SAFARI 2017 a 4. NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOUSEDADLOVEK
Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: Fatraglide WWGC PMCR/pre-WGC FL Safari EGC: non-flaps/ flaps PMRG PMCR_J RP Tcup PPV GGP PPJ Archiv |CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2017 a 4. NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOUSEDADLOVEK

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Králík Jiří »1976Tabor   C1 MQ L-13 Blaník dvoji OK 6815
2 Jiří Pešta Štěpán Matouš »1973Dvůr Králové nad Labem   C1 DuoDiscus
3 Řepka Jan1959Liberec   BT ASW-15B OK-2067
4 Jedrosz Aleksander1957Aeroklub Jeleniogorski   AJ Centrair C-101A,B Pegas SP-3927
5 Cicvárek Martin »1966Liberec   AC DG-400 17m OK 1304
6 Dorofiejczyk Romuald1963Aeroklub Jeleniogórski   RD SZD-41A Jantar Std. SP-3736
7 Dvořák Milan1965Liberec   C2 78 VSO-10 OK-9608
8 Zajíc Petr1962Liberec   C1 R9 LS 3 15m OK-2255
9 AAAA Sznajder19BUaeroklub leszczyński   C1 AS SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP3817
10 Horáček Fiľakovská Josef Radmila »1963Dvůr Králové nad Labem   C1 2W Cirrus VTC OK-8774
11 Příhoda Vladimír1953Kralupy n. Vlt   C1 X L-23 Super Blaník 18,2m dvoji OK-4212
12 Markl Martin1960Kolín   C1 FL L-13 Blaník dvoji OK 50 36
13 Derda Pavel »1952Dvůr Králové nad Labem   C1 VE Cirrus VTC (voda) OK - 2911
14 Jarda Rapáč Ondra Teichman »1984Dvůr Králové nad Labem   C1 KM L-23 Super Blaník dvoji OK- 1440
15 Ivan Ládr B. Zajdl1940Dvůr Králové nad Labem   C1 ET L-13 Blaník dvoji OK - 2810
16 Svoboda Pavel1938Letňany   C1 LH Discus b OK-0372
17 Hampl Vladimír »1970Dvůr Králové nad Labem   C1 77 G-102 Astir cs77 OK-6677
18 Tejnora David1982   C1 VSO-10 OK-9615
19 Pivoňka Vojtěch1976Vrchlabí   C1 AY L-13 Blaník dvoji OK-6838
20 Ertl Karel1939Letecký klub Břeclav   M KE TST-10M Atlas OK-A301
21 Böhm Zdeněk1963Kolín   C1 VI G-102 Astir cs OK-3322
22 Ditrt Tomáš »1969LKPN   C1 LS ASW-20(A)+F 15m OK-6744
23 Sluka Wolfgang »1942   KA Cirrus VTC OK 3254
24 Kornec Marek »19xxDvůr Králové nad Labem   KSS SZD-50-3 Puchacz dvojí D-8640
25 Hybner Petr1951Liberec   C1 IH HPH 304CZ 17,4m OK-7304
26 Hybner Jan1977Liberec   C1 LB HPH 304CZ 15m OK-2000
27 Bendkowski Ryszard1949Warszawa   Filip SZD-48 Jantar Std. 2(3) D-4085
28 Šíma Jaroslav1972Chomutov   C1 V2 G-104 Speed Astir II OK-4758
29 Horký Jan1968Medlanky   M SW ASW-15 OK 2013
30 Mikołajczyk Jerzy19PoAZM Płock   MS SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP 3686
31 Andrašovský Josef »1954Jaroměř   BV Janus C pevný podvozek OK 4420
32 Jan Šindelář Jiří Petrle »1946SAK Kunovice   M Z L-13 Blaník dvoji OK-0911
33 Tanglmajer Slavomír1966Chomutov   C1 ST DG-400 17m OK-1112
34 Rott Jan »1962Plasy   C1 WM Nimbus 2, 2b OK - 6441
35 Deršak Jan1969Kralupy n/vlt   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK 9304
36 Šimon Jan1970Kralupy n.Vlt.   C1 ZS DuoDiscus T OK-2016
37 Zatyková Jarmila1959Kralupy nad Vltavou   C1 IZZ G-102 Astir cs 7430
38 Polický Karel »1950Kolín   C1 777 DuoDiscus OK - 9841
39 Retamozová Petra1990Kralupy nad Vltavou   C1 UY Std. Cirrus OK5577
40 Kejř Petr1959Kralupy nad Vltavou   C1 SZ SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK6200
41 Hynek Lukáš1979Dvůr Králové   C2 IQ DG-200 17m (voda) OK-5990
42 Šindelář František1954Kralupy nad Vltavou   C1 III ASW-20CL 16,59m OK-6625
43 Meisner Milan1961   VV Ventus c 15m+W (voda) OK-2530
44 Donát Jiří1983Chrudim   C1 G-103 Twin Basic dvoji OK-1973
45 Domanski Wojciech19xxKSS/Nowy Targ   WW LS 4 (voda) D-1639

Startovní listina - NEOFICIÁLNÍ PMČR_D DUO Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - NEOFICIÁLNÍ PMČR_D DUO Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Safari Cup

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2017 a 4. NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOUSEDADLOVEK