žamberk   OK6 Std. Cirrus OK-1417
25 Mořkovský Vít1900Polička   SM ASW-24A bez TN8 OK-7724
26 Novak Karel1993   Std. Cirrus
27 Kostka Jan1996Kladno   VSO-10
28 Tvrdík Ivan »1997AKLT   HD ASW-19 Ok-6809
29 Suchý Daniel1995Hranice   W7 G-102 Astir cs OK-6974
30 Beran Jan1999Kladno   23 VSO-10 OK-6512
31 Ryba Daniel1994Dvůr Králové nad Labem   L7 ASW-19B OK-7567

Přihlášení piloti - Kombi

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Kombi

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

Plachtařské mistrovství České republiky juniorů
© AK Raná Plachtařské mistrovství České republiky juniorů