Plachtařský Pohár Vysočiny
Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: Fatraglide WWGC PMCR/pre-WGC FL Safari EGC: non-flaps/ flaps PMRG PMCR_J RP Tcup PPV GGP PPJ Archiv |CPS

Partneři PPV

Prihlášení soutěžícího
Plachtařský Pohár Vysočiny

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Fousek Jiří1990Raná   C1 Std. Cirrus
2 Filip Petr1982Aeroklub Zbraslavice   C1 C1 Std. Cirrus OK-0688
3 Borůvka Jan1984Jičín   C2 EG Ventus c 17,6m (voda) OK-8008
4 Trešlová Hana1991Raná   C2 GX Discus 2a 15m (voda) OK-7000
5 Pauer Jaromír1974Hosín   C1 78 DG-100,101G OK-4178
6 Brichta Daniel »1962GAC Benešov   C1 XJ DG-200 15m OK-7420
7 Bordovsky Ondrej1912Krnov   M Ventus c 17,6m (voda)
8 Hájek Vojtěch1987Mladá Boleslav   C1 Std. Cirrus
9 Malina Filip1977GAC Benešov   C1 FM DG-200 15m OK-3804
10 Holcman Jiří1976Hosín   C1 BO ASW-19 OK-7557
11 Bušek Josef 1967Hosín   C1 BB DuoDiscus X,XT,T WL 750 kg (voda) OK-2341
12 Říha Vilém1990Letňany   C1 77 Std. Cirrus OK-5147 (TBD)
13 Vavřina Jiří1958Kyjov   M BS LS 1f OK2858
14 Koubková Tereza1999Letňany   C1 WY Std. Cirrus OK - 0922 (TBD)
15 Žák Václav1962GAC Benešov   TS Std. Cirrus OK - 2947
16 Hruška Jan »1988Tábor   C1 LF ASW-15B OK-7986
17 Petru Vaclav1974Letňany   C1 AI TST-3 Alpin TM,T OK-A206
18 Svoboda Jan »1979Jaroměř   VSO-10
19 Kohn Jakub1992Prostějov   M FK ASW-15B OK-7292
20 Vnouček Martin1972   PX Ventus 2cxt 18m 600kg OK 0770
21 Niko Eduard 1988   777 DuoDiscus
22 Vavřínová Věra1949Vysoké Mýto   C2 IG ASW-15B D-0456
23 Šachl David1978   RZ DG-200 15m OK-1428
24 Šild Marek1976Kunovice   M VZ DG-400 15m OK 1976
25 Hudák René1972Kunovice   M Std. Cirrus OK-3122
26 Hřebec Petr1972Točná   C1 TB Ventus b 16,6m (voda) OK-4609
27 Hlaváček Tomáš1984Aeroklub Kolín   C1 G-102 Astir Jeans OK-3322
28 Fric Martin1967LKRA   FR ASW-19B OK 3761
29 Shrbeny Tomas1968Točná   TC VSO-10 OK-6514
30 Malinský Marek1985Chrudim   C2 EX Std. Cirrus OK-5847
31 bachraty Boris »1974   M 25 SZD-42 Jantar 2B SP-2586
32 Souček Martin1978Mladá Boleslav   C1 MS DG-200 17m (voda) OK-1981
33 Buryan Michal1977Vysoké Mýto   Y9 ASW-24A+W bez TN8 (voda) D-9499

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Zahrádka Jan »1981Hodkovice   C1 UB Std. Cirrus OK-0376
2 Urner Martin »1974Praha Letňany   C1 JJ ASW-15B OK-1985
3 Hofman Petr »1984Praha-Letňany   C1 MA ASW-15B OK-8646
4 Švarc Martin »1981Olomouc   M HE DG-100,101G OK-8015
5 Vyhnánková Yvona »1963Olomouc   M YZ ASW-15 OK-0713
6 Půr Radoslav »1973Hosín   C1 EK DG-200 15m OK-6252
7 Bednařík Libor »1972Kunovice   M PIF Std. Cirrus OK-1193
8 Hulmák Miloslav »1963Hosín   C1 HH ASW-15B OK 5331
9 Moudrá Milada »1991Hodkovice   C1 ASW-19B
10 Hulmák Tom »1999Hosín   C1 TOM G-102 Astir cs OK-9916
11 Ptačovský Tomáš »1981Letňany   C1 WTF ASW-19B OK-2233
12 Janeček Milan »1900Havlíčkův Brod   C2 VT116 Orlik II OK-4314
13 Daňhel Libor »1966Kunovice   M OK Std. Cirrus OK-7501
14 Janda Jiří »1966Letňany   C1 ZT Std. Cirrus OK-9443
15 Svoboda Milan »1980Havlíčkův Brod   C2 46 VT116 Orlik II OK-6446
16 Papežík Lubomír »1951Holešov (Luhačovice)   M FP LS 4 OK 4175
17 Koďousek Michal »1983Jaroměř   C2 RI LS 3 15m OK-2357
18 Vrchota David »1976Jaroměř   C2 JA Discus b OK-9302
19 Valenta Petr »1976Jaroměř   C2 BV Janus, Janus b dvojí OK-4420
20 Jakša Radek »1979aK J. Františka Prostějov   M ER Std. Cirrus OK-7377
21 Marel Václav »1974Jaroměř   C1 IF Std. Cirrus OK-0455
22 Krecbach Ladislav »1985Jaroměř   C1 60 VSO-10 OK-7531
23 Kolman Josef »1983Letňany   C1 BA4 ASW-15B OM-7181
24 Březina Petr »1963Frýdlant n.O.   M BH G-102 Astir cs OK 7301
25 Vita Filip »1901Kroměříž   M 2Y G-102 Astir Jeans OK-5129
26 Zezula Jan »1979Letňany   C1 IHD ASW-19B OK-6809
27 Schmidt Matouš »1981   C1 LH Discus b OK-0372
28 Bláha Ondřej »1976Aeroklub Praha letňany   C2 44 VT116 Orlik II OK-6444
29 Kotek Lukáš »1994Frýdlant nad Ostravicí   M AK DG-200 15m OK-1979
30 Švorc Jindřich »1978Letňany   C1 IMI Std. Cirrus OK-0484
31 Hrabě Miloš »1979AKLT   C1 L8 Std. Cirrus OK-0926
32 LÁZNIČKA Pavel »1955Praha Letňany   77 Std. Cirrus OK-5147
33 Zima Radek »1975Břeclav   DG-100 Club OK 3818
34 Richter Michal »1983LKKO   C1 VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-5259
35 Líska Pavel »1965Roudnice nad Labem   C2 RCE ASW-19B OK-4028
36 Holoubek Aleš »1966AK Jičín   C1 T ASW-15B D-2712
37 Žižkovský Nikola »1980Kralupy nad Vltavou   C1 NZ G-104 Speed Astir IIb OK-7337
38 Lonský Petr »1965Toužim   C1 CL LS 1d OK-2717

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Hrůza Václav »1965Břeclav   M TH HPH 304SJ 18m 573kg (voda) OK-6767
2 Mach Milos »1965Nove Zamky   JH Discus 2T 18m (voda) OM 1402
3 Haluza Pavel »1966Prostějov   M HT Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-2829
4 Schenk Zdeněk »1972Hranice   M ŠNeK Ventus ct 17,6m (voda) OK-1723
5 Sram vratislav »1966Broumov   C1 NB Nimbus 2M OK-1717
6 Kučírek Radek »1973Havlíčkův Brod   C2 YA Ventus 2b 15m (voda) OK 6301
7 Profeld Tomáš »1964Jičín   OZ Ventus 2 cm 18m 525kg (voda) D-KGWS
8 Deršák Jan »1969   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK-9304
9 Šimon Jan »1970Kralupy n. Vlt.   C1 HS Nimbus 3 (22,9m 750kg) WL (voda) OK-3531
10 Zapletal David »1970   C1 PUP Ventus c 17,6m (voda) OK-3086
11 Borůvka Zdeněk »1954Jičín   C2 ZB LS 8b,t,18 18m (voda) OK 4505
12 Holík Martin »1959Aeroklub Praha Letňany   C1 F5 LS 6c 18m+W (voda) OK-0606

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Letňany a AK Havlíčkův Brod
Plachtařský Pohár Vysočiny