Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: EGC: non-flaps/ flaps PMCRj RP Tcup PPV JWGC  PMRG GGP PPJ Archiv |CPS
TCUP 2017

TCUP 2017

8.7 – 16.7. 2017
AK Toužim
LKTO
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Frič Martin »1967LKRA   C1 FR ASW-19 OK 3761
2 Kříž František »1961Toužim   C1 CL LS 1d (voda) OK-2717
3 Turek Jan »1987Toužim   C1 PB G-102 Astir cs OK-9996
4 Kutálek Antonín »1943Zábřeh   GL Mini-Nimbus c (voda) OK-3368
5 Jokl Roman »1979AK Plzen-Letkov   C1 JL ASW-19B OK-5235
6 Jiránek Pavel »1993Toužim   C1 IYD Std. Cirrus OK-4444
7 Szoebb Uwe »1928Pirna   D MI ASW-24E WL D-KAXX
8 Seifert Tomáš »1972Raná   C2 MC ASW-15B OK-2141
9 Zahálka Martin »1987Staňkov   C1 8B DG-100,101G OK-5194
10 Jiranek Petr »1991Toužim   C1 PJ G-102 Astir cs OK-7385
11 Žanda Jan »1983Plzeň Letkov   C1 AL Std. Cirrus OK-7241
12 Valenta Martin »1969Toužim   C1 VY LS 1c OK-3162
13 Jung Tomáš »1950Zbraslavice   C1 O2 ASW-19B OK 5712
14 Grotz Karel »1934Toužim   C1 VT 16 Orlik OK-3411
15 Činčera Jirka »1966Toužim   C1 TT ASW-15B OK-1144
16 Hoť Jaroslav »1965Toužim   C1 TST-10M Atlas OK-A417
17 Harašta Ivan »1990Toužim   C1 HI ASW-15B OK-1777
18 Pubec Jan »1979Plzeň Bory   C1 LM Std. Cirrus OK-2954
19 Nejezchleb Martin »1979Plzeň - Bory   C1 90 ASW-15B D-3990
20 Dráb Michal »1969Plzeň-Letkov   S3 LS 1d OK-3301
21 Barták Petr »1984Plzeň-Letkov   C1 SP Std. Cirrus OK-2957
22 Jung Rudolf »1954Zbraslavice   C1 TO G-103 Twin III dvoji OK-3344
23 Talanda Tomáš »1988Křižanov   M A1 ASW-19B OK-1600
24 Dvořák Daniel »1980Plzeň-Letkov   C1 LD Std. Cirrus OK-0732
25 Lonský Petr »1965Toužim   C1 FD Std. Cirrus WL OK-4740
26 Svoboda Václav »1970Plzeň-Letkov   C1 W1 Std. Cirrus OK-0737
27 Kreutzer Josef »1992Plzeň-Letkov   C1 LA ASW-15B OK-1272

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Beníšek Karel »1976Toužim   C1 KB Ventus ct 17,6m (voda) OK-7279
2 Michálek Roman »1974Toužim   C1 TK DG-400 17m OK-8844
3 Jiránek Petr »1963Toužim   C1 SR DG-500M 22m (voda) OK-3187
4 Novak Daniel »1971AK Plzen-Letkov   C1 DL DuoDiscus,T 700 kg (voda) OK-7761
5 Prochazka Jiri »1971Toužim   C1 EB Ventus ct 17,6m (voda) OK-6644
6 Schenk Zdeněk »1972Hranice   M ŠNeK Ventus ct 17,6m (voda) OK-1723
7 Rendla Matěj »1900Zbraslavice   C1 EY Arcus E,M,S,T (voda) OK-1881
8 Tolkmitt Uwe »1912LSV Greiz   D JO DG-400 17m D-KAJO
9 Lanzendorf Roman »1964Plzeň Letkov   C1 AW Ventus ct 17,6m (voda) OK-0456
10 Vnouček Martin »1972Vlašim   C1 PX Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) OK 0770
11 Myška František »1968Most   SK Ventus bt 16,6m OK-0369
12 Blaťák Marek »1969   M W Ventus c 17,6m (voda) OK-3833
13 Kantor Jan »1983Praha Letňany   C1 Ventus c 17,6m (voda) OK-1984

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Beníšek sen Karel »1948Toužim  
2 Hoť Jiří »1963Toužim  
3 Eichinger Jan »1964Letkov   C1



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Toužim
TCUP 2017