SAFARI 2017 a 4. NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOUSEDADLOVEK
Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2017 :( Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2017 a 4. NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOUSEDADLOVEK

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Kostka Krzysztof19JeJelenia Góra   C1 RD SZD-41A Jantar Std.

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Řepka Jan »1959Liberec   C1 BT ASW-15B OK-2067
2 Jedrosz Aleksander »1957Aeroklub Jeleniogorski   AJ Centrair C-101A,B Pegas SP-3927
3 Dorofiejczyk Romuald »1963Aeroklub Jeleniogórski   RD SZD-41A Jantar Std. SP-3736
4 Dvořák Milan »1965Liberec   C1 78 VSO-10 OK-9608
5 AAAA Sznajder »19BUaeroklub leszczyński   C1 AS SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP-3817
6 Horáček Fiľakovská Josef Radmila »1963Dvůr Králové nad Labem   C1 2W Cirrus VTC OK-8774
7 Derda Pavel »1952Dvůr Králové nad Labem   C1 VE Cirrus VTC OK-2911
8 Svoboda Pavel »1938Letňany   C1 LH Discus b OK-0372
9 Hampl Vladimír »1970Dvůr Králové nad Labem   C1 77 G-102 Astir cs77 OK-6677
10 Tejnora David »1982   C1 C5 VSO-10 OK-9615
11 Ertl Karel »1939Letecký klub Břeclav   M KE TST-10M Atlas OK-A301
12 Böhm Zdeněk »1963Kolín   C1 VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-5259
13 Sluka Wolfgang »1942Liberec   C1 KA Std. Cirrus OK 3254
14 Kornec Marek »19xxDvůr Králové nad Labem   C1 KSS SZD-50-3 Puchacz dvojí D-8640
15 Hybner Petr »1951Liberec   C1 IH HPH 304CZ 15m OK-7304
16 Hybner Jan »1977Liberec   C1 LB HPH 304CZ 15m OK-2000
17 Bendkowski Ryszard »1949Warszawa   Filip SZD-48 Jantar Std. 2(3) D-4085
18 Šíma Jaroslav »1972Chomutov   C1 V2 G-104 Speed Astir II OK-4758
19 Horký Jan »1968Medlanky   M SW ASW-15 OK 2013
20 Mikołajczyk Jerzy »19PoAZM Płock   MS SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP-3686
21 Lonský Petr »1965Toužim   C1 FD Std. Cirrus WL (voda) OK-4740
22 Zatyková Jarmila »1959Kralupy n/Vlt.   C1 IZZ G-102 Astir cs OK-7430
23 Retamozová Petra »1990Kralupy n/Vlt.   C1 UY Std. Cirrus OK-5577
24 Kejř Petr »1959Kralupy n/Vlt.   C1 JD Discus b OK-5326
25 Donát Jiří »1983Chrudim   C1 VT G-103 Twin Basic dvoji OK-1973

Startovní listina - N_PMČRd (Blaníci)

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Příhoda Vladimír »1953Kralupy n/Vlt.   C1 X L-23 Super Blaník dvoji OK-4212
2 Markl Martin »1960Kolín   C1 FL L-13 Blaník dvoji OK-5036
3 Jarda Rapáč Ondra Teichman »1984Dvůr Králové nad Labem   C1 KM L-23 Super Blaník dvoji OK- 1440
4 Ivan Ládr B. Zajdl »1940Dvůr Králové nad Labem   C1 ET L-13 Blaník dvoji OK-2810
5 Pivoňka Vojtěch »1976Vrchlabí   C1 AY L-13 Blaník dvoji OK-6838
6 Andrašovský Josef »1954Jaroměř   N L-23 Super Blaník dvoji OK-0211
7 Jan Šindelář Jiří Petrle »1946SAK Kunovice   M Z L-13 Blaník dvoji OK-0911
8 Sehnoutka Martin »1970Dvůr Králové nad Labem   C1 L-13 Blaník dvoji OK-5042
9 Brož Rostislav »1968Vrchlabí   C1 V L-13 Blaník dvoji OK-6839
10 Sehnal Václav »1962Kolin   C1 L23 L-23 Super Blaník dvoji OK-2323

Startovní listina - Volná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Pešta Jiří »1973Dvůr Králové nad Labem   C1 R ASW-20L+FL 16,6m (voda) D-7649
2 Cicvárek Martin »1966Liberec   C1 AC DG-400 17m OK-1304
3 Žižkovský Nikola »1980Kralupy n/Vlt.   C1 NZ G-104 Speed Astir IIb (voda) OK-7337
4 Ditrt Tomáš »1969LKPN   C1 LS ASW-20(A)+F 15m OK-6744
5 Tanglmajer Slavomír »1966Chomutov   C1 ST DG-400 17m OK-1112
6 Deršak Jan »1969Kralupy n/Vlt.   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK-9304
7 Šimon Jan »1970Kralupy n/Vlt.   C1 ZS DuoDiscus T OK-2016
8 Polický Karel »1950Kolín   C1 777 DuoDiscus OK-9841
9 Hynek Lukáš »1979Dvůr Králové nad Labem   C2 IQ DG-200 17m (voda) OK-5990
10 Šindelář František »1954Kralupy n/Vlt.   C1 III ASW-20CL 16,59m OK-6625
11 Meisner Milan »1961Dvůr Králové nad Labem   C1 VV Ventus c 15m+W (voda) OK-2530
12 Domanski Wojciech »19xxKSS/Nowy Targ   WW LS 4 (voda) D-1639

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2017 a 4. NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOUSEDADLOVEK